Geriausi sportininkai pamaloninti ir litais

Rajono Savivaldybėje pagerbti geriausi praėjusių metų sportininkai, iškovoję svarių pergalių pasaulio, Europos ir šalies čempionatuose. Jiems įteikti prizai ir piniginiai čekiai.

Laima AGANAUSKIENĖ

alaima@skrastas.lt

Tarptautinių turnyrų prizininkai

Rajono Švietimo ir sporto paslaugų centras tradiciškai rinko geriausius sportininkus. Už pasiektus praėjusių metų sportinius rezultatus prizais ir piniginiais čekiais šiemet buvo apdovanoti 13 sportininkų, 10 trenerių, 3 mokymo įstaigos ir 2 komandos.

Tarp apdovanotųjų – sportininkai, pasiekę svarių pergalių olimpinėse, neolimpinėse sporto šakose bei sporto veteranai.

Pasaulio čempionatuose pernai prizininkais tapo trys rajono sportininkai – Raimondas Vaicekauskas – pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynėse tapęs čempionu sniegbridžių rungtyje (treneris Arūnas Bagdonas), Remigijus Jurgelaitis – pasaulio karatė čempionate iškovojęs čempiono titulą (treneris Arūnas Masalskis) ir sporto veteranė lengvaatletė Genovaitė Kazlauskienė, pasaulio veteranų sporto žaidynėse pelniusi sidabro medalį.

Karatistas Armandas Bunius Europos karatė čempionate iškovojo bronzą (treneris Arūnas Masalskis), Irena Vilniuvienė rankų lenkimo rungtyje tapo Europos čempionato sidabro medalio laimėtoja (treneris Vitalijus Survila). Tokio aukšto įvertinimo rajono rankų lenkėjai sulaukė pirmą kartą.

Renginyje pagerbtas ir neseniai 70-metį atšventęs Edvardas Nakčiūnas, Lietuvos čempionato jėgos trikovės rungtyje iškovojęs trečiąją vietą. Apdovanoti ir kiti šalies čempionatuose medalių laimėję sportininkai.

Priziniame fonde – per 13 tūkstančių litų

Sportiškiausiomis bendrojo ugdymo įstaigomis išrinktos Šeduvos gimnazija, Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla ir Baisogalos darželis-mokykla.

Geriausiomis Radviliškio rajono komandomis pripažinta futbolo komanda „Lokomotyvas“ (treneris Mindaugas Urbonavičius), Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate iškovojusi trečiąją vietą, Lietuvos I lygos čempionate – septintąją vietą, ir vaikų berniukų (gimusių 1999 metais) krepšinio komanda (treneris Stasys Kruša).

Iš viso sportininkams, treneriams, sportiškiausioms įstaigoms bei komandoms išdalinta per 13 tūkstančių litų vertės piniginių čekių. Svariausias – 1500 litų čekis, yra ir kur kas kuklesnių sumų.

Renginyje savo pamąstymais pasidalijo 45-erius metus kosminio modeliavimo būreliui vadovaujantis Viktoras Karmonas. Treneris sakė, kad per tą laiką čempionais tapo per 100 jo auklėtinių, iškovota krūva medalių ir taurių, tačiau ne visada ir ne visų sporto šakų atstovai yra įvertinami ir paskatinami vienodai.

Trenerio nuomone, kad nebūtų tuščios sporto salės, kad mokiniai nesijaustų neįvertinti, reikia juos skatinti.

Autorės nuotr.

ČEMPIONAS: Remigijus Jurgelaitis pasaulio karatė čempionate iškovojo čempiono titulą.

VETERANĖ: Lengvaatletė sporto veteranė Genovaitė Kazlauskienė – pasaulio veteranų sporto žaidynių sidabro medalininkė.

SNIEGBRIDININKAS: Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynėse pernai dalyvavęs Raimondas Vaicekauskas (dešinėje) tapo čempionu sniegbridžių rungtyje. Kairėje – jo treneris Arūnas Bagdonas.

SIDABRAS: Irena Vilniuvienė rankų lenkimo rungtyje tapo Europos čempionato sidabro medalio laimėtoja. Šalia – treneris Vitalijus Survila.