Verslininką išlaisvino internete uždirbti milijonai

Gied­riaus BA­RA­NAUS­KO nuo­tr.
Be­ne­dik­tas Gy­lys su­si­ti­ki­me su Šiau­lių mo­ki­niais da­li­jo­si sa­vo pa­tir­ti­mi ir įžval­go­mis. Pa­čiam te­ko pa­lik­ti stu­di­jas Vil­niaus uni­ver­si­te­te, kai ėmė­si vers­lo, ta­čiau to­bu­lė­ti sie­kia kas­dien, to lin­kė­jo ir gim­na­zis­tams.
Be­ne­dik­tą Gy­lį da­bar daž­niau­siai pri­sta­to mi­li­jo­nie­riu­mi, ku­ris sa­vo pir­mą mi­li­jo­ną už­dir­bo bū­da­mas 23-ejų. Į vie­šą­ją erd­vę jis įšo­ko pa­ra­šęs kny­gą „Bi­to­no­mi­ja. Įva­das į pir­mą­jį mi­li­jo­ną in­ter­ne­tu“. In­ter­viu, su­si­ti­ki­mai, te­le­vi­zi­jos, žur­na­lai – vai­ki­ną, gy­ve­nan­tį in­ter­ne­tu ir in­ter­ne­te, tar­si įsiur­bė nau­ja vie­ša pa­tir­tis. Ir ji nė­ra tik sal­di – at­va­žia­vęs į su­si­ti­ki­mą su moks­lei­viais Šiau­liuo­se, jis iš­gy­ve­no dėl tą­dien pa­si­ro­džiu­sio nei­gia­mo ko­men­ta­ro, ku­ris me­ta še­šė­lį ant jo veik­los ir už­dirb­tų mi­li­jo­nų.

Sie­kė iš­tai­sy­ti klai­dą

Šiau­lių „Ro­mu­vos“ gim­na­zi­jos sa­lė pil­nu­tė­lė: su­si­rin­ko ne tik šios mo­kyk­los mo­ki­niai, bet ir iš ki­tų, atė­jo mo­ky­to­jų, kar­je­ros spe­cia­lis­tų. Su ap­lan­ku ran­ko­se sa­lę vis nu­žvelg­da­vo mi­li­jo­nie­rių pa­kvie­tu­si „Ro­mu­vos“ gim­na­zis­tė Auš­ri­nė Mi­siū­tė. 29-erių Be­ne­dik­tas Gy­lys – vie­nas iš jos mo­kyk­li­nio pro­jek­to he­ro­jų.

Juo­dos kel­nės, juo­di marš­ki­nė­liai, juo­do ak­mens ka­ro­liu­kai, juo­das laik­ro­dis – mi­li­jo­nie­rius li­ko iš­ti­ki­mas sa­vo juo­dam įvaiz­džiui ir Šiau­liuo­se. Ova­ci­jo­mis pa­si­tik­tas vers­li­nin­kas da­li­jo­si pa­tir­ti­mi ir įkve­pian­čio­mis ci­ta­to­mis.

Pa­lin­kė­jo sal­džių sap­nų tiems, ku­rie gal­būt vi­są nak­tį gy­ve­no in­ter­ne­te ir da­bar mie­lai per­si­kel­tų į sap­nų pa­sau­lį. Sa­ve jis pri­sta­tė kaip in­ter­ne­to žmo­gų, sa­vo­tiš­ką „tam­sos val­do­vą“, ku­rio gy­ve­ni­mo rit­mas vis dar ne­si­de­ri­na su gam­tos rit­mu.

„Ne­su su­si­ra­dęs drau­gės, ku­ri bū­tų ne iš in­ter­ne­to, nes tur­būt ne­la­bai mo­ku pa­da­ry­ti ge­rą pir­mą įspū­dį rea­ly­bė­je, bet ga­liu nu­sių­sti „gi­fą“ in­ter­ne­tu“, – sa­kė B. Gy­lys.

Pa­reng­to­je pre­zen­ta­ci­jo­je jis trum­pai pa­pa­sa­ko­jo apie sa­ve, iliust­ruo­da­mas nuo­trau­ko­mis su lat­viš­ka Ni­da (nes vis su­lau­kia pa­siū­ly­mų: „Be­nai, plau­kiam į Ni­dą!"), su ma­ma, ku­ri nu­pir­ko pir­mą­jį kom­piu­te­rį iš su­tau­py­tų dien­pi­ni­gių, kai sta­ža­vo­si JAV.

B. Gy­lys pri­mi­nė ir vers­lo pra­džią. Pir­miau­sia su drau­gu pro­gra­muo­to­ju pa­to­bu­li­no vie­ną su­si­ra­ši­nė­ji­mo pro­gra­mą, o jų su­kur­tas tink­las bu­vo tarp di­džiau­sių Lie­tu­vo­je. Ta­da pa­ju­to in­ter­ne­to ga­lią. Be­ne­dik­tui bu­vo 16 me­tų, ir jis no­rė­jo už­si­dirb­ti pi­ni­gų.

„Lan­kiau pres­ti­ži­nę Vil­niaus gim­na­zi­ją, į ku­rią bu­vau at­ve­ža­mas se­nu pa­sa­tu. Ma­no drau­gai, mo­ki­niai iš vy­res­nių kla­sių bū­da­vo at­ve­ža­mi vi­su­rei­giais, ku­riuos vie­ną die­ną pa­ma­ty­da­vai per rek­la­mą, o ki­tą die­ną jie at­va­žiuo­da­vo. Aps­ta­ty­da­vo ma­no tė­vo pa­sa­tą... Bu­vo kaž­koks gė­dos jaus­mas, kad iš pra­stes­nio „backg­round'o“ at­va­žia­vai. No­rė­jo­si tą klai­dą iš­tai­sy­ti“, – pa­sa­ko­jo vers­li­nin­kas.

Mi­li­jo­nas iš 3 000 li­tų

Jau­na­sis vers­li­nin­kas sa­kė ži­no­jęs, kad už­dirb­ti in­ter­ne­te ga­li ar­ba pro­gra­muo­da­mas, ar­ba kur­da­mas tink­la­la­pių di­zai­ną. Ka­dan­gi ma­te­ma­ti­ka – ne jo stip­rio­ji pu­sė, pa­si­rin­ko di­zai­ną. Sa­va­ran­kiš­kai iš­mo­ko nau­do­tis vi­so­mis pro­gra­mo­mis, ku­rių rei­kė­jo to­kiam dar­bui.

Vė­liau su drau­gu pro­gra­muo­to­ju su­gal­vo­jo kur­ti so­cia­li­nį tink­lą, ku­ris bū­tų ge­res­nis už tuo­me­ti­nį one.lt. Taip gi­mė jų su­kur­tas hot­not.lt. Tai bu­vo pir­ma­sis sėk­min­gas in­ter­ne­ti­nis vers­las, 19–20 me­tų jau­nuo­liui kas mė­ne­sį už­dirb­da­vęs po 30–40 tūks­tan­čių li­tų.

Po skau­džių sky­ry­bų su vers­lo par­tne­riu ("Bu­vau ap­gau­tas la­bai ge­ro drau­go"), jis iš­gy­ve­no sun­kų lai­ko­tar­pį, su­šlu­ba­vo svei­ka­ta.

Dve­ji ne­sėk­mių me­tai at­ve­dė prie in­ter­ne­ti­nės pre­ky­bos. Vers­li­nin­kas ėmė­si op­ti­mi­zuo­ti tink­lus.

„Jei­gu no­ri­me nu­si­pirk­ti, pa­vyz­džiui, kel­nes, o to­kių ieš­ko­to­jų yra 300 tūks­tan­čių per die­ną, ir ta­vo tink­la­la­pis yra pir­mas „Goog­le“ paieš­ko­je, tai 100 tūks­tan­čių ateis į ta­vo tink­la­la­pį, ras kel­nes už ne­blo­gą kai­ną. 10 tūks­tan­čių ga­li par­duo­ti“, – trum­pai pa­pa­sa­ko­jo es­mę.

B. Gy­lys ėmė­si „op­ti­mi­za­vi­mo“ veik­los JAV. Tuo me­tu iš jo ka­pi­ta­lo bu­vo li­kę 3 000 li­tų. Vai­ki­nas su­kū­rė tink­la­la­pius dviem sėk­min­giems mais­to pa­pil­dams, ku­rių vie­ną rek­la­ma­vo „Dak­ta­ro Ozo“ lai­da, tu­rin­ti ke­lias­de­šim­ties mi­li­jo­nų au­di­to­ri­ją.

„Jie įve­dė į „Goog­le“ paieš­ką pa­pil­dus ir ra­do ma­ne. Tai lė­mė, kad 2012 me­tų gruo­dį ma­no 3 000 li­tų vir­to mi­li­jo­nu li­tų. Pa­ga­vau ban­gą, nuo ta­da ma­no gy­ve­ni­mas pa­leng­vė­jo“, – apie sėk­mės pra­džią pa­sa­ko­jo B. Gy­lys.

„Kai 2013 me­tais try­li­kos co­lių kom­piu­te­rio ek­ra­ne ma­čiau ne­ma­žas su­mas pi­ni­gų, no­rė­jo­si da­lį to gy­ve­ni­mo per­kel­ti į rea­ly­bę“, – taip vers­li­nin­kas įkū­rė sa­vo var­do lab­da­ros ir pa­ra­mos fon­dą, ku­ris jau vei­kia šeš­tus me­tus.

Vė­liau po­rą me­tų kan­ki­no­si ra­šy­da­mas kny­gą, ku­rią iš­lei­do 2017-ųjų pa­bai­go­je „Bi­to­no­mi­ja. Įva­das į pir­mą­jį mi­li­jo­ną in­ter­ne­tu“.

„Man pa­čiam la­bai rei­kė­jo to­kios kny­gos, nes aš at­si­muš­da­vau į de­zin­for­ma­ci­jos srau­tus in­ter­ne­te apie stu­den­tą, ku­ris ži­no keis­tą triu­ką ir už­dir­bo 3 571 eu­rą per mė­ne­sį. Bet stab­dė vi­di­nis kri­ti­kas – ką čia no­ri pa­sa­ky­ti, ar tai tei­sin­ga? Gal dve­jus me­tus pa­si­ga­ly­nė­jęs su sa­vo vi­di­niu kri­ti­ku, ga­liau­siai jį už­čiau­piau, su­kau­piau drą­są ir pra­dė­jau ra­šy­ti. O kai dar­bas pra­dė­tas, ne­ga­liu pa­mes­ti“, – sa­kė B. Gy­lys ir pa­si­džiau­gė, kad kny­ga par­duo­ta jau še­šiais ti­ra­žais, apie 12 tūks­tan­čių eg­zemp­lio­rių.

Pla­no B ne­tu­rė­jo

At­sa­ki­nė­da­mas į mo­ki­nių klau­si­mus, B. Gy­lys ska­ti­no juos pa­si­ti­kė­ti sa­vi­mi, nes „at­si­ras mi­li­jo­nas žmo­nių, ku­rie pa­sa­kys, kad tai ne­veiks“.

„Rei­kia ap­sup­ti sa­ve žmo­nė­mis, ku­rie ti­ki sa­vi­mi, kaž­ką ku­ria... Neiš­ra­di­nė­ki­te dvi­ra­čio, va­ži­nė­ki­te ki­tų iš­ras­tais dvi­ra­čiais, tik juos pa­to­bu­lin­ki­te“, – lin­kė­jo vers­li­nin­kas.

Jis sa­kė vi­sa­da ži­no­jęs, kad už­dirbs mi­li­jo­nus in­ter­ne­te, nors są­skai­to­je bu­vo nu­liai. „Ka­liau sau į gal­vą, kad tai nė­ra ma­no rea­ly­bė. Tai gąs­din­da­vo – o jei­gu taip ne­bus, kaip gy­ven­si? Aš nie­ka­da ne­tu­rė­da­vau pla­no B – ei­ti į ofi­są ir dirb­ti iki pen­kių“, – pa­sa­ko­jo B. Gy­lys.

Pap­ra­šy­tas pa­ta­ri­mo bai­gian­tiems mo­kyk­lą, jis siū­lė „ne­šok­ti į ro­ges, ku­rio­se ne­no­ri­te sė­dė­ti“.

„Jei­gu dirb­si­te dar­bą, ku­ris už­ra­šo­mas ant vie­no po­pie­riaus la­po, jus po 5–10 me­tų pa­keis dirb­ti­nis in­te­lek­tas. Rei­kia bū­ti drą­siam, kū­ry­biš­kam,– lin­kė­jo jau­na­sis mi­li­jo­nie­rius. – Klau­sy­ki­te sa­vęs, to­bu­lin­ki­te sa­ve kas die­ną. Mes gy­ve­na­me pa­sau­ly­je, ku­ris pil­nas pa­ta­ri­mų, ko­kiam bū­ti, kaip at­ro­dy­ti. Tai – iliu­zi­ja, ku­rią su­ku­ria rek­la­mos agen­tū­ros. Rei­kia gerb­ti sa­ve, klau­sy­ti sa­vęs ir iš­girs­ti, ku­riuo ke­liu no­ri ei­ti“.

Jis pri­mi­nė bu­dis­tų min­tį: pra­min­ti ta­kai ne­ve­da į nau­jas ga­nyk­las.

B. Gy­lio tė­vai sun­kiai dir­bo, re­tai bū­da­vo na­mie, to­dėl bū­da­mas vai­kas au­go su mo­čiu­te, ku­ri ap­su­po be­są­ly­giš­ka mei­le.

„Kai žiū­riu at­gal, ma­tau, kad man tai pa­dė­jo pa­si­ti­kė­ti sa­vi­mi: aš ga­liu pa­da­ry­ti tą pa­tį, ką ir ki­tas žmo­gus. Na, aiš­ku ne­kal­bu apie Jo­ną Va­lan­čiū­ną NBA su sa­vo ūgiu... – šyp­te­lė­jo vai­ki­nas. – Tė­vai ma­nęs ne­su­ža­lo­jo, neįs­kie­pi­jo, kad Lie­tu­vo­je sun­ku, neuž­dirb­si, kad vers­li­nin­kai yra va­gys. To­kių nuo­dų ne­pa­sė­jo, esu jiems dė­kin­gas.“

Pak­laus­tas, kas jam yra pi­ni­gai, at­sa­kė, kad tai – lais­vė.

„Pag­rin­di­nis pi­ni­gų pri­va­lu­mas – kai jų tu­ri, apie juos ne­gal­vo­ji, ga­li gal­vo­ti apie tai, ko no­ri tu. Pi­ni­gai – ener­gi­jos vie­ne­tas, ku­ris ska­ti­na pa­sau­lį su­ktis, ne­bū­ti­nai į ge­rą­ją pu­sę. Man no­ri­si, kad kuo dau­giau tei­sin­gų žmo­nių tu­rė­tų pi­ni­gų. Bū­tų lais­vi. Aš pi­ni­gus sie­ju su lais­ve.“

Jis ne­ti­ki tau­py­mu ir tuo, kad tu­ri­me bū­ti iš­par­da­vi­mų eks­per­tais, ži­no­ti, ku­rio­je de­ga­li­nė­je – pi­giau­sias ku­ras.

„Rei­kia dau­giau už­dirb­ti, o ne dau­giau su­tau­py­ti. Yra ame­ri­kie­čių pa­sa­ky­mas, kad net ir cen­tas, pri­dė­tas ar­ti akies, ga­li už­sto­ti sau­lę“, – ci­ta­vo B. Gy­lys.

Ir mi­li­jo­nie­riai bū­na ne­lai­min­gi

Po su­si­ti­ki­mo su mo­ki­niais, po jų „sel­fių“ pri­sė­da­me po­kal­bio vie­no­je iš mo­kyk­los au­di­to­ri­jų. Už du­rų lau­kia gru­pe­lė jau­nuo­lių, no­rin­čių dar kaž­ko pa­klaus­ti.

– Šian­dien ne­daug pa­sa­kė­te apie sa­ve. Esa­te ve­ge­ta­ras, me­di­tuo­ja­te, už­sii­ma­te jo­ga, jū­sų ka­ro­liu­kai ant kak­lo gal ir­gi kaž­ką reiš­kia... At­ro­dė, kad ma­žai šyp­so­tės, ne­sa­te lai­min­gas?

– Aš šyp­sau­si ir juo­kiuo­si! Tie­siog šian­dien kaž­kas apie ma­ne pa­ra­šė bjau­rų „po­stą“, ku­ris su­rin­ko daug „li­ke'ų“... Da­bar esu per daug iš­si­blaš­kęs, per daug skir­tin­gų fron­tų, no­riu su­grįž­ti į sa­ve. Lau­kiu ato­sto­gų...

Aš la­bai ti­kiu dė­kin­gu­mu. Vie­nas iš ri­tua­lų, ku­rie man pa­dė­jo – kiek­vie­ną ry­tą, ne­svar­bu, ko­kios nuo­tai­kos, pa­sa­ky­ti 10 prie­žas­čių, už ką esu dė­kin­gas. Už šei­mą, drau­gus, kad se­ka­si, kad tu­riu įdo­mių veik­lų. Kvai­lai pa­si­jau­ti, bū­da­mas nu­si­mi­nęs, kai vis­ko tiek tu­ri.

– Daug kal­bė­jo­te apie pi­ni­gus ir kaip juos už­si­dir­bo­te. Ar neat­ro­do, kad di­de­lio tur­to, sėk­mės, ly­de­rys­tės kul­tas yra per­dė­tas? Juk kaž­kas tie­siog au­gi­na gė­les ar me­džius.

– Iš tie­sų per­dė­tas. Jis ati­ma daug lai­mės, nes žmo­nės ne­ga­li bū­ti lai­min­gi su sa­vo vi­du­ti­niu būs­tu, nor­ma­liu dar­bu, jie no­ri dau­giau.

Vie­na ver­tus, tai va­ro pa­sau­lį į prie­kį, ki­ta ver­tus, daug ne­lai­min­gų žmo­nių. Jie lei­džia­si į žiur­kė­no ra­te­lį, ku­ris at­ro­do kaip nie­ka­da ne­si­bai­gian­tys laip­tai.

Ne kiek­vie­nam rei­kia di­de­lio kie­kio pi­ni­gų. Man tai pa­dė­jo, ma­ne iš­lais­vi­no, nes pra­dė­jau gal­vo­ti ne apie pi­ni­gus, o do­mė­tis ki­tais da­ly­kais, klaus­ti: kas aš toks, kuo ti­kiu.

Sėk­mė su­si­ju­si su au­gi­mu, to­bu­lė­ji­mu, ne­svar­bu, kas tu esi – D. Tram­pas ar B. Geit­sas. Gam­to­je me­džiai, pie­vos stie­bia­si į vir­šų, ne­pai­sant gra­vi­ta­ci­jos. Ir mes esa­me už­prog­ra­muo­ti kiek­vie­ną die­ną bū­ti to­bu­les­ni. Jei­gu tam prin­ci­pui prie­ši­na­mės, mes stag­nuo­ja­me ir jau­čia­mės ne­lai­min­gi.

– Ko­kie žmo­nės jus įkve­pia?

– Lais­vi žmo­nės, po­zi­ty­vūs, ku­rie daug juo­kia­si, daž­niau­siai jie ne iš vers­lo pa­sau­lio.

– Sa­kė­te, kad pa­sy­vios pa­ja­mos ne­ke­lia jo­kio jau­du­lio, o už­dirb­ti 10 pro­cen­tų neįk­ve­pia kū­ry­bi­nei ener­gi­jai. Tu­ri­te po­van­de­ni­nio nar­dy­mo li­cen­ci­ją, no­rė­tu­mė­te bū­ti po­van­de­ni­nių lo­bių ieš­ko­to­ju. Sie­kia­te ad­re­na­li­no? Ar ne­bi­jo­te ad­re­na­li­no pri­klau­so­my­bės?

– Yra vers­li­nin­kų, ku­rie žai­džia ne­si­bai­gian­tį „Mo­no­po­lį“...

– Kaip at­ro­do jū­sų die­na?

– Ke­liuo­si 11–12 va­lan­dą, len­du po šal­tu du­šu. Iš­jun­giu te­le­fo­ne skry­džio re­ži­mą. Skry­džio re­ži­mas ma­ne ge­riau vei­kia, ne­gu iš­jung­tas te­le­fo­nas, nes bū­da­vo – pra­bun­di ir pra­de­di: čia tas, čia tas. Tam­pi reak­ty­vus. Da­bar esu pa­kan­ka­mai stip­rus, esu lai­vo ka­pi­to­nas, ku­ris už­li­pa ant bokš­te­lio, žiū­ri į žvaigž­des, ban­do pa­ma­ty­ti kaž­ko­kį kur­są. Man svar­bu su­si­dė­lio­ti vis­ką die­nos pra­džio­je, kad bū­čiau pro­duk­ty­vus.

Daž­niau­siai bū­na trys su­si­ti­ki­mai per die­ną. Kas­dien gau­nu apie 300 ži­nu­čių per įvai­rias plat­for­mas, tai ati­ma daug lai­ko. Sten­giuo­si pa­spor­tuo­ti, su­si­tik­ti su drau­gais.

– Įsi­vaiz­duo­ja­te mū­sų gy­ve­ni­mą be in­ter­ne­to?

– Jei­gu baig­sis in­ter­ne­tas, baig­sis ir ne in­ter­ne­tas.

In­ter­ne­tas ar­tė­ja prie rea­ly­bės, vis­kas ei­na į kaž­ko­kį su­si­lie­ji­mą. Neaiš­ku, ar bū­si­me rei­ka­lin­gi kaip žmo­nės. Gal­būt tai na­tū­ra­li evo­liu­ci­jos ei­ga, ku­riai mes ne­ga­li­me pa­si­prie­šin­ti.

Jei­gu ne­be­lik­tų in­ter­ne­to, tap­čiau lai­min­ges­nis.

Gal in­ter­ne­tas neiš­nyks, bet bus ap­ri­bo­tas, tik neaiš­ku, į kie­no įta­ką pa­klius? Įdo­mu, kur jis nu­ves. Ir aš tu­riu dvi sa­vo ver­si­jas: vie­ną – fan­to­mą in­ter­ne­te, ki­tą – rea­les­nį kū­ną.

– In­ter­ne­to žmo­gui tur­būt la­bai svar­būs so­cia­li­niai ry­šiai?

– Svar­būs. Pa­gal ty­ri­mus, vie­ni­šu­mas yra daug pa­vo­jin­ges­nis ne­gu rū­ky­mas. Esa­me so­cia­li­niai gy­vū­nai, ku­rie tu­ri da­ly­tis ir aug­ti kar­tu. Ma­nau, esa­me su­si­ję ne tik žo­džiais, ly­tė­ji­mais, ki­tais po­jū­čiais, bet ir pa­są­mo­nė­je. Gy­ve­na­me bend­ra­me lau­ke, ku­ria­me atei­ty­je ga­lė­si­me keis­tis te­le­pa­tiš­kai min­ti­mis ir at­ras­ti sa­ve kaip nau­jus žmo­nes, tu­rin­čius dau­giau ge­bė­ji­mų ir ga­li­my­bių ne­gu da­bar.

– Gal mes tie­siog jų neiš­nau­do­ja­me?

– Neiš­nau­do­ja­me, gal pa­mir­šo­me. Žmo­gaus są­mo­nės ir pa­są­mo­nės to­bu­lė­ji­mas ga­li bū­ti vie­nas iš įdo­miau­sių pro­ce­sų, ku­ris nu­tiks per atei­nan­čius 100 me­tų, kai at­ra­si­me sa­ve kaip to­bu­les­nę rū­šį. Klau­si­mas, kur bus in­ter­ne­tas? Pa­gal di­džiau­sias tech­no­lo­gi­jų kom­pa­ni­jas, prie jo jung­si­mės tie­sio­giai, be įran­kių net po 10 me­tų. „Goog­le“ bus priei­na­mas gal­vo­je su ko­kiu nors či­pu.

– Kaip įsi­vaiz­duo­ja­te sa­ve, tar­kim, po pen­ke­rių me­tų, nors pa­sau­lis la­bai grei­tai kei­čia­si?

– Vis dar Lie­tu­vo­je. No­rė­čiau dirb­ti prie sa­vo pa­ra­mos fon­do pro­jek­tų ir kur­ti įkve­pian­čius tech­no­lo­gi­jų me­no kū­ri­nius, reng­ti kū­ry­biš­kas pro­gra­mas vai­kams, tai – pra­smin­ga.

– O apie sa­vo šei­mą pa­gal­vo­ja­te?

– Ne, ne­la­bai, ma­nau, kad tu­riu pa­jaus­ti no­rą kur­ti šei­mą.

Pa­sau­liui ne­rei­kia dau­giau žmo­nių, ir da­bar sun­kiai su­ge­ba­me su­tar­ti su pla­ne­ta, nio­ko­ja­me ją. Ne­bū­ti­nai tu­riu tu­rė­ti pa­li­kuo­nį. Tai la­biau ego no­ras sa­ve pra­tęs­ti.

– Na, gal po tų pen­ke­rių me­tų ki­taip gal­vo­si­te?

– Gal­būt.

Gied­riaus BA­RA­NAUS­KO nuo­tr.
Sėk­min­gas in­ter­ne­to vers­li­nin­kas Be­ne­dik­tas Gy­lys sa­ko vi­sa­da ži­no­jęs, kad už­dirbs mi­li­jo­ną. Jo nuo­mo­ne, ko­kius tiks­lus sau ke­li, to­kių ir pa­sie­ki.