Imtynininkai parvežė šešis medalius

Klaipėdoje vykusiose Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinėse graikų-romėnų imtynių varžybose joniškiečiai iškovojo šešis medalius.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

Žaidynėse nesustabdomi buvo joniškiečiai broliai dvyniai Donatas ir Darius Gudmonai (abu rungėsi svorio kategorijoje iki 59 kilogramų). Broliai ant menčių guldė visus priešininkus ir abu iškopė į finalą, bet Darius dėl patirtos traumos nebekovojo. Tad žaidynių čempionu tapo Donatas Gudmonas, o jo broliui Dariui atiteko antra vieta.

Nugalėjęs du varžovus finale kovojo ir Karolis Pociūnas (svorio kategorija iki 42 kilogramų). Jis pralaimėjo anykštėnui Domui Krikščiūnui ir pelnė sidabro medalį. Bronzą šioje svorio kategorijoje laimėjo kitas joniškietis Vidas Rimdžius.

Mantas Laskovas (svorio kategorija iki 47 kilogramų) pirmąją imtį pralaimėjo, bet vėliau sekė pergalės, ir jis užėmė trečiąją vietą.

Bronzos medaliu džiaugėsi ir Šarūnas Gulbinas (svorio kategorija iki 85 kilogramų).

Komandinėje įskaitoje tarp 24 miestų ir rajonų komandų, surinkusi 487 įskaitinius taškus, Joniškio rajono komanda iškovojo trečiąją vietą. Pirmą komandinę vietą laimėjo pirmoji Vilniaus komanda, antrąją – Kauno pirmoji komanda.

Į žaidynių finalą pateko imtynininkai, iškovoję pirmas ir antras vietas zoninėse atrankos varžybose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Joniškiui atstovavo sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ sportininkai, vadovaujami trenerio Ryčio Keršio.

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.

FINALININKAI: Sėkmingai finalinėse žaidynių varžybose kovoję Joniškio imtynininkai: (stovi iš kairės) Karolis Pociūnas, treneris Rytis Keršys, Mantas Laskovas, Dovydas Petkevičius, Kęstutis Žvirgždas, Vidas Rimdžius; (pirmoje eilėje sėdi iš kairės) Darius Gudmonas, Donatas Gudmonas ir Šarūnas Gulbinas.