Naujausios
Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje birželio 24 dieną, švenčiant titulinius atlaidus, pašventinti naujieji bažnyčios langai bei padėkota visiems geradariams, prisidėjusiems prie bažnyčios atnaujinimo.
Titulinių atlaidų šv. Mišias aukojo JE Šiaulių vyskupas Darius Trijonis, jis homilijoje pasidžiaugė Kuršėnų šventovės ir joje besimeldžiančių žmonių dvasine šviesa, nuoširdžia bendryste. Po šv. Mišių buvo pašventintas nuostabaus grožio naujasis baldakimas, kuris buvo nešamas iškilmingos Eucharistinės procesijos apie bažnyčią metu. Pašventinti ir naujieji bažnyčios langai, susirinkusiems suteiktas iškilmingas palaiminimas.
Parapijos klebonas monsinjoras Vytautas Kadys drauge su JE vyskupu Dariumi Trijoniu surengė Padėkos valandą, kurioje padėkojo visiems, prisidėjusiems prie bažnyčios atnaujinimo darbų.
Pagal šį projektą buvo pakeisti 29 gotikinio stiliaus langai. Nauji aliumininio profilio gotikinio stiliaus langai su šiuolaikiniais, energiją taupančiais dviejų kamerų, trijų stiklų paketais ne tik pagerino šilumos išlaikymą, bet ir sustiprino saugumą, pagerino akustiką bei bendrą bažnyčios estetinį vaizdą.
Bažnyčioje planuojamas ir kitas etapas – presbiterijoje įrengti du lietuvių menininkų kurtus vitražus, kurie papildys pagrindinio altoriaus erdvę ir taps išskirtiniu bažnyčios akcentu.