Vyrai renkasi efektyvias plaukų priežiūros priemones

vyrai
Net itin savo išvaizdai dėmesingų vyrų naudojamos kosmetikos priemonės paprastai nesudaro nė pusės tiek, kiek jų turi dažna moteris.

Bene svarbiausia šį skirtumą lemianti aplinkybė – skirtingi įpročiai bei prioritetai renkantis higienos ir grožio prekes. Vyrui dėmesingai atsirinkus aukštos kokybės efektyviai veikiančius produktus jų gali pakakti vos keleto. Ši tendencija taip pat pastebima prižiūrint plaukus – vyrai naudoja vos keletą pagrindinių priežiūros priemonių, kuriomis gali pasikliauti. O gal verta pasikartoti, kokios plaukų priežiūros priemones verta turėti savimi pasitikinčiam vyrui?

Švelnus, bet veiksmingas šampūnas

Dėmesys savo išvaizdai prasideda nuo tvarkos ir švaros palaikymo. Norint, kad plaukai puikiai atrodytų, derėtų itin atidžiai pasirinkti šampūną. Efektyvius sprendimus mėgstantys vyrai pirmenybę teikia universalioms priemonėms, todėl dažnai naudoja vieną plaukams ir kūnui tinkantį prausiklį. Toks ploviklis turėtų būti kokybiškas, efektyvus, tačiau be agresyvių sudedamųjų dalių, mat dažnai plaunant galvą su netinkamu prausikliu ilgainiui išsausės galvos oda, o plaukai neteks gyvybingumo. Kasdieniam naudojimui verčiau rinktis švelniai valantį šampūną, kuris pašalintų riebalus ir kitus nešvarumus tausodamas plaukus. Puiku, jei toks ploviklis turės drėkinantį arba raminantį poveikį.

Suprantama, kad ir vyrų plaukai bei oda būna skirtinga, todėl svarbu atsižvelgti ir į individualius poreikius. Vyrai, kurių galvos oda linkusi pleiskanoti, šią problemą suvaldys naudodami specialų šampūną nuo pleiskanų. Specialaus šampūno verta paieškoti ir pastebėjus plaukų slinkimą. Siekiant atstatyti pažeistų plaukų struktūrą tiks stiprinantis šampūnas. Giliai valantį šampūną vyrams verčiau naudoti pagal poreikį, kuomet reikia išplauti plaukus formuojančias priemones.

Plaukų kondicionierius būtinas ir vyrų plaukams

Vyrų plaukų struktūra nėra kitokia, nei moterų, tad ir jų priežiūra neturėtų skirtis iš esmės. Plaukų kondicionierius yra būtinas ne tik moterų, bet ir vyrų plaukams. Kondicionieriaus paskirtis yra palaikyti plaukų ir galvos odos drėgmės balansą. Išsausėjimas ypač vargina sportuojančius vyrus, kurie nenaudodami kondicionieriaus galvą plauna keletą kartų per dieną.

Kur kas efektyviau už ilgus įtikinėjimus suveikia vienas pabandymas. Pakaks keletą kartų iš eilės panaudoti kondicionierių ir pastebėti akivaizdų skirtumą – plaukai taps gyvybingesni, lengviau suvaldomi bei įgaus sveiko žvilgesio. Be to, kondicionieriaus panaudojimas trunka vos keletą minučių, todėl tikrai nesudarys keblumų, net nuolat skubantiems vyrams.

Nenuviliančios vyrų plaukų formavimo priemonės

Siekiant atrodyti solidžiai ir tvarkingai, tačiau neužtrukti prie veidrodžio per ilgai vyrai renkasi patikimas plaukų formavimo priemones. Vyrams skirtų plaukų modeliavimo priemonių pasirinkimas yra platus bei įvairus, todėl verta išbandyti bent keletą, kol atsiras tokia, be kurios bus neįsivaizduojamas plaukų sutvarkymas.

Vienas populiariausių vyrų pasirinkimų yra plaukų formavimo pomada, kuri suteikia plaukams matiškumo ir reikiamą fiksaciją. Vyrams patinka, kai nepriekaištingai atrodantys plaukai išlieka minkšti. Kai kuriamas įvaizdis reikalauja itin stiprios fiksacijos pravers plaukų formavimo guma arba vaškas. O gal visų labiausiai pasiteisins malonios konsistencijos plaukų formavimo kremas? Siekiant didesnio plaukų purumo verta turėti tam skirtų putų. Savo ruožtu vyrams skirtos apimties suteikiančios plaukų formavimo pudros užtikrins lengvą fiksaciją ir įspūdingą apimtį, neapsunkindamos plaukų.

Barzdočiams reikalingų priemonių sąrašas ilgesnis

Barzdas auginantys vyrai greitai įsitikina, kad tinkamos priemonės ženkliai palengvina jų priežiūrą. Barzdos šampūnas ir kondicionierius būtini siekiant užtikrinti švarą ir gaivos pojūtį. Svarbu nepamiršti naudoti barzdoms skirto aliejaus arba balzamo, kurie turi plaukus minkštinantį bei glotninantį poveikį. Skiriantiems daugiau dėmesio savo įvaizdžiui pravers ir barzdos bei ūsų vaškas. O gal verta pagalvoti apie viso barzdos priežiūros rinkinio įsigijimą?

Vyrams aktualios plaukų slinkimą stabdančios priemonės

Tam tikrame amžiaus tarpsnyje ne maža dalis vyrų susiduria su plaukų slinkimo problema. Verčiau nelaukti, kol plaukų retėjimas taps akivaizdžiai pastebimas ir imtis reikiamų priemonių vos tik pastebėjus pirmuosius plikimo ženklus. Vyrams skirtų plaukų slinkimą stabdančių priemonių pasirinkimas labai platus. Intensyvaus poveikio ampulės ir serumai padės sustiprinti susilpnėjusius ir retėjančius plaukams. Mėgstantiems efektyvius kompleksinius sprendimus, verta atkreipti dėmesį į plaukų augimą skatinančių priemonių rinkinius.

Užs. Nr. 495686