Bazilioniškiai spektaklį pristatė dar dviejose teatro šventėse

ŠRSKC Bazilionų filialo nuotr.
Bazilionų mėgėjų teatras, vadovaujamas Birutės Sinkevičienės, balandžio 6-ąją Jurbarko ir Kauno rajonuose vykusiose šventėse parodė literatūrinę-muzikinę kompoziciją „Saulėlydžio krislai“.

Šiaulių rajono Bazilionų mėgėjų teatras, vadovaujamas Birutės Sinkevičienės, balandžio 6-ąją Klausučiuose (Jurbarko rajone) ir Liučiūnuose (Kauno rajone) vykusiose šventėse parodė literatūrinę-muzikinę kompoziciją „Saulėlydžio krislai“ pagal Romualdo Ozolo retrospekcijas (scenarijaus autorė ir režisierė Birutė Sinkevičienė). Taip bazilioniškiai toli ir plačiai nuolat skleidžia gerąją žinią apie kraštietį Lietuvos filosofą, pedagogą, redaktorių, partinį, politinį bei visuomenės veikėją, Lietuvos nepriklausomybės akto signatarą Romualdą Ozolą.

Bazilionų mėgėjų teatras su spektakliu „Saulėlydžio krislai“ yra pelnęs pagrindinį prizą 2023 metų Kurtuvėnų mėgėjų teatrų festivalyje „Kartu“, Klausučių ir Liučiūnų šventėse apdovanotas padėkos raštais.

Pakeliui į respublikinius teatrų festivalius bazilioniškiai aplankė Panemunės pilį, kurioje vyko mūsų kraštietės, Vilniaus dailės akademijos alumnės, restauratorės ir dailininkės Aelitos Bielinytės darbų paroda „Dvarų architektūrinė keramika“.