Kam reikalinga mano pensija?

 

Prisipažinsiu, kad esu nei šioks, nei toks. O gal nesu nei toks, nei šioks. Čia kaip pažiūrėsi. Mat viskuo abejoju. Vieni sako, kad tai – proto požymis, kiti kategoriškesni, kad – kvailumo. Kurie teisūs? Irgi nežinau. Viską vertinu „fifty-fifty“ (t.y. – 50 su 50 procentų). Tokie dabar laikai. Nepatikimi!

Nesu nei prieš skiepus, nei už. Bet esu labai nusiteikęs prieš prievartą. Ypač kai tai daro neišmintingi žmonės, kurie kas rytą keičia savo nuomonę dėl skiepų bei kaukių dėvėjimo ir per jėgą savo išvartaliotą nuomonę bruka mums. Jei tai darytų protingai ir su geležiniais argumentais, gal jų ir paklausyčiau, bet kai tuos pačius skiepus iš pradžių rekomenduoja TIK senoliams, o po mėnesio TIK jaunuoliams – neįmanoma tokiais „specialistais“ pasitikėti. Juk eksperimentuoja ne su beždžionėmis! Nebent vėl į Darvino laikus sugrįžom...

Kuo daugiau LRT valdžios pasamdytų propagandistų, tuo daugiau vengiančių skiepų! Nes nei šališka LRT, nei apsimelavusia valdžia Lietuvos žmonės nepasitiki. Juk pats Sorošas yra ne kartą pareiškęs, kad yra nusipirkęs daugiau kaip šimtą stambiausių pasaulio žiniasklaidos priemonių ir net gerą gabalą valdžios – beveik pusę ES Parlamento deputatų. Tad ką jau bekalbėti apie vietinius klapčiukus. Dėl „kišeninių“ prokurorų jau niekas nebesistebi, matyt, metas apsiprasti ir su „kišeniniais“ politikais. Juk partijų su principais „viskio dėžutėse“ jau turime. Kodėl turėtume pasitikėti oligarchu, kurio vienoje kišenėje dar neseniai tūnojo liberalų vadas, o kitoje tebetūno LNK?

Tokiais atvejais žmonėms belieka pasikliauti savo intuicija ir savisaugos instinktais. Ir neskubėti aklai vykdyti valdžios sprendimų, kurie prasilenkia su sveika logika. Kreipiuosi ne tik į skiepų priešininkus, bet ir į tuos, kurie savo sveikatą patikėjo tiems, kurie net nesugeba aiškiai savo „parėdymų“ bei potvarkių argumentuoti. Jeigu skiepyti ir neskiepyti vienodai gali nešioti užkratą, susirgti ir net numirti – dar neaišku, kas kam didesnį pavojų sveikatai kelia. Kodėl neleidžiama parduotuvėms ir kavinėms pasirinkti klientų pagal savo pažiūras? Pavyzdžiui, „Sveikuolių restoranas“ ir „Valgykla su GP“? (Etikos sumetimais raidžių nešifruosiu.)

Vargu ar ką įtikina ir valdžios verkšlenimai dėl išmirštančių pensininkų. Kaip dar neskiepytas pensininkas, niekaip nesulaukiantis 75-erių metų, kad gaučiau pažadėtą „šimtinę“, iškilmingai pareiškiu: tik džiaugtis turėtų! Juk tai puiki proga nualintai ir prasiskolinusiai valstybei mūsų, potencialių „nabašnikų“, sąskaita pasirūpinti likusiais senoliais su varganomis pensijomis, niekaip nesulaukiančiais jų padidinimo. „Sodros“ vadovybė turėtų rankas trinti, o ne veidmainiškai aimanuoti. Ir ne bevaikėms „asaboms“ dera mums moralizuoti, kaip reikia saugoti savo vaikus ir tėvus. Iš pradžių mums leiskite bent savo artimuosius ligoninėse aplankyti, jeigu jau ten vyksta atviros „Kakadu“ fotosesijos be sienų.

Kol kas stipriausi skiepų mėgėjų argumentai yra tokie: susirgę „koronovirusu“ piliečiai be skiepų dažniau miršta ir kad visas pasaulis taip daro. Pirmasis argumentas skamba įtikinamai. Bet kur kas įtikinamiau skambėtų, jeigu sąžiningai būtų fiksuojama, kuomet dėl skiepų kyla komplikacijos ir net ištinka mirtis, nes kol tokie atvejai nustatomi „iš akies“ (sako, skrodimai dar nuo Verygos laikų uždrausti) ir už atrastus „COVID-19“ bei „Deltų“ atvejus premijuojama, nuvargusių medikų išvadomis sunku pasitikėti – maža kas iš nuovargio gali pasivaidenti! Ypač kai dažnai poilsiaujama egzotiškuose kraštuose už farmacininkų pinigus. O kad visas pasaulis jau seniai eina iš proto, nenuostabu: pakanka pažiūrėti į sijonuotus vyrus su karūnomis ant galvos...

Ypač kai už tos propagandos stovi dideli pinigai, kuriuos skirsto mūsų valstybės vadovai. Net pinigų efektyviai išleisti nemoka, nes ne tiems už reklamą moka: jei nuoširdžiai norėtų pasiekti tikslinę auditoriją, labiausiai reklamuotų skiepus antisisteminėje žiniasklaidoje ir nepriklausomuose „youtubo“ kanaluose, kuriuose daugiausiai renkasi abejojantys skiepais. Bet negi finansuosi tuos, kurie ne tik skiepais, bet ir savo valdžia nepasitiki? Vadinasi, visi vieši premjerės virkavimai tėra krokodilo ašaros. (Yra toks posakis – tikrai ne PIŠ išvaizdą turėjau galvoje.)

Nekelia ypatingo pasitikėjimo ir mūsų išrinktų Tautos lyderių nuolatiniai susitikinėjimai su Švabu, kuris savo opuse („The reset“) įsipareigojo visus abejojančius Naująja Pasaulio Tvarka suniveliuoti ir utilizuoti. Ar bent vienas mūsų valdžios atstovas su juo susitikęs pasiteiravo, kam ir kodėl jis įsipareigojo tai padaryti? Jei taip, kodėl iki šiol nė vienas šia informacija su mumis viešai nepasidalino, a, Nausėda, Skverneli, Grybauskaite?

Negi savo nustekentus tris milijonus tautiečių išmainėte į „auksinį milijardą“? (Labai prašau nepykti ant manęs, kad ir vėl sunku tuo patikėti.)