Apdovanojimai Šiaulių rajono jaunimui

Zigmo RIPINSKIO nuotr.
Jaunimo apdovanojimų vakare pagerbti aktyviausi, pilietiškiausi ir darbščiausi Šiaulių rajono žmonės.

Gruodžio 15 dieną naujojoje Šiaulių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Kuršėnuose vyko kasmetinis rajono Savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos surengtas jaunimo apdovanojimų vakaras.

Renginio metu įteiktos net aštuonios jaunimo nominacijos: „Savanorystės“, „Pilietinės visuomenės“, „Meno“, „Verslo“, „Jaunimo iniciatyvos“, „Jaunimo draugo“, „Metų darbštuolio“, „Metų atradimo“. Šias nominacijas siūlė Šiaulių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba ir rajono jaunimas.

„Savanorystės“ nominacija įteikta jaunajai policijos rėmėjai Ugnei Leonaitei, jos kandidatūrą šiai nominacijai teikė Šiaulių miesto ir rajono bendruomenės pareigūnai.

„Metų darbštuolio“ nominacija įteikta Gabrielei Kreimerytei, jos kandidatūrą teikė Šakynos seniūnas Mindaugas Gedvila. Teikime rašoma: „Gabrielė padarė labai daug dėl Šakynos jaunimo. Šių metų birželio mėnesį įdėjo daug pastangų suorganizuodama tikriausiai pirmąjį naktinį tinklinį Lietuvoje. Rugpjūčio mėnesį Gabrielė įdėjo daug pastangų ir savo laiko suorganizuodama Žolinės šventę. Jai padedant aktyviai prisijungė daug jaunimo iš Šakynos seniūnijos“.

„Meno“ nominacija įteikta septynerius metus akordeono muzika ne tik respublikiniuose, bet ir tarptautiniuose konkursuose Kuršėnų miesto vardą garsinančiai Emilijai Dubro.

„Pilietinės visuomenės“ nominacija atiteko Gruzdžių krašto bendruomenės pirmininkei Deimantei Radžvilei. Ji su didžiuliu atsidavimu rūpinasi Gruzdžių bendruomene, jos renginiais, rašo projektus savo kraštui, organizuoja bendruomenei išvykas, šventes. Buria, vienija ir motyvuoja savo krašto bendruomenę.

„Verslo“ nominacija įteikta Rokui Antanui Visockui. Rokui šie metai ypatingi – įsirengė ir savo verslą perkėlė į didesnes, naujas patalpas, išplėtė savo verslą.

Šiemet įsteigta ir „Jaunimo draugo“ nominacija, ji atiteko Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro vadovei, jaunimo darbuotojai Kristinai Pinskienei.

„Metų atradimo“ nominacija atiteko Luknei Skrodenei. „Luknė yra metų atradimas. Tai jaunas žmogus, kuris skuba ir siūlosi į pagalbą. Mergina nori savanoriauti, prašo informuoti, kada ir kur gali būti naudinga“, – rašoma jos teikime.

Nominacijos – „Jaunimo iniciatyva“ nugalėtojai – jaunimo patyriminių mokymų bazės šeimininkai. Šiemet Šiaulių rajone, Čeprečiškės kaime, pagal Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro projektą įrengta jaunimo patyriminių mokymų bazė, kurią savo rankomis įrengė jauni žmonės, visi jie iki šiol šauniai joje darbuojasi, dirba komandoje, yra stiprūs, iniciatyvūs.