Vedybų sezonas tęsiasi: kokias dekoracijas rinktis rudenį vykstančioms vestuvėms?

Autorių nuotr.
Nuotrauka: https://www.pexels.com/photo/served-table-with-decorations-for-wedding-ceremony-6479558/
Vasara išties idealus laikas kelti vestuves, tačiau meilei tęsiantis ištisus metus, daugelis jaunų porų dėl įvairių priežasčių nusprendžia jas rengti ir prasidėjus rudeniui. Nors šaltuoju metų laiku jaunieji turi daugiau laisvės rinktis, kur norėtų kelti savo meilės šventę, kokius fotografus ar grožio meistrus samdyti, papildomą galvos skausmą gali sukelti dekoracijų klausimas. Jas kiek sudėtingiau pritaikyti prie nenuspėjamų oro sąlygų.

 

Gyvas gėles keiskite džiovintais žiedais

 Tuokiantis rudenį pirmiausia būtina pagalvoti apie šventę puošiančias gėles ir jų kompozicijas. Gėlių pasirinkimas rudenį bus kiek skurdesnis, o norint išskirtinių žiedų, gėlių kaina gali būti neįkandama. Dėl to nebijokite svarbiai dienai pasirinkti džiovintų ar stabilizuotų gėlių puokščių, kurios ne tik nenuvys, bet ir bus puikia namų puošmena ar galbūt amžina dovana jūsų pasveikinti atvykusiems svečiams. Jeigu savo rudeninėje tuoktuvių ceremonijoje norite turėti ir trupinėlį vasariško žaismingumo, nebijokite patys sudžiovinti savo rinktų lauko gėlių ir jomis puošti ceremonijos, šventės vietą, dekoruoti vestuvinę kanceliariją ir kt.

 Derinkite skirtingus šviesos šaltinius

 Kadangi rudens vakarai yra kur kas ilgesni už vasarišką nakties atmosferą, pasirūpinkite, kad šventėje netrūktų skirtingų šviesos šaltinių ir drąsiai derinkite juos tarpusavyje. Pavyzdžiui, girliandos užuolaidos taps puikia idėja foto sienelei ar bendroms jaunųjų ir svečių nuotraukoms, saldėsių stalą tegul puošia mažos šiltų spalvų švieselės, o ant stalų dega įvairių formų, stilių ir spalvų žvakės, kurios suteiks jaukumo ir paskatins romantiškiems pokalbiams. Tiek girliandas, mažas lemputes, tiek ir žvakes rinkitės kuo natūralesnių, žemiškų spalvų, dekoruokite plunksnomis ar švelnumo suteikite plonų, kone permatomų audinių pagalba.

 Medis – labiausiai rudeniškas elementas

 Norėdami sukurti išties malonią ir gražiausias rudens spalvas atskleidžiančią šventės atmosferą, rinkitės medinius elementus. Pavyzdžiui, ant natūralaus medžio padėklų išdėliokite keksiukus, sausainius ar padėkite tortą, ant medinių lentelių užrašykite vardų korteles, svečių sėdėjimo ar nakvynės planą, medinėse dėžėse sukraukite gėrimus ar momentinius fotoaparatus, kuriais padarytos nuotraukos dar ilgai primins apie natūralią ir nuoširdžią šventės jauseną. Be to, prie medinių dekoracijų puikiai derės ir romantišką pasivaikščiojimą miške primins samanos bei įvairios šakelės.