Vaikiškos pėdkelnės - ne tik mergaitėms

Autorių nuotr.
Artėja žiema, o kartu su ja ir žema temperatūra, kuri kelia peršalimo ligų ir infekcijų pavojų. Tai ypač aktualu mūsų mažiesiems, kurie noriai leidžia laiką lauke ir šėlsta ant sniego.

Šaltuoju metų sezonu vaikus rekomenduojama rengti sluoksniais, todėl vienas iš būtinų garderobo elementų turėtų būti šiltos vaikiškos pėdkelnės.

Vaikiškos pėdkelnės - kodėl jos tokios svarbios?

Vėjas, šaltis, drėgmė - tai tamsiosios rudens ir žiemos oro pusės. Ir nors mes, suaugusieji, tai puikiai žinome, mūsų mažuosius blogas oras atbaido retai. Jie vis dar noriai leidžia laiką lauke, ypač kai pasirodo pirmasis sniegas. Ką daryti, kad jūsų vaikas būtų apsaugotas nuo šalčio, kai žaidžia lauke? Atsakymas paprastas: pagrindas - tinkama apranga.

Tėvai dažnai atkreipia dėmesį į šiltą kepurę, džemperį ar pirštines. Tačiau verta prisiminti, kad geriausiai nuo šalčio apsaugo drabužiai, kurie yra kuo arčiau odos. Vaikiškos pėdkelnės neabejotinai priklauso šiai grupei. Kai mes buvome vaikai, žiemą pėdkelnes dėvėjo praktiškai visi tiek mergaitės, tiek berniukai - taigi nereikia abejoti jų praktiškumu!

Vaikiškos pėdkelnės - medžiagos sudėtis

Kalbant apie vaikiškas pėdkelnes berniukams ir mergaitėms, dažniausiai galima rasti pėdkelnių, pagamintų iš mišrių verpalų, kuriuose yra daug medvilnės ir dirbtinio pluošto, pavyzdžiui, poliamido, poliesterio ir elastano, priedų. Tokios sudėties pėdkelnės yra minkštos liesti ir pralaidžios orui. Kartu jos labai švelnios vaikų odai.

Kitas populiarus pasirinkimas šaltuoju metų sezonu - frotinės pėdkelnės. Jos yra storesnės nei medvilninės, todėl puikiai yra puikus aprangos elementas esant drėgnam ir vėjuotam orui.

Kokio modelio pėdkelnės geriausiai tinka mergaitėms ir berniukams?

Kalbant apie pėdkelnių dizainą, geriausia, kad jos būtų pritaikytos pagal vaiko skonį, kad jis mielai jas dėvėtų. Taip pat svarbu, kad pėdkelnės būtų vaiko mėgstamos spalvos. Kokio rašto pėdkelnes rinktis berniukui, o kokio - mergaitei?

    Pėdkelnės mergaitėms

  Mergaitėms skirtos pėdkelnės paprastai pasirenkamos su tokiais raštais kaip širdelės, žvaigždutės ir gyvūnai. Rudenį ir žiemą mergaitėms puikiai tinka dryžuotos arba languotos pėdkelnės.

  Populiarios pėdkelnių spalvos yra tamsiai mėlyna, pudros rožinė, raudona, pilka, mėlyna bei mėtinė.

     ● Pėdkelnės berniukams

   Populiariausias berniukų pasirinkimas - vienspalvės pėdkelnės be raštų: pilkos, tamsiai mėlynos ar žalios spalvos.

   Tačiau taip pat galite rinktis ir spalvingus variantus, atitinkančius jūsų mažylio pomėgius, pavyzdžiui, pėdkelnes su ekskavatoriais, automobiliais, gyvūnais ar mėgstamais pasakų personažais.