Viskas, ką turite žinoti prieš darydamiesi gelinį manikiūrą

gelinis
Rekomenduojamas lakas - Shellac nail polish - BARE CHEMISE – Vitrinapro.lt
Nėra geresnio būdo pasimėgauti savimi, kaip pasidaryti prabangų gelinį manikiūrą. Šiek tiek nagų dailės, keli akmenukai ir madingas atspalvis suteiks jums tokį pat pasitikėjimo savimi, kaip ir puiki apranga ar tikrai gera šukuosena. Skirtingai nuo šių dalykų, kurie išlieka tik apie dieną, tvirtas gelinis manikiūras gali išlikti iki keturių savaičių, jei teisingai sužaisite kortomis.

Tikriausiai klausiate savęs: "Kaip? Mano nagai paprastai suskilinėja po trijų dienų!". Na, dėl greitai džiūstančios formulės nagų lakas užtepamas greičiau nei įprastas nagų lakas ir išlieka keturis kartus ilgiau. Tai reiškia, kad gražiais nagais galėsite džiaugtis ištisas savaites.

Prieš eidami į saloną, norėtumėte žinoti, kas jūsų laukia. Pakalbinome Niujorko garsenybių nagų dailininkę Miss Pop ir Jaclyn Duguay-Gordon, "Green Tangerine Salon and Spa" manikiūro meistrę, kad jos pateiktų patarimų ir gudrybių, kaip pasidaryti kuo geresnį gelinį manikiūrą ir kaip padaryti, kad jis išliktų itin ilgai. Štai viskas, ką turite žinoti prieš darydamiesi gelinį manikiūrą.

Kas yra gelinis manikiūras?

Gelinis manikiūras - tai paslauga, kuriai naudojamas gelinis lakas, o lakui sukietinti ir užfiksuoti ant nagų reikalinga UV arba LED šviesa, sako Duguay-Gordon. "Gelinis lakas yra patvaresnis nei įprastas lakas", - sako ji. Įprastas lakas gali suskilinėti jau po dviejų ar trijų dienų, o gelinis išlieka nesuskilinėjęs ištisas savaites.

Nors gelinis manikiūras atrodo taip pat, kaip ir įprastas senas manikiūras, papildomi privalumai yra tai, kad jis išlieka ilgiau ir yra tvirtesnis. Be to, gelinio manikiūro grožis tas, kad jį gali pasidaryti kiekvienas, nesvarbu, ar jūsų nagai labai trumpi, ar ilgi kaip Kylie Jenner.

Ar verta darytis gelinį manikiūrą?

gelinis

Jei nuolat darote įprastą manikiūrą arba artėja didelė pavasario atostogų kelionė, kuriai norite spalvos be atplaišų, gelinis manikiūras tikrai vertas išlaidų. Jie kainuoja tik 10-15 eur daugiau nei įprasti. Tačiau jei tai tik vienas vakaras arba turite ribotą biudžetą, galbūt norėsite rinktis prispaudžiamus nagus arba įprastą manikiūrą.

Kuo skiriasi geliniai ir akriliniai nagai?

Geliniai ir akriliniai nagai yra visiškai skirtingi - akriliniai nagai gaminami naudojant į tirpiklį įmerktą pudrą. "Jie iš esmės naudojami nagams pailginti arba stipresniam viršutiniam sluoksniui ant natūralaus nago uždėti", - sako Miss Pop.

Kartais akriliniai nagai būna spalvoti, bet dažniausiai jie būna skaidrūs arba natūralaus atspalvio. Kita vertus, geliniai nagai būna nagų lako atspalvių, o kieti jie tampa, kai yra kietinami po UV arba LED lempa.

Kiek laiko iš tikrųjų išlieka geliniai manikiūrai?

Didžiausias gelinių manikiūrų privalumas yra tai, kaip ilgai jos išlieka. "Gelinis manikiūras gali trukti iki dviejų savaičių, jei nagai tinkamai paruošiami ir prižiūrimi namuose, pavyzdžiui, tepami odelių aliejumi ir rankų losjonu", - sako Duguay-Gordon. Tačiau jei būsite labai atsargūs, jie gali išsilaikyti iki keturių savaičių.

Kiek kainuoja gelinis manikiūras?

Kiek sumokėsite už gelinį manikiūrą, labai priklauso nuo to, kur gyvenate, taip pat nuo to, kokio įvaizdžio norite. Pasak Duguay-Gordon, bazinės vienos spalvos gelinės manikiūro kainos prasideda nuo maždaug 35-40 Eur. Tačiau jei norite beprotiško įžymybių lygio nagų dailinimo, tai gali kainuoti iki 100 eur ar daugiau

Ar gelinis manikiūras kenkia jūsų nagams?

Ne, kai jie atliekami teisingai! "Profesionaliai atliktas gelinis manikiūras nekenkia jūsų nagams", - sako Duguay-Gordon. "Tačiau jis gali būti žalingas, jei nagai nėra tinkamai paruošiami, pritaikomi ir pašalinami." Dažnai vyrauja klaidinga nuomonė, kad gelinis manikiūras kenkia jūsų nagams, nors iš tikrųjų dažniausiai labiausiai kenkia nuėmimo procesas.

Venkite patys nuimti gelį (žinome, kad tai vilioja), o jei nagus darote salone, įsitikinkite, kad jūsų nagų meistras jų nešlifuoja, nepoliruoja ir nenaudoja grąžto.

Užs. Nr. 492532