Valentino diena: kaip šiemet nustebinti antrąją pusę?

Valentino diena jau visai čia pat, tad natūralu, kad po truputį imame planuoti, ką dovanosime antrajai pusei bei, kaip tądien jį/ją stebinsime. Ko gero, įprasta, kad Įsimylėjėlių dienos proga einame į kavines, restoranus, kiną... Tačiau prasmingai praleisti dieną galima ir namuose. Štai keletas pasimatymo namuose bei dovanų idėjų.

Pasimatymo namuose idėjos

* Erotinis filmas ir jo peržiūra. Nors dažniausias šio vakaro pasirinkimas yra romantinio filmo peržiūra, apsvarstykite idėją pasimėgauti erotiniu filmu. Bene žinomiausi ir labiausiai rekomenduojami erotiniai filmai: "50 pilkų atspalvių", "Erotiniai žaidimai", "Skaisti kaip sniegas", "Esminis instinktas", "Nimfomanė".

* Iškyla namuose. Gali pasirodyti keistas pasiūlymas, tačiau iškyla namuose – visiškai paprastai įgyvendinama idėja. Jums tereikia paruošti arba užsisakyti romantišką vakarienę ir ją valgyti ne prie stalo, o jaukiai ant kilimo ar pledo. Užsidekite žvakių, fone paleiskite romantiškos muzikos, jaukiai apsirenkite pižamomis, o vėliau vyrą galite nustebinti seksualiu apatiniu trikotažu.

* Degustacija. Tai gali būti tam tikro patiekalo degustacija, tačiau drąsiai galite rinktis ir gėrimo degustaciją. Nustebinkite partnerį/-ę žiniomis apie ragaujamus gėrimus ar patiekalą. Žinoma, prieš tai teks ir pačiam/-iai gerai tuo pasidomėti.

* Stalo ar kompiuterinių žaidimų vakaras. Kartu žaiskite stalo ar kompiuterinius žaidimus. Nors ir netikite, šis užsiėmimas gali tapti labai smagus. Svarbiausia pasirinkti nekonkurencingą žaidimą, kad vakaras nesibaigtų pykčiais.

* Masažas. Masažas – visuomet gera vakaro kulminacija. Pasirūpinkite romantiška, atpalaiduojančia aplinka, žvakėmis, kvapniais aliejukais.

Dovanų idėjos Valentino dienai

Pagal dar 2022-ųjų gruodį atliktą tyrimą, nustatyta, kad geidžiamiausios dovanos Valentino dienos proga – kvepalai. Tuomet eilėje sekė drabužiai, apatinis trikotažas, elektronikos prekės, kosmetika. Be abejo, niekas kitas geriau nei jūs nežino, ką mėgsta jūsų mylimas žmogus. Tačiau jei pritrūkote idėjų, pateikiame keletą jų.

Mylimai moteriai galima dovanoti kiek pikantišką dovaną, t. y. sekso žaislą. Štai vibratorius – ideali dovana pasiutusiai damai. Toks žaisliukas tikrai pakaitins ne tik jos asmeninį seksualinį gyvenimą, bet ir jūsų bendrus žaidimus kartu. Na, o tuo tarpu vyrui galima padovanoti penio žiedą. O gal geriausia staigmena bus, jei nustebinsite partnerį pati apsirengusi seksualiais apatiniais ar teminiu kostiumėliu?

Kvepalai ir kosmetika – visuomet saugi dovana. Žinoma, svarbu žinoti antrosios pusės skonį. Taigi, jei žinote, kokie jos/jo mėgstamiausi kvepalai, tikrai neprašausite. Vis dėlto, jei dar trūksta žinių, padovanokite dovanų kuponą.

Elektroninės prekės – viena labiausiai trokštamų dovanų. Tačiau, verta pripažinti, jog tai – prabangos prekė, tad tokią dovaną sau leisti gali ne kiekvienas. Juk sąrašo viršuje puikuojasi naujas telefonas, planšetė, kompiuteris, žaidimų konsolė. Visgi, galima atrasti ir pigesnių sprendimų: naujos ausinės, kolonėlė, masažuoklis ir pan.

Užs. Nr. 525677