Svarbiausios kosmetikos priemonės, kurias privalote turėti savo kosmetinėje

Asociatyvi nuotr.
Dekoratyvinė kosmetika - kasdieninis mūsų palydovas. Vieni renkasi vos paryškinti blakstienas, kiti, tuo tarpu, mėgsta dėvėti ryškų, išskirtinį makiažą kasdien. O koks jūsų kosmetinės turinys? Dalinamės svarbiausių kosmetikos priemonių sąrašu, kuriame rasite viską, ko gali prireikti kasdienei grožio rutinai.

Akys

* Spalvingi akių šešėliai

* Svarbiausias gero makiažo atributas – gyvas ir išraiškingas žvilgsnis. Kokybiški, stipriais pigmentais praturtinti akių šešėliai padės sukurti tiek kasdieninį, tiek vakarinį įvaizdį. Natūraliam dieniniam makiažui MEMBERSHOP ekspertai pataria rinktis šiltas, kremines ir matines spalvas, o vakarui – ryškesnes, nuotaikingesnes spalvas ir blizgesį.

* Akių pieštukas

* Net sukūrus tobulą makiažą šešėliais, jis neatrodys pabaigtas jei blakstienų linijos neparyškinsite pieštuku. Akių pieštukas padės ir kuriant paprastą, kasdienį makiažą. Paryškinta blakstienų linija suteikia gyvo, žvalaus, tankiomis blakstienomis apsupto žvilgsnio efektą.

* Tušas

* Svarbiausia grožio priemonė kuriant akių makiažą - tušas. Tušas pabrėžia žvilgsnį, paryškina blakstienų liniją, atskiria, pailgina ir sukuria dramatišką efektą.

Antakių priemonės

* Pieštukas, tušas, šešėliai, pudra

* Antakiai - viena svarbiausių išraiškingo makiažo sudedamųjų dalių. Teisingai ir simetriškai nubrėžta antakių linija „įrėmina“ veidą, suteikia griežtesnę ir išraiškingesnę veido formą. Kiekvieno antakių forma ir tankis skiriasi, taigi idealiausiam rezultatui pasiekti svarbu išsirinkti sau tinkamą priemonę ir, žinoma, visuomet turėti ją savo kosmetinėje.

Veidas

* Makiažo pagrindas

* Norėdami pasiekti idealios, skaisčios ir lygios odos efektą privalote teisingai pasirinkti makiažo pagrindą. Ieškant idealaus makiažo pagrindo jūsų dėmesį turėtų atkreipti jūsų odos tipui tinkama, natūrali kosmetika. Jeigu jūsų oda linkusi sausėti, verta pasirinkti makiažo pagrindą, kuris odą drėkins ir maitins. Tuo tarpu riebią ir mišrią veido odą turintiems rekomenduojama rinktis lengvesnę, odai kvėpuoti netrukdančią priemonę.

* Maskavimo pieštukas

* Deja, bet makiažo pagrindas nėra pajėgus paslėpti spuogelius ar nelygumus, paraudimą. Net jeigu ir galite pasigirti tobula veido oda, maskavimo pieštukas pasitarnaus po ilgos nakties ir kaip mat paslėps visus nuovargio ženklus.

* Šviesą atspindinti pudra

* Šviesą atspindinti pudra naudojama suteikti švytėjimo, sveikos skaisčios odos efektą. Paprastai tokia pudra paryškinami skruostikauliai, antakių linkis, nosies galiukas, vidiniai akių kampučiai. Vos keliais teptuko brūkštelėjimais veidui suteiksite gyvo ir gaivaus spindesio.

Lūpos

* Lūpų balzamas

* Lūpų balzamas nebūtinai turi būti tik sveikos odos priemonė, jis taip pat gali tapti grožio ritualo dalimi. Atkreipkite dėmesį į gausų lūpų balzamų su spalva pasirinkimą. Tai puikus variantas norintiems lūpas apsaugoti, pamaitinti ir paryškinti jų neapsunkinant.

Lūpų dažai

* Šiandien lūpų dažų gausa tiesiog svaigina. Galime rinktis tarp matinių, satininių, velvetinių, skystų, supakuotų tūbelėse ar kaip blizgius. Net jei nemėgstate naudoti lūpų dažus, galite būti tikri, kad tiesiog dar neradote tipo, bei spalvos, kuri tiktų būtent jums. Būkite atviri naujovėms ir nepamirškite, kad lūpų dažai - tai klasikinė grožio priemonė būtina kiekvienos merginos kosmetinėje.

* Lūpų blizgis

* Galiausiai, lūpų grožio kategorijoje rasite lūpų blizgį. Tai tradicinė grožio priemonė, kuri tinka bet kokiai progai. Lūpų blizgį itin paprasta naudoti, jis telpa kišenėje, o pasidažyti nė nereikia veidrodžio. Tad jeigu šiuo metu šios kosmetikos priemonės neturite savo kolekcijoje, suskubkite ją įsigyti.

Pasirūpinkite svarbiausiomis grožio priemonėmis

Daugumą svarbiausių grožio priemonių galite rasti specializuotose parduotuvėse, tačiau ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio verta pasidomėti alternatyvomis. MEMBERSHOP kosmetika– puikus pasirinkimas ieškantiems aukščiausios kokybės, profesionalios kosmetikos už prieinamą kainą.

Užs. Nr. 424272

 

 

 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.