Trys požymiai, jog jums reikia žaidimų konsolės

konsole
Žaidimų konsolės – dažnas kompiuterinių žaidimų entuziastų pasirinkimas, kai yra ieškoma atsakymo į klausimą: kaip patogiausia žaisti kompiuterinius žaidimus?

Žaidimų konsolės yra kur kas pigesnė alternatyva asmeniniam kompiuteriui, valdymo pulteliu patogiau kontroliuoti veikėjus, dedikuotai žaidimų sistemai priklauso ir platus ekskliuzyvinių žaidimų pasirinkimas, daugeliu jų asmeninių kompiuterių savininkai mėgautis negali. Privalumų daug, o konsolių techniniai parametrai ir toliau sparčiai tobulėja, todėl vis daugiau kompiuterinių žaidimų fanų renkasi įsigyti būtent jas. Internetinė parduotuvė „Eneba“ dalijasi įžvalgomis bei patarimais apie tai, kada verta įsigyti konsolę ar atnaujinti turimą žaidimų įrangą.

Esate atsidavę konsolių entuziastai

Kompiuterinių žaidimų aistruoliai rūpinasi tuo, kad jų turima įranga atitiktų modernius technologijų standartus, nes tik tuo atveju jie gali be problemų žaisti naujausius kūrinius. Žaidimų industrijos technologijos sparčiai tobulėja, todėl su kiekviena nauja konsolių karta ateina laikas atsinaujinti. 9-osios kartos „Xbox Series X“ ir „Playstation 5“ konsolės, pasirodžiusios 2021-ųjų lapkričio mėnesį, pribloškė žaidėjus išsvajota 8K raiška, 120 kadrų per sekundę greičiu bei neįtikėtina žaidimų krovimo sparta.

Visgi, dėl itin didelės naujausių modelių paklausos, gauti 9-osios kartos konsolę net ir šiandieną yra keblu, tačiau jei vis dar naudojate septintosios ar senesnės kartos konsoles, tuomet galite pasinaudoti proga įsigyti 8-osios kartos konsolę pigiau. Jei ieškote modelio su galingiausiais šios kartos techniniais parametrais, geriausia rinktis „PS4 Pro“ modelį, jeigu labiau domina „Xbox“ konsolės, dominuojantis 8-kartos modelis yra „Xbox One X“. Na, o jei norite nešiojamos konsolės ir mėgstate „Nintendo“ ekskliuzyvinius žaidimus, tuomet išties verta pasinaudoti patrauklia Nintendo Switch“ kaina.

Norite naujų žaidimų

Dar viena priežastis, rodanti, kad laikas atnaujinti konsolę – turima įranga yra nebepajėgi senesniems arba nepalaiko naujesnių žaidimų. Tobulėjant žaidimų technikai, žaidimus gaminančios kompanijos stengiasi visapusiškai išnaudoti technines inovacijas kūryboje, todėl dažnas naujas žaidimas reikalauja galingiausių techninių parametrų. Žaidimų pasirinkimas yra svarbiausia priežastis, lemianti žaidėjo konsolės pasirinkimą. Kai rinkoje pasirodo nauji žaidimai, kurie intriguoja, ir regis, atitinka jūsų mėgiamą stilių, tačiau turima konsolė nėra jiems tinkama, galbūt atėjo laikas keisti žaidimų konsolę.

Didelė dalis PS4, „Xbox One“ ir „Nintendo Switch“ žaidimų gali būti žaidžiami per visas išvardintas žaidimų sistemas,, tačiau kiekvienas iš šių gamintojų suteikia konsolių vartotojams prieigą ir prie unikalios ekskliuzyvinių žaidimų kolekcijos. „PlayStation“ gerbėjai gali mėgautis „God of War“, „Uncharted“ ir kt. serijomis, „Xbox“ serija puikuojasi „Halo“, „Forza Horizon“ ir kt. serijomis, tuo tarpu „Nintendo“ intriguoja pasaulinio masto populiarumo sulaukusiomis franšizėmis kaip „The Legend of Zelda“, „Mario Brothers“, „Pokémon“ ir kt. Taigi, prieš atnaujinant įrangą, pravartu apsvarstyti ir tai, kokio gamintojo ekskliuzyviniai žaidimai vilioja labiausiai.

Mėgstate žaisti, bet neturite konsolės

Žinoma, jei neturite namuose jokios žaidimų konsolės, tačiau jaučiate aistrą šiam laisvalaikio užsiėmimui – pats laikas ją įsigyti. Dedikuota žaidimų sistema yra ženkliai ekonomiškesnis variantas nei kompiuteris. Pastarasis turi būti pritaikytas žaidimams ir pasižymėti itin galingais techniniais parametrais tam, kad moderniais „AAA“ projektais galėtumėte mėgautis be trukdžių. Jeigu ieškote geriausio, ką gali pasiūlyti aukščiausios klasės žaidimų įranga, – vertėtų rinktis „Xbox Series X“ ar „PlayStation 5“ konsoles. „Nintendo“ žaidimų konsolės suteiks išskirtinį džiaugsmą ieškantiems nešiojamo įrenginio.

Kaip įsigyti žaidimų konsolę pigiau?

Jei norite įsigyti naują žaidimų konsolę ar kompiuterinės įrangos priedų, tai galite padaryti Eneba.com elektroninėje parduotuvėje. Šioje svetainėje Lietuvoje gyvenantys žaidėjai prekiauja naujomis ir naudotomis žaidimų konsolėmis, todėl rasti tinkamiausią modelį jums patraukliausia kaina yra gana paprasta. Be to, jei turima konsolė jums jau nėra reikalinga ir norite atnaujinti žaidimų inventorių, apsilankę svetainėje ir patalpinę prekės skelbimą ne tik greitai ir saugiai ją parduosite, bet ir užsidirbsite.

 Užs. Nr. 478328