Čempiono titulas ir antra vieta

Ryčio KERŠIO albumo nuotr.
Karina Žabarauskaitė ir Pijus Baldyšius su treneriu Ryčiu Keršiu.
Sausio 27 dieną Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Šiauliuose surengtame Lietuvos U20 jaunimo imtynių čempionate, kuriame iškovojo vieną čempiono titulą ir vieną sidabro medalį.

Joniškiui imtynių čempionate atstovavo trys trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Moterų imtynių varžybose Karina Žabarauskaitė (svorio kategorija virš 76 kilogramų) iškovojo antrą vietą. Imtyje dėl pirmos vietos joniškietė pralaimėjo stipriai ir penkiolika kilogramų sunkesnei vilkaviškietei.

Graikų–romėnų imtynių varžybose sau lygių neturėjo joniškietis Pijus Baldyšius (svorio kategorija iki 130 kilogramų), eilinį kartą iškovodamas Lietuvos čempiono titulą. Pijus visus savo varžovus įveikė pirmuose imčių kėlinukuose arba jiems atsisakius kovoti. Galingas ir talentingas joniškietis pelnytai užsitikrino teisę atstovauti Lietuvai Europos ir Pasaulio U20 jaunimo čempionatuose, kurie bus surengti vasarą Lenkijos sostinėje Varšuvoje ir Ispanijoje Pontevedros mieste.

Tik Arnui Puipai (svorio kategorija iki 63 kilogramų), kuris kovojo su vyresniais varžovais, šį sykį pergalių pasiekti nepavyko.