
Naujausios
Jaunąjį tyrėją konkursui parengė mama
Akmenės savivaldybės kvietimu rajono moksleiviams dalyvauti gamtos mokslų jaunųjų tyrėjų konkurse pasinaudojo tik du Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos atstovai.
Už idėjos originalumą, tyrimo kruopštumą, iškeltų uždavinių ir išvadų pagrįstumą komisija nugalėtoju paskelbė Liną Šepkauską.
Jis tyrė nuotekų dumblo ir bioskaidžių atliekų komposto kokybę. Darbas atliktas bendradarbiaujant su UAB „Akmenės vandenys“, AB „,Akmenės cementas“, Šiaulių universiteto Technologijos, fizinių ir biomedicinos mokslų fakultetu.
Jaunasis tyrėjas pateikė išvadas dėl nuotekų dumblo panaudojimo galimybių.
L. Šepkausko atliktų tyrimų vadovė – Ramučių gimnazijos chemijos mokytoja dirbanti mama Vaidilutė Šepkauskienė.
Pernai gimnazistas dalyvavo nacionaliniame jaunųjų tyrėjų konkurse, jo komisija pasiūlė tęsti tyrimus.
„Krašto žinių“ inf.
Vytauto RUŠKIO nuotr.
Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos auklėtinį Liną Šepkauską mokslo tyrimams skatina mama Vaidilutė Šepkauskienė.