Iškovojo medalių

Kaune finišavo Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame svarių pergalių iškovojo ir radviliškiečiai, parsivežę visų spalvų medalių.

Geriausiai čempionate pasirodė Simas Asačiovas. Jis svorio kategorijoje iki 97 kilogramų nugalėjo visus varžovus ir tapo šalies čempionu.

Kad patektų į finalą, S. Asačiovas turėjo įveikti klaipėdietį J. Stramousą. Jam tai pavyko – jau antrajame kėlinyje J. Stramouso mentys buvo prispaustos prie kilimo. Finale Simas kovojo su Justinu Kvietelaičiu, kuris į finalą pateko įveikęs tris varžovus.

Abu radviliškiečiai treniruojasi kartu ir vienas kitą puikiai pažįsta. Antrus metus iš eilės šiame svoryje abu radviliškiečiai patenka į finalą. Finalinėje kovoje S. Asačiovas buvo aktyvesnis, ir panaudojęs varžovo klaidas, pelnė pergalę taškais. Justinui atiteko antroji vieta.

Svorio kategorijoje iki 86 kilogramų gerai kovojo Rolandas Vaitiekutis. Jis, iškovojęs tris pergales ir pralaimėjęs vieną kovą, pelnė trečiąją vietą. Radviliškietis savo mėgstamiausiu veiksmu netikėtai įveikė pajėgius sportininkus iš Kauno, Vilniaus ir Šiaulių.

Bronzos medalį laimėjo Armandas Šreimikis, kovojęs svorio kategorijoje iki 74 kilogramų. Kad galėtų dalyvauti šiame svoryje, vaikinas numetė 6 kilogramus.

Burtai taip lėmė, kad pirmajame rate radviliškietis buvo laisvas, o anrajame jam teko susirungti su kitu radviliškiečiu T. Šidlausku, kurį aiškia persvara taškais įveikė Armandas. Kovoje dėl patekimo į finalą Armandas turėjo pripažinti pagėgiškio A. Žareščenkovo pranašumą ir tenkinosi trečiąja vieta.

Pasak imtynininkų trenerio J. Kvietelaičio, Radviliškio komanda atsakingai ruošėsi čempionatui, reguliariai treniravosi, todėl ir pademonstravo puikius rezultatus.

Iš viso šiame čempionate kovojo 66 graikų-romėnų ir 63 laisvųjų imtynių meistrai bei 47 moterų imtynių atstovės.

„Mūsų krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

KOMANDA: Lietuvos imtynių čempionate prizininkais tapo Radviliškio rajono imtynininkai (iš kairės) Rolandas Vaitiekutis, Justinas Kvietelaitis, Simas Asačiovas, Armandas Šreimikis. Dešinėje – treneris Fiodoras Vladimirovas.