Gegužių kaime rekonstruota sporto aikštelė

Zigmo RIPINSKIO nuotr.
Atnaujintoje aikštelėje Gegužių kaime, Šiaulių rajone, nuo šiol laukiami visi.

Šiaulių rajono savivaldybės gyventojai, vietos bendruomenės jau kelerius metus aktyviai įsijungia į dalyvaujamojo biudžeto projektų teikimą ir jų įgyvendinimą. Gegužės 21 dieną į jau įgyvendintą dalyvaujamojo biudžeto projekto pristatymą pakvietė Šiaulių rajono Gegužių kaimo, kuriame rekonstruota sporto aikštelė, bendruomenė. Jos pateiktas sporto aikštelės įrengimo projektas surinko 202 gyventojų balsus ir buvo pripažintas nugalėtoju.

Naujojoje aikštelėje, kuria gali naudotis visi Gegužių kaimo gyventojai ir svečiai, yra kur treniruotis ir rungtis krepšinio, tinklinio, lauko teniso ir kitų sporto šakų atstovams.

Simbolinę aikštelės atidarymo juostelę perkirpo bendruomenės pirmininkas Rimtautas Dambrauskas ir Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis. Jis bendruomenei šia proga įteikė labai sportiškų dovanų – krepšinio, tinklinio kamuolių, lauko teniso rakečių ir kamuoliukų.

„Gerai, kad Savivaldybėje vykdoma dalyvaujamojo biudžeto priemonė, kuria gali pasinaudoti visi rajono gyventojai. Į 2022 metų kvietimą atsiliepė net 15 pretendentų, o daugiausia balsų gavo būtent Gegužių kaimo bendruomenės projektas, todėl ir buvo rekonstruota būtent Gegužių sporto aikštelė“, – sakė Eimantas Kirkutis, Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras.

Sporto aikštelę išbandyti atvyko krepšinio klubo „Šiauliai“ jaunimas, kuris susirungė su Gegužių kaimo jaunaisiais krepšininkais. Žiūrovai aistringai palaikė abi komandas, nes svarbiausia – gera nuotaika ir pati šventė.

Sporto aikštelės atidarymo šventė sutapo su tradicine Gegužių kaimo kaimynų diena, kurioje gyventojai vaišinasi kaimynų iškeptais pyragais ir tortais. Skanėstai yra vertinami ir kaimynai išrenka gardžiausius, o nugalėtojai apdovanojami padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Pyragų puotą vainikavo vaikams suruoštos atrakcijos ir žaidimai.