G. Nausėda: A. Verygai teks atsakyti

Mariaus MORKEVIČIAUS (ELTA) nuotr.
Prezidentas savo feisbuko paskyroje paviešino atsakymą sveikatos apsaugos ministrui, šįryt sakiusiam, kad nesuprantami yra valstybės vadovo raginimai pateikti atsakymus visuomenei po pareikštų įtarimų viceministrei.
Prezidentas Gitanas Nausėda, atsakydamas į Aurelijaus Verygos teiginius, esą kaltinimai viceministrei neturi pagrindo, o jis pats neprivalo skubėti grįžti iš atostogų, sako, kad „atpirkimo ožių“ praktika turi baigtis ir visuomenei reikia konkrečių atsakymų.

Šiandien ryte ministras A. Veryga LRT radijui sakė neabejojąs, kad, pateikus detalius paaiškinimus, kaltinimų atsistatydinusiai viceministrei Linai Jaruševičienei bus atsisakyta.

„Į konkrečių tyrimų klausimus nesikišau ir nesikišiu ir, skirtingai nuo kitų politikų, neaiškinsiu, kuri byla „turi perspektyvą“, o kuri „subliukš“, – feisbuko paskyroje nurodo Prezidentas.

A. Veryga visuomeniniam radijui teigė nesuprantąs Prezidento raginimų grįžti kuo skubiau iš atostogų ir pateikti atsakymus visuomenei. Esą jo vadovas – premjeras Saulius Skvernelis, jam ir pateikti paaiškinimai.

„Žinau vieną – politikų taip pamėgtai „atpirkimo ožių“ paieškos praktikai turi ateiti galas, o vadovai privalo prisiimti atsakomybę už savo komandos ir gerus, ir blogus darbus. Sveikatos apsaugos ministrui A. Verygai teks atsakyti į susikaupusius klausimus. Ne man, o visuomenei ir kompetentingoms institucijoms“, – atsakė ministrui G. Nausėda.