Verslo pradžios sėkmę padės užtikrinti "StartBusiness“ komanda

tarpera
StartBusiness komanda teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei įmonių steigimo paslaugas. Esate verslo startuolis ir dar tik ieškote kam patikėti atsakingai tvarkyti įmonės buhalteriją? O gal būt jau seniai gyvuojate verslo pasaulyje, tačiau jaučiate, jog kažko trūksta Jūsų įmonės tvarkomoje buhalterijoje? Profesionali StartBusiness komanda Jums padės.
Ko galite tikėtis sudarę sutartį su mūsų komanda? Tai ilgametė patirtis, kvalifikuotų specialistų konsultacijos bei konkreti paslaugų kainodara.

StartBusiness įmonių steigimo paslaugos 

 StartBusiness komanda teikia įmonių steigimo paslaugas. Jos tikrai pravers nusprendusiems pradėti savo verslą ir pasiklydusiems informacijos gausoje- kaip tai padaryti? Nuo ko pradėti? Tai sutaupys brangaus laiko, kurį naujas būsimas įmonės vadovas galėtų skirti veiklos vystymui. Nusprendus naudotis StartBusiness paslaugomis steigiant įmonę bus suteikta visa informacija, o mūsų specialistai pakonsultuos bei patars net kurią įmonės rūšį pravarčiau rinktis norint vystyti naująjį verslą. 

Pradedančiąjam verslininkui itin svarbu ir paslaugų kaina. Kiek kainuoja įmonių steigimo paslaugos pasirašius sutartį su StartBusiness komanda? Mažosios bendrijos (MB) steigimas -159 eur ir tai užtruks nuo 1 iki 3 darbo dienų. Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) steigimo kaina- 169 eur.  Pradėti UAB veiklą ir ją atsidaryti su StartBusiness komanda užtruks nuo 1-4 darbo dienų. Į šią kainą įeina išsami konsultacija įmonės steigimo klausimais, dokumentų tvarkymas. Nusprendus pradėti vykdyti MB veiklą Jums net nereikės išeiti iš namų, visus dokumentus bus galima pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu, svarbu tik jį turėti. Jei prireiks kažką pasirašyti el.parašu- viską pilnai parengs mūsų specialistas ir informuos klientą apie tai, kur ir kuriuose dokumentuose reikalingas parašas. 

StartBusiness buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos stipriausios kvalifikacijos specialistų, kurie visiškai atsako už darbo kokybę ir gali garantuoti tvarkingą įmonės apskaitos vedimą. Prieš pasirašant sutartį joje bus aiškiai įvardinta buhalterinių paslaugų kaina bei galimi jos pokyčiai keičiantis įmonės situacijai. 

Dažnas verslininkas susiduria su dilema- verčiau samdyti buhalterines paslaugas teikiančią įmonę ar kurti bei išlaikyti įmonėje darbo vietą samdomam buhalteriui pagal darbo sutartį? StartBusiness komandos teikiamos buhalterinės paslaugos- geriausias sprendimas rūpintis verslu bei jo plėtra, o ne dokumentacija. Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, nuotoliniu būdu. Pasirinkdami mūsų komandą įmonės buhalterinei apskaitai tvarkyti- galėsite jaustis užtikrintais jos kokybišku tvarkymu, nešvaistant įmonės lėšų buhalterio darbo vietos kūrimui bei išlaikymui.

Kuo StartBusiness buhalterinės paslaugos naudingesnės nei savarankiškas buhalterijos vedimas ar buhalterio darbo vietos išlaikymas?

Mes konsultuojame savo klientus apie jiems priklausančias lengvatas;

Esame tikslūs bei atsakingi, todėl visi dokumentai bei metinės deklaracijos bus pateikiamos laiku;

Mums svarbu, jog klientas gautų kuo didesnę naudą, esam lankstūs bei atsižvelgiantys į kiekvieno individualų poreikį.

  Nusprendus sudaryti sutartį su mūsų komanda ir jau naudojant įmonėje buhalterinę programą- mūsų specialistai turės galimybę prie jos prisijungti ir jau Jūsų naudojamoje programoje atlikti visus veiksmus. 

  Kuo StartBusiness komanda gali padėti Individualios įmonės buhalterinėje apskaitoje? 

   Individualios įmonės (IĮ) vedama buhalterinė apskaita dvejybinio įrašo pagrindu, debetinės ir kreditinės sąskaitos įrašuose fiksuojamos visos įmonės operacijos. Nusprendę nevesti Individualios įmonės buhalterijos savarankiškai išvengtumėte šių sunkumų:

  IĮ apskaita nepatyrusiam asmeniui gali tapti sudėtingu procesu. Mūsų komandos kompetencija išgelbės Jus bei padės atlikti buhalterines operacijas laiku ir be klaidų; 

  Būtinas mokesčių skaičiavimo sistemų išmanymas, metinių ataskaitų rengimo, turto nusidėvėjimo skaičiavimo kompetencija, naujų darbuotojų priėmimo tvarka.

   StartBusiness komanda padės ne tik su buhalterijos tvarkymu. Mūsų komanda papildomai gelbėja su nestandartinių operacijų dokumentavimu. 

   Kodėl verta kreiptis į StartBusiness komandą dėl Mažosios bendrijos (MB) buhalterinės apskaitos tvarkymo?

    MB juridinė forma itin populiari, tačiau dar palyginus nauja mūsų šalyje. MB finansinę apskaitą reglamentuojantys teisės aktai pakankamai dažnai koreguojami ir kinta. Būtina sekti visas naujienas. StartBusiness komandos specialistai nuolat domisi bei seka visas su MB apskaita susijusias naujienas tad pasirinkus mūsų teikiamas paslaugas Jūsų įmonės apskaita bus vedama taikant visas naujausias mokestines tendencijas. 

   Jei MB yra darbuotojų- jos finansinė apskaita pasipildo ir su darbo santykiai si susijusiomis operacijomis (atlyginimų, nedarbo išmokų, atostoginių išmokų ir kt. skaičiavimu).

   Mūsų komanda pasiryžusi prisitaikyti prie kintančios MB veiklos, pajamų, išlaidų, veiklos sustabdymo. Visu šiuos aspektus tinkamai dokumentuosime bei suteiksime visapusiškas buhalterines paslaugas bet kuriam ne tipiniam įmonės veiklos atvejui.

    Kodėl svarbu Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) apskaitą patikėti patyrusiai komandai?

     Lyginant su aukščiau aptartais buhalterinės apskaitos vedimo atvejais – UAB apskaita bene plačiausio spektro:

    UAB dažnai dirba daugiau nei 10 darbuotojų, su darbo santykiais susiję daug išmokų skaičiavimų, kurie, esant didesniam darbuotojų skaičiui, užima itin daug laiko. 

    LR teisės aktai nustato, jog UAB apskaita privalo būti tvarkoma samdomo buhalterio arba buhalterines paslaugas teikiančios įmonės. Pats įmonės vadovas gali tuo užsiimti turėdamas pakankamai žinių. Jei renkamasi samdyti darbuotoją- tenka išlaikyti jį bei jo darbo vietą. Pasirašius sutartį su StartBusiness komanda išvengiama mėnesinio atlyginimo bei mokesčių už darbuotoją skaičiavimo.

     Mūsų komandos teikiamos paslaugos prieinamos ir naudingos visiems. Dirbame nuotoliniu būdu- telefonu, el. paštu. Esant poreikiui, norint online konsultacijos- mums ne svetimos ZOOM, Microsoft Teams bei Skype programos. 

     Užs. Nr. 520983