Astrologė Lolita VERDI apie 2022 m.: nauja pradžia, kariniai konfliktai ir politikų atsikvošėjimas?

Wi­ki­pe­dia.org nuo­tr.

 

Artėja Naujieji metai ir daugelis laukia pokyčių bei geresnių laikų.

Deja, žvaigždės dar šiais metais stebuklų mums nežada. Tačiau tam tikrus pozityvius ženklus pamatysime antroje metų pusėje. 2022-aisiais žmonių streso lygis bus šiek tiek mažesnis, žmonės pradės derėtis vieni su kitais, pajaus viltį.

Ateinantys 2022-ieji metai astrologiniu požiūriu yra įdomūs tuo, kad balandžio mėnesį visos reikšmingos planetos: Jupiteris, Saturnas, šešėliniai mazgai Rahu ir Ketu pereina į kitus astrologinius ženklus. Tad tik gegužę pajusime kitokias energijas ir naują nuotaiką.

Apskritai 2022-ieji – iššūkių metai. Įžengsime į Naujuosius, kaip ir 2021-aisiais, kai danguje vyks „kala sarpa“ joga. Tokia planetų padėtis reiškia, kad mes, kaip žmonija, gausime karmos pamokų, kurių nepavyks išvengti. Tokia padėtis tęsis iki balandžio pabaigos. Tad iki balandžio pagerėjimo tikėtis neverta, gali būti, kad padėtis net blogės: gali atsirasti naujas viruso štamas, griežtės apribojimai, prasidės kariniai konfliktai ir t.t.

Nuo 2021-ųjų pabaigos iki 2022-ųjų balandžio matysime, kad žmonės, o gal net ir kai kurie politikai atgauna protą, logiką, atjautą. Išgirsime daugiau teiginių, pagrįstų ne dogmomis ir fanatiškais įsitikinimais , bet tokių, kuriuose slypi aukšti humanizmo idealai. Žmonės pradės suvokti savo klaidų rimtumą. Žmonija pradės suprasti, kokie yra laikotarpio, kol Jupiteris buvo nuosmukio ženkle (2020-2021), padariniai. Būtent šiuo laikotarpiu buvo priimta daug neteisingų sprendimų, dėl kurių kilo ekonominė, medicinos ir švietimo krizė. Iki balandžio palanku investuoti į žemę ir automobilius.

2022 metais viskas laipsniškai gerės – finansiniai, verslo, darbiniai reikalai. Tačiau nereikia tikėtis magiško ir staigaus pokyčio, taip neįvyks. Viskas vyks lėtai, palaipsniui.

2022-aisiais žmonės atsikvošės. Bus mažiau pykčio ir kategoriškumo. Nors kovas ir balandis dar gali būti ir labai įtempti – netruks konfliktų, tvyros karinių susirėmimų grėsmė, agresija ir atšiaurumas.

Rahu ir Ketu šešėlinių mazgų padėtis iki balandžio mėnesio toliau padės kelti į paviršių tai, kas buvo slepiama pasąmonės gelmėse (baimės, prisirišimai) ir tai, ką valdžios atstovai slėpė nuo žmonių. Tai veiks sąmonės transformaciją. Bus atskleistos visos paslaptys. Šis procesas prasidėjo beveik prieš pusantrų metų.

Svarbiausia, kad neužsidengtumėme rankomis veido kaip vaikystėje ir neapsimestume, jog nieko negirdime, nieko nematome, nieko nesuprantame ir iš viso niekas nevyksta. Dabar vyksta krizė planetos transformacijoje: išgyvename ligas, netektį, mirtį, vidinius konfliktus, skausmingus prisirišimus. Nereikia to bijoti. Tai natūralus sąmonės evoliucijos procesas.

2022-ųjų balandį Rahu ir Ketu pakeis savo ženklus ir liks juose iki 2023-iųjų lapkričio mėnesio.

Šiuo laikotarpiu žmonės pradės aktyviai jungtis į koalicijas, asociacijas, partijas ir įvairius naujus darinius. Į areną ateis nauji drąsūs lyderiai, kurie suvienys žmones, ir jiems žvaigždės padės. Jie garsiai kalbės apie naujus planus ir sprendimus. Kai kurie planai bus revoliuciniai. Nauji pasaulio lyderiai kalbės apie savivoką ir nepriklausomybę. Per šį laikotarpį bus padaryta daug atradimų. Nuotaikos pasikeis.

Saturnas į Vandenį pereis balandžio mėnesį, bet liepos 13 dieną vėl grįš į Ožiaragį (kur jis buvo nuo 2020 m. balandžio mėnesio, kai prasidėjo aktyvioji pandemijos fazė) ir judės retrogadiškai iki 2022 m. spalio mėnesio. Todėl balandžio, gegužės ir birželio mėnesiais vyksiantys pokyčiai gali atrodyti nestabilūs. Bus bandoma grįžti prie ribojimų ir slopinti naują įtaką. Tačiau gali neužtekti jėgų tai padaryti. Nes nebus palaikymo. Apskritai 2020-aisiais prasidėjusi įtempta situacija išsispręs tik 2023-2024 metais.

Dar septintajame dešimtmetyje vienas išminčius iš Indijos numatė, kad nuo 2019-ųjų iki 2023-iųjų pradžios žmonija išgyvens neigiamos karmos padarinius. Kas yra karma? Tai tik priežasties ir pasekmės dėsnis. Žmonija gyvena labai nepadorų gyvenimą: žudo gyvūnus, niokoja gamtą, tarp žmonių vyrauja vartotojiški santykiai. Visur tvyro savanaudiškumo ir materializmo nuotaika. Tai dar labiau blogina situaciją.

Tačiau tai yra laikotarpis, kada dvasiškai galima labai greitai tobulėti.

Todėl gimti dabartiniu laiku yra tikra palaima.

Kad ramiai ir harmoningai pereitume šį laikotarpį, pasisemkime teisingų žinių iš patikimų šaltinių.

Stenkitės būti asketiški. Jei laikysitės savo pažadų, įgysite dar daugiau jėgų. Pavyzdžiui, galite atsisakyti kavos, keltis valanda anksčiau, sportuoti kiekvieną dieną.

Skleiskite išmintį ir būkite gailestingi visiems. Neskirstykite žmonių, kad ir kokią ideologiją jie propaguotų.

Nesmerkite žmonių. Pamatykite Mokytoją kiekviename. Visi mūsų susitikimai neatsitiktiniai. Kiekvienas sutiktas žmogus transliuoja kažkokią svarbią žinią apie mus pačius.

Skirkite daugiau laiko ir energijos savo dvasingumo praktikoms. Praktikuokite sąmoningai ir susikaupę.

Skleiskite esmines dvasines žinias.

Bent pusvalandį per dieną užsiimkite besąlygiška tarnyste. Surinkite šiukšles ir nuorūkas kieme, išvalykite savo laiptinę.

Platinkite naudingus vaizdo įrašus, dalinkitės sveikatingumo praktikomis. Įkvėpkite kitus savo pavyzdžiu.

Stenkitės nebūti materialistais ir egoistais.

Plėtokite labdaros projektus.