Viskas, ko reikia laidotuvėms

Autorių nuotr.
Mirtis yra natūrali ir neišvengiama gyvenimo dalis, kuri anksčiau ar vėliau pasibeldžia į mūsų duris. Miršta artimi žmonės, tad nelieka nieko kito, kaip tik gražiai juos išlydėti ir pasirūpinti, jog viskas būtų atliekama pagarbiai. Laidotuvių metu svarbu apgalvoti esminius gyvenimo dalykus ir per daug neapkrauti savęs dalykiniais rūpesčiais. Juos prisiims ir viską tinkamai sutvarkys laidojimo paslaugas teikiantys specialistai.

Toliau sužinosite apie tai, kokios laidojimo paslaugos yra teikiamos ir galėsite visuomet kreiptis kilus būtinybei.

Šarvojimo salės parinkimas

Šarvojimo salės veikia visą parą ir jų pasirinkimas gali būti labai platus. Skiriasi salių dydžiai, išplanavimas, dizainas, vienos patalpos yra senesnės, kitos modernesnės. Pateiktoje vaizdų galerijoje rasite įvairių salių Kauno mieste ir aplink pasirinkimą.

Kartu su šarvojimo salės nuoma pasirinktam laikui teikiamos ir visos kitos būtinosios šarvojimo paslaugos. Taip pat esant poreikiui laidojimo specialistai gali pasirūpinti gyvos muzikos atlikimu ar ekrano sumontavimu vaizdinei medžiagai.

Laidojimo bei kremavimo paslaugos

Laidojimas ar kremavimas – kas geriau? Iš tiesų reikėtų sekti velionio nurodyta valia, o jeigu ji nebuvo šiuo klausimu išreikšta, belieka spręsti pačiam už laidojimą labiausiai atsakingajam. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja kremavimas, kuomet palaikai sudeginami ir įdedami į urną. Urną galima laidoti lygiai taip pat, kaip ir į kapą būna dedamas karstas. Dažnai kremavimo išlaidos būna netgi dar mažesnės, nei laidojimo, tačiau viskas priklauso nuo specifinių aplinkybių.

Dalykinių rūpesčių išsprendimas

Laidojimo specialistų pareiga yra taipogi pasirūpinti reikiamų dokumentų pildymu ir tvarkymu, išspręsti visus formalumus ir finansinius bei kitus dalykinius klausimus. Su specialistų pagalba galėsite žymiai greičiau įveikti kilusius rūpesčius, išvengdami to, kas visai nėra būtina. Esant poreikiui, taip pat gali būti teikiami patarimai dėl laidotuvių finansinio planavimo.

Konsultacijos rūpimais laidojimo klausimais yra teikiamos bet kuriuo paros metu. Skambinkite kilus būtinybei ir specialistai atskubės jums į pagalbą.

Daugiau apie laidojimo paslaugas sužinosite: https://www.sielvartas.lt/