Užsitrenkė durys: 3 žingsnių planas, padėsiantis šioje situacijoje

raktai
Gyvenime susiduriame su kebliausiomis situacijomis - tai, kaip su jomis susidorosime dažniausiai priklauso nuo mūsų turimos patirties. Pavyzdžiui, užsitrenkus durims dauguma nežino, kaip elgtis. Dėl šios priežasties pateikiame trijų žingsnių planą, leidžiantį išspręsti šią problemą be papildomo streso.

Pergalvokite galimybes, kaip kitaip galima patekti į būstą

Neretai tokie incidentai, kai durų atidaryti nebeįmanoma, atsitinka netikėtai. Kadangi dauguma mūsų kasdien skuba iš vietos į vietą, raktus palieka striukių kišenėse ir vėliau neberanda, toks dalykas kaip durų užsitrenkimas vis dar yra dažnas reiškinys. Tuo atveju, jei durys užsitrenkė Jums esant ne namų viduje, bet išorėje, pirmiausia, reikėtų apgalvoti, ar būtina į būstą patekti. Ar už durų laukia kitas žmogus? Puikiai žinome, kad atžalos tokiose situacijose jaučia didelę paniką. Patekimas į namus ypač svarbus, jei situaciją galite išspręsti patys. Kai kurios saugos sistemos reikalauja kodo suvedimo arba sąlyčio su šeimininku, tad ši problema gali būti sutvarkyta ir be profesionalų pagalbos. Nuosavą namą turintys žmonės turėtų ieškoti kito būdo patekimui į būstą. Nepulkite į paniką ir pagalvokite, ar nepalikote kažkur praviro lango. Gyvenantiems bute toks patarimas nelabai veikia, nebent būstui esant pirmame aukšte.

Kvieskite profesionalus

Avarinis duru atrakinimas, atliktas profesionalų yra pats lengviausias išėjimas iš komplikuotos situacijos. Jei raktas užstrigo spynoje, patys nelabai ką galėsite improvizuoti. Žinoma, kad kai kurie užsispyrę šeimininkai užsitrenkusias duris bando atidaryti patys. Deja, toks sprendimo būdas dažnai atneša daugiau žalos nei naudos. Atminkite, savo darbą išmanantys specialistai, nors ir skamba kaip papildoma išlaida, iš tiesų tik sutaupo Jums pinigų. Kai patys pradedame laužti duris, jų taisymui ir įrengimui reikia pakloti daug daugiau lėšų. Didelė dalis srities meistrų dirba visą parą, todėl avarinis durų atrakinimas yra pasiekiamas greitai susisiekiant skambučiu. Taip pat reikėtų sprendžiant dilemą - ar bandyti duris atidaryti pačiam, ar kviestis pagalbą, atsižvelgti į durų saugos sistemą. Jei ji modernizuota, Jūsų šansai yra labai maži. Atvykę SpynųMeistras, specialistai turės visą reikiamą įrangą ir problemą išspręs greitai ir efektyviai. 

Nepamirškite išspręsti problemos

Vienaip ar kitaip patekus į savo būstą tikrai įprasta džiaugtis išspręsta dilema. Visgi, tai jokiu būdu nereiškia, kad į šį incidentą reikia numoti ranka. Tokia situacija turėtų būti pamoka arba būti atidesniems, arba investuoti daugiau į saugią ir patvarią durų rakinimo sistemą. Jei durims atidaryti kviečiatės profesionalus, būtinai pasiteiraukite, kodėl duris užsitrenkė ir ką Jūs kaip šeimininkas galite padaryti, kad tokia nemaloni situacija ateityje nepasikartotų. Vertėtų apgalvoti galimybę turėti atsarginius raktus arba keisti visą sistemą - taip ne tik išvengsite problemų su užsitrenkusiomis durimis, bet ir jausitės saugiau nuo aplinkinių pavojų.

Užs. Nr. 495473