Jaukus advento vakaras Šeduvoje

Sigito MIKUČIO nuotr.
Jaukus advento vakaras sutelkė prisiminimais ir dainomis.

Šeduvos kultūros ir amatų centre (Radviliškio r.) tradiciškai vyksta advento vakaras „Oi, atvažiuoja Šventa Kalėda“. Gruodžio 1 dieną surengtame advento vakare pamąstymais dalijosi ir giesmes susirinkusiems dovanojo Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonas kunigas Gintaras Antanas Jonikas bei choristas Algimantas Grundulas.

Kunigas Gintaras Antanas Jonikas džiaugėsi sugrįžęs į Šeduvą ir atsivežė jam dovanotas pirštines bei šaliką su Šeduvos inicialais, kaip simbolį, kad Šeduvos miestas visada išlikęs jo širdyje, kuriame pasaulio krašte jis bebūtų. Susitikimo metu kunigas priminė, kad adventas – trumpiausių dienų ir ilgiausių naktų metas. Todėl ir mes dabar pasiilgstame šviesos. Mokomės ją branginti ir dėkoti už ją Pasaulio Kūrėjui.

Antroje vakaro dalyje profesionaliu muzikos skambesiu susirinkusiųjų širdis tirpdė Radviliškio muzikos mokyklos jaunių choras „Saulės vaikai“ bei jų vadovė Inga Petrauskienė ir koncertmeisteris Rytis Borusevičius. Programoje skambėjo kalėdinės giesmės, lietuvių liaudies dainos bei kūriniai, kuriuos atlikęs choras „Saulės vaikai“ Italijoje tapo pirmos vietos nugalėtojais ir pelnė aukso diplomą.