Aukštelkuose atidarytas krepšinio ir teniso aikštynas

Radviliškio raj. savivald.nuotr.
Aukštelkų sporto aikštyno atidarymo proga vyko teniso turnyras „Fasmos taurė“.
Birželio 7 dieną Aukštelkuose (Radviliškio rajonas) prasidėjo sporto sezonas naujame sporto aikštyne. Čia duris atvėrė du teniso kortai ir viena krepšinio aikštelė. Aukštelkų sporto aikštyno atidarymo proga suorganizuoti Radviliškio rajono seniūnijų krepšinio ir įmonės „Fasma“ globojamas teniso (vyrų ir moterų) turnyras „Fasmos taurė“.

Į teniso turnyrą rinkosi sportininkai iš visos Lietuvos, o krepšinio varžybose varžėsi krepšininkai iš Radviliškio seniūnijų. Kol aikštelėse vyko įtemptos kovos, į sporto šventę susirinkusius aukštelkiškius ir radviliškiečius skambiu koncertu džiugino Baisogalos kultūros centro liaudies kapela „Žvangulis“.

Įmonės „Fasma“ vadovas Sigitas Krivickas, prisidėjęs prie Aukštelkų sporto aikštyno įrengimo ir jų atidarymo proga suorganizavęs jau ketvirtą kartą vykusį Radviliškio teniso klubo turnyrą „Fasmos taurė“, pasveikino gyventojus aikštyno atidarymo proga ir padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės vadovams už teniso puoselėjimą ir infrastruktūros šiai sporto šakai kūrimą.

Radviliškio rajone, pasinaudojus ES struktūrinių fondų skirtomis lėšomis ir prisidėjus rajono Savivaldybei, tuoj bus atidaryti dar trys tokie pat aikštynai Šiaulėnuose, Pociūnėliuose ir Grinkiškyje. Jie jau įrengti ir atidaromi.

Susijusios naujienos