Gilaičiuose susitiko kaimynai

Gilaičių filialo nuotr.
Susitikime su kaimynais netrūko kalbų ir pajuokavimų.

Penktadienio popietę, tradicine tapusią Kaimynų dieną, Šiaulių rajono Gilaičių bibliotekoje vyko žemietės literatės Zitos Petravičienės knygos pristatymas. Vakarop šventė tęsėsi salėje, kur rinkosi ne tik gilaitiškiai, bet ir kaimynai iš Sauginių, Kužių, Šiaulių.

Prasmingais ir šmaikščiais sveikinimo žodžiais šventę pradėjo renginio vedėja Rita Bielskienė. Pasveikinti kaimynus ir pažįstamus atvyko Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, Gilaičių bendruomenės seniūnaitė Irena Šverienė. Šventės metu buvo eksponuojama tautodailininkės Lionginos Šufinskienės karpinių paveikslų paroda.

Visi susirinkusieji kartu dainavo, lingavo, džiaugėsi muzikos garsais, kuriuos dovanojo Sauginių meninio ugdymo būrelio solistės Benita ir Viktorija, Kelmės rajono Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Šėlsmas“ ir vyrų vokalinis ansamblis „Medžiokalnis“, Šakynos filialo ritminių šokių kolektyvas „As Teros“, Gruzdžių filialo liaudiškos muzikos kapela, solistas Gintaras Kiura iš Gruzdžių.