Viduržemio jūros stilius – namai alsuojantys vasara

baldai kaunas
Žavitės interjero paprastumu ir lengvumu? Patinka erdvumas ir šviesios spalvos? Tuomet jums gali būti artimas Viduržemio jūros stilius. Dažniausiai juo dekoruojami namai, tačiau nenusivilkite, jei gyvenate bute. Jiems šis stilius taip pat puikiai tinka. Tereikia tik žinoti, kaip tinkamai jį pritaikyti namų erdvėje. Štai jums keli patarimai, kurie padės tai padaryti.

Baldai

Viduržemio jūros stiliui tinkančius baldus nėra sudėtinga rasti, nes jie pakankamai populiarūs. Dažniausiai tokie baldai yra pagaminti iš medienos, taip sukuriamas natūralus įvaizdis. Šiam stiliui būdingi ispaniški akcentai, todėl ieškokite įmantriais ornamentais puoštų fotelių ar sofų, kurios pagyvins svetainės aplinką. Kėdes taip pat galite rinktis klasikines, pagamintas iš natūralios medienos, kurios išsiskirs bendrame namų paveiksle.

Jei norite greitai ir nesudėtingai surasti tinkamus gaminius, apsilankykite didžiuosiuose miestuose. Naršyklės paieškoje įsivedę, pavyzdžiui, baldai Kaunas, nesunkiai rasite žinomus, lengvai pasiekiamus salonus. Beje, Kaune yra nemažai aukšta kokybe išsiskiriančių salonų. Tad nieko nelaukite – pasinerkite į baldų paieškas.

Sienos

Šiam stiliui dažniausiai būdingos sienos, kurias palietus jaučiasi tekstūra. Jos taip pat gali būti dažytos arba puoštos plytelėmis. Pasirinktos spalvos turėtų asocijuotis su elegancija, todėl rinkitės šviesius tonus – rausvus, gelsvus ar koralus primenančius atspalvius. Taip pat sienas galite dažyti kartu išryškindami norimus akcentus. Tokiu atveju geriau rinktis baltą spalva, o akcentams mėlyną arba žalią.

Audiniai

Viduržemio jūros stiliui sukurti dažniausiai naudojami natūralūs audiniai – linas ar medvilnė. Šios medžiagos pasitelkiamos dekoratyvinėms pagalvėlėms arba kaip kokybiškos lovatiesės. Žaviai atrodys marokietiškais raštais marginta patalynė ir užuolaidos. Taip pat nepamirškite detalių – ant sienų galite kabinti austus paveikslėlius su gamtos vaizdais.

Interjero detalės

Interjero dekoravimui pasirinkite bronzines vazas arba puodus, kurie gali būti kaip akcentas sukurtai šviesiai namų aplinkai. Taip pat ant sienų nepabijokite pakabinti aliejiniais dažais tapytų paveikslų. Taip sukursite jaukią atmosferą. Galiausiai interjerą pagyvins žvakidės ir nedidelės skulptūrėlės.

Pasinaudodami straipsnyje minėtai patarimais, visiškai nesudėtingai savo namuose galite susikurti Viduržemio jūros stilių. Jis mintimis nukels į vasarą ir sukurs ypatingo jaukumo pojūtį bet kuriuo metų laiku. Įsitikinti tuo patiems – itin lengva.

Užs. Nr. 512167