Eglę papuošė 200 gyventojų dekoruotų žaisliukų

Jono IVANAUSKO nuotr.
Žaisliukus–burbulus Joniškio miesto eglei dekoravo patys gyventojai, įstaigos, organizacijos.
Gruodžio 2-ą dieną Joniškyje įžiebta gyva kalėdinė eglė, kuri auga netoli kultūros centro esančios lauko estrados. Šiemet gyventojai, įstaigos, organizacijos buvo kviečiami prisidėti prie jos puošybos, dekoruojant žaisliukus.

Joniškio miesto eglę be girliandų papuošė daugiau kaip 200 žaisliukų–burbulų, kuriuos dekoravo įstaigos, organizacijos, pavieniai gyventojai. Žmonės burbulus puošė dekupažo technika, klijavo savo įstaigų nuotraukas, blizgučius, piešė. Miesto puošybos organizatorių idėja buvo tokiu būdu kuo labiau sutelkti bendruomenę.

Be šventinių eglutės žaisliukų magišką atmosferą skleidžia Joniškio kultūros centro miesto parke sukurtos instaliacijos, šviečiančios supynės ir kiti stebuklingi kampeliai. Miesto mokyklos taip pat buvo kviečiamos prisidėti prie parko puošimo ir pagaminti specialius šviečiančius kalėdinius burbulus, kurie pritvirtinti prie apšvietimo stulpų. Miesto aikštes ir skverus papuošė balti mokyklų ir kultūrsos centro gaminti angelai.

Visą gruodžio mėnesį Joniškyje vyks įvairios adventinės, kalėdinės nemokamos edukacijos bei užsiėmimai, žaidimai, šokiai vaikams ir suaugusiems. Miestelėnus džiugins „Kalėdos ant ratų“ – Kalėdų senio ir svitos pasivažinėjimas miesto gatvėmis, sustojimai ir pasibuvimai įvairiuose gyvenamuosiuose Joniškio kvartaluose bei aikštėse, vaikus kveis kalėdinis traukinukas. Renginių maratoną vainikuos Joniškio kultūros centro sukurtas šventinis miuziklas „Metų laikai ir kitos subtilybės“, kuriame vaidins apie 100 žmonių. Pjesės ir muzikos autoriai yra kultūros centro darbuotojai.