Du nugalėtojų medaliai – joniškiečiams

Gegužės 4 dieną Klaipėdoje vykusiame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre, skirtame kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti, nugalėtojais tapo du joniškiečiai.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

Tarp vaikų, gimusių 2001 metais ir jaunesnių, kovojęs Adomas Grigaliūnas (svorio kategorija iki 30 kilogramų) ant menčių paguldė priešininkus iš Baltarusijos bei Latvijos, o atkaklioje pusfinalio imtyje taškais įveikė joniškietį Martyną Muižį.

Finale Adomas Grigaliūnas kovojo su varžovu iš Klaipėdos ir, jį įveikęs, turnyre pelnė pirmą vietą.

Martynas Muižys kovoje dėl trečiosios vietos nesunkiai įveikė latvį ir laimėjo bronzos medalį.

Tarp jaunių (gimusių 1996 metais ir jaunesnių) turnyro nugalėtoju tapo joniškietis Dovydas Petkevičius (svorio kategorija iki 58 kilogramų). Jis lengvai įveikė imtynininkus iš Latvijos bei Anykščių, tik šiek tiek rimčiau jam finale pasipriešino Kauno atstovas.

Tarp jaunučių, gimusių 1998 metais ir jaunesnių, varžęsis Karolis Pociūnas (svorio kategorija iki 40 kilogramų), laimėjo trečią vietą.

Antrą ir trečią vietas pelnė broliai dvyniai Darius ir Donatas Gudmonai (svorio kategorija iki 63 kilogramų).

Joniškiečius treniruoja Rytis Keršys.

Absoliučioje svorio kategorijoje (daugiau kaip 96 kilogramai) dėl Mindaugo Mizgaičio įsteigto 2000 litų piniginio prizo varžėsi vyrai. Pirmąją vietą, įveikęs visu priešininkus, iškovojo buvęs joniškietis pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis. Trečiąją vietą laimėjo pasaulio jaunimo vicečempionas, tai pat buvęs joniškietis Aldas Lukošaitis.

Iš viso tarptautiniame turnyre kovojo daugiau kaip 150 imtynininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Šis turnyras išskirtinis, nes jame aktyviai dalyvauja žinomiausi ir labiausiai tituluoti Lietuvos imtynininkai.

Nuotrauka iš asmeninio Ryčio KERŠIO albumo

KOMANDA: Joniškio imtynininkų komanda parsivežė dvi nugalėtojų taures, vieną sidabro ir tris bronzos apdovanojimus.