Astrologai: bus nelengvi, bet įdomūs metai

EPA-ELTA nuotr.
Pasaulis pagal kinų horoskopą baigia nugyventi Baltojo metalinio jaučio metus ir tuoj pradės 2022-uosius. Vandens Tigro metus. Ką prikrėtė Jautis – jau žinome. Jis laužė pasienyje tvoras, suvarė žmoniją į skirtingus aptvarus-tvartus, suskirstė žmoniją į vieną kitai priešiškas kaimenes. Vakserius ir antivakserius. Šeimos gynėjus ir „tolerastus“. Skirtingų pažiūrų piliečiai baubė vieni ant kitų kaip aršūs jautukai. Lietuvos elitiniai jautukai baubė ant Kinijos. Tiesa, ne ant kinų astrologinio kalendoriaus. Jis dar nėra apbaubtas. Tad Jaučio įniršį savo kailiu patyrėme. O koks bus Tigras? Juolab šlapias?

Lietuvos astrologų asociacijos prezidentė Eglė Abalikštienė iškart įspėjo, jog nei šalies vidaus, nei užsienio politikos neprognozuos. Bet per metus bus visko:

„Turėsime visokiausių iššūkių, bet „kovidas“ antroje kitų metų pusėje pasitrauks iš Lietuvos ir apskritai iš pasaulio.

Planetų išsidėstymas astrologams rodė būsimą krizę. Bet krizių būna visokių. Žinojome, kad krizė ateis ir išeis, bet kokio tipo bus krizė, buvo sunku pasakyti. Tiksliai negalėjome numatyti ir masto.

O Tigras daug kuo skiriasi nuo Jaučio. Jis – savarankiškas, užsispyręs, turi tam tikro agresyvumo. Savarankiškumas ir užsispyrimas visuomenėje iškils į pirmąją vietą. Taip bus versle, o visa kita, kaip žmonės elgsis šeimoje, su aplinkiniais, priklausys nuo pačių žmonių. Žmonės yra skirtingi, todėl skirtingai reaguoja, bet turėtų šiek tiek aprimti. Nors iš tikrųjų metai bus gana stiprūs, teks planuoti, priimti iššūkius, turėti atsarginį planą. Jei kas turi tam tikrų finansinių rezervų, kitąmet gali pradėti kažką naujo. Pavyzdžiui, naują verslą.

Daugiau dėmesio teks skirti artimiesiems. Teks ieškoti išmintingo balanso tarp darbo ir artimų santykių su šeima, ieškoti pusiausvyros tarp darbo ir poilsio.

Tigras yra tvirtas, nevengia atsakomybės, yra gana atviras. Žiaurus, kai alkanas, o kai sotus yra ramus. Žmonėms teks puoselėti savarankiškumą, supratingumą, tačiau vengti labai stipraus egoizmo. Tingumo, garbėtroškos, neveiklumo.

Mes dėl pandemijos, įvairių sukrėtimų po truputį tampame labiau psichologiškai atsparūs, nes ir šuo kariamas pripranta. Mes stipriai užsigrūdinome per pastaruosius metus. O 2022 metų bijoti nereikia. Juk Tigras – Vandens Tigras, todėl per metus dominuos ir teigiamos emocijos, jausmai. Bus daug meilės, romantikos, vestuvių. Ateinančių metų skaičius 2+0+2+2=6. Numerologijoje skaičius „6“ reiškia harmoniją, balansą, darną, darbingumą – pačius svarbiausius dalykus. Todėl daugeliui pavyks ir šeimos prioritetus suderinti, ir karjerą.

Lietuva pagal horoskopą laikoma Vėžiu, nors jos gimimą galima skaičiuoti nuo skirtingų datų. Mindaugo karūnavimo, Lietuvos vardo pirmą kartą paminėjimo, nuo Vasario 16-osios. Todėl astrologinio ženklo klausimas yra slidus. Lietuva – Vėžys, priskiriama prie emocionalių šalių. Mums būtina daugiau tolerancijos.“

Vėžy, neprisigamink priešų!

Jei, kaip sako astrologė, Lietuva yra Vėžio ženklo, pasidairykime, kaip sekasi Vėžiams Tigro metais. Anot astrologų, Lietuvai (Vėžiui) gali prireikti ekstrasensorinių savybių, nes susidurs su klastingomis situacijomis. Gal Vandens Tigras, įsibridęs į vandenį, ims Vėžius medžioti? Nors kažin, ar tai tigro racionas. Tad Lietuvai (Vėžiui) teks įsiklausyti į savo vidinį balsą. Be to, įgyti daugiau įgūdžių, kad Lietuva būtų pasaulyje paklausi. Na, pavyzdžiui, turistams, investuotojams ir t.t. Ir dar vienas astrologų patarimas Vėžiams, tai yra ir Lietuvai. Neprisigaminti naujų priešų. Geriau juos įtikinti ir paversti sąjungininkais.

Kvailio metus keičia Visatos metai

Tarologas Leopoldas Malinauskas, skirtingai nei E.Abalikštienė, sutiko paprognozuoti ir mūsų valstybės politines perspektyvas pasaulio kontekste:

„Ateitys yra dvi. Matote, mes negalime būti izoliuoti nuo pasaulinės politikos skersvėjų.

Politika, kuri bus 2022 m., yra vis dar besitęsianti populiacijos mažinimo politika. Ir dėl to išardoma šeima, ardoma giminė, kurią sudaro brolių, seserų, pusbrolių ir t.t. šeimos, o kadangi giminės sudaro naciją, tai ardant gimines suardoma ir nacija. Kai suardoma nacija, suardoma ir nacionalinė valstybė, todėl nacionalinis valstybės saugumas jau skamba labai keistai. Nacija ar kelios nacijos sukuria nacionalinę valstybę, tačiau populiacijos mažinimo tendencija visų pirma plėtoja LGBT, taigi plėtoja nesidauginimo politiką.

Viskas veda į tai, kad pasaulyje liks vienas „auksinis“ milijardas žmonių. Tai nėra didžiulė nesąmonė, nėra sąmokslo teorija, tam jau išleidžiami didžiuliai pinigai. Bet populiacijos mažinimo politikos kūrėjai, nors ir 7–9 širdis pasikeistų, vis vien dviejų šimtų metų negyvens. Po Niurnbergo proceso viskas keitėsi savaime. Mes irgi tik palauksim, kol juos pasiims likimas. Jei pasitrauktų vienas ponas iš Baltarusijos, daug kas ten irgi pasikeistų savaime.

O 2021 metai keitė aplinką ne į gerąją pusę. Paaiškinsiu, kodėl. Pagal senąją Taro sistemą, visos kortos yra pririštos prie hebrajų kalbos abėcėlės. Ir 21-oji korta, nubraukus 2000 metų, yra Kvailio korta. Tuo metu 22-oji korta yra Visatos korta.

Kvailio metais labai gerai atsiskleidė mūsų seimūnai, Vyriausybės nariai. Kiekvienas varžėsi, kuris didesnę kvailybę iškrės. Premjerė gal mažiausiai kalta, galima ją užtarti. Sunku išlaikyti tokį „kolchozą“. O užsienio reikalų, kultūros, susisiekimo, sveikatos apsaugos ministrai tiesiog lenktyniavo, kokią didesnę kvailystę iškrėtus. Suaugę žmonės, bet elgėsi kaip paaugliai. Šie nueinantys metai buvo skirti kvailybėms, tai buvo kvailysčių darymo laikas, tiesiog tokia metų programa buvo. Žmonės elgėsi taip, kaip reikėjo. Jie tiesiog pakluso Kvailio metų elgimosi modeliui. Kaimo močiutei viskas buvo aišku, o Vytauto Landsbergio-Žemkalnio proanūkiui – niekas neaišku. Iškrėsdavo kokią nesąmonę vos ne kasdien. Kad kaimo močiutė, sėdėdama ant suoliuko, turėtų apie ką su kaimynėmis pakalbėti. Kas trečią dieną – vis apie kažkokią naują užsienio reikalų ministro raišką.

Kokie bus 2022-ieji? Kaip sakiau, Visatos metai. O visatoje daug visko nutinka. Gali būti karinių konfliktų tarp Rusijos ir Ukrainos, bet kvailumo bus mažiau nei šiemet. Ar ne kvaila buvo, kaip kai kurie politikai į valdžią atėjo per suoliukų, perėjų dažymą vaivorykštės spalvomis? Ėjo į visišką jovalą, purvą. Sakau savo įspūdžius, kaip man visa tai atrodė, ir bandau rasti paaiškinimą, kodėl likimas būtent juos išmetė į viršų valdyti valstybę. Ar galėjo būti kitaip? Ne, negalėjo. Jei būtų galėję, būtų kitaip ir įvykę. Jie pajautė Kvailio metų programą ir nuoširdžiai ją vykdė, nenukrypdami nuo jos raidos.

Galime nešiurpinti žmonių, bet naujieji metai aiškiai neša naujas revoliucijas, pertvarkas. XX a. turėjome du karus. Žmonija XXI a. nė kiek nepakitusi, o šis amžius neša naują bangą. LGBT nurims tik 2037 m., nes prieš šimtą metų, 1921 m. Maskvoje, Sankt Peterburge, buvo rengiami paradai, komjaunuolės žygiavo nuogomis krūtimis ir šaukė „Šalin šeimą! Žmona nėra privati vyro nuosavybė!“ Tuo metu, jei komjaunuolis pasiūlydavo komjaunuolei eiti ant šieno, ji negalėdavo atsisakyti. Tai buvo lygiai prieš 100 metų, bet vėliau labai padaugėjo benamių vaikų ir Stalinas 1937 m. pasakė – užtenka. Reikia šeimų ir ruoštis karui su Adolfu.

Taigi iki 2037 m. išmirs visi populiacijos mažinimo projekto finansuotojai, o iki to laiko šeimų naikinimo politika tęsis.“