Akmeniškei – svarbiausias Kultūros ministerijos apdovanojimas

Savivaldybės nuotr.
Akmeniškę Zitą Sinkevičienę garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ už ilgametį profesinį ir kultūrinį-šviečiamąjį darbą apdovanojo Kultūros ministras Simonas Kairys.
Spalio 8 dieną Kultūros ministras Simonas Kairys šešiems Lietuvos kultūrai ir menui nusipelniusiems asmenims įteikė aukščiausius Kultūros ministerijos skiriamus apdovanojimus – garbės ženklus „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Tarp apdovanotųjų – Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė, literatų klubo „Žiemgalija“ pirmininkė, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos garbės narė Zita Sinkevičienė, kuri garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ apdovanota už ilgametį profesinį ir kultūrinį-šviečiamąjį darbą, už Akmenės krašto ir jo kūrėjų garsinimą bei jų kūrybos sklaidą, skaitymo kultūros puoselėjimą, aktyvią bibliotekinę veiklą, skirtą Lietuvos kultūros ateičiai.

Garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ skiriamas Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams už dešimties pastarųjų metų veiklą kultūros ir meno srityje.

Akmenės rajono savivaldybės vardu Zitą Sinkevičienę pasveikino Akmenės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Janina Rekašienė.