Dvi apskrities savivaldybės – tarp laimėtojų

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Apdovanojimas Šiaulių rajono savivaldybei.

Lietuvos savivaldybių asociacija aštuonioms šalies savivaldybėms įteikė apdovanojimus už geriausias moterų ir vyrų lygybės priemones, suplanuotas savivaldybės strateginiuose veiklos arba plėtros planuose ir įgyvendintas 2020 metais. Laureate antrus metus iš eilės tapo ir Šiaulių rajono savivaldybė. Tarp laimėtojų ir Akmenės rajono savivaldybė.

Šiaulių rajono savivaldybė apdovanota kaip į strateginį veiklos planą daugiausiai moterų ir vyrų lygybės priemonių įtraukusi savivaldybė;

Akmenės rajono savivaldybė laimėtoja pripažinta Už moterų ir vyrų lygybės priemones gerinant savivaldos infrastruktūrą.

Tarp laimėtojų – Šakių rajono savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės priemones švietimo srityje, Druskininkų savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės priemones užimtumo ir verslo srityse, Jonavos rajono savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės priemones socialinėje, sveikatos ir sporto srityse, Vilkaviškio rajono savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės viešinimą savivaldybėje ir už jos ribų, Raseinių rajono savivaldybė – Už teigiamus pokyčius savivaldybėje, kuriuos paskatino dalyvavimas lyčių lygybės srities projektuose, Tauragės rajono savivaldybė – Už konstruktyvų bendradarbiavimą lyčių lygybės srityje su jos teritorijoje veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Kandidatus gauti šiuos apdovanojimus vertino komisija, sudaryta iš Lietuvos moterų lobistinės organizacijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei LSA atstovų.