TOP3 prietaisai, kurie bus nepamainomi susirgus vaikui

Autorių nuotr.
Šaltuoju metų laiku dažnas vaikas neišvengia įvairių peršalimo, kvėpavimo takų ligų. Tokie simptomai kaip apsunkintas kvėpavimas, gerklės skausmas, sloga, kosulys, karščiavimas ir panašūs yra bene dažniausi. Žinoma, daugeliu atvejų reikėtų užsirašyti pas gydytoją, kuris atliks reikalingus tyrimus ir nustatys tikslią diagnozę. O taip pat galime išskirti tris prietaisus, kurie tikrai verti atsidurti jūsų namų vaistinėlėje ir kurių naudą neabejotinai įvertinsite, kai vaiką užklups kai kurie negalavimai.

Termometras

Šis prietaisas tikrai vertas būti TOP trejetuke. Greičiausiai daugelis tėvelių patvirtins, kad susirgus vaikui temperatūra matuojama gana dažnai. Šis rodiklis labai svarbus ir identifikuojant ligą, ir svarstant vaistų poreikį ar pan.

Šiais laikais labai populiarūs bekontakčiai termometrai – tokį įsigiję tikrai džiaugsitės jo privalumais. Kadangi temperatūra matuojama be kontakto su oda, tai idealiai tinka jei namuose yra kūdikis – matuosite temperatūrą ir jam miegant ar žaidžiant. Toks termometras, beje, matuos ir daiktų, skysčių temperatūrą, kas taip pat labai pasiteisins.

Nosies aspiratorius

Elektriniai nosies aspiratoriai bus tiesiog išsigelbėjimas, kai mažylį kamuoja sloga, užsikimšusi nosytė. Apsunkintas kvėpavimas labai nemalonus ir suaugusiems, o ką jau kalbėti apie mažuosius, juo labiau tai, kad jie nemoka išpūsti nosies, todėl reikia ieškoti kitų būdų, kaip ją išvalyti.

Elektriniai nosies aspiratoriai naudojami labai paprastai, vaikams nekelia jokios baimės, o veikia itin sparčiai ir efektyviai. Procedūros metu vaikas nejaučia nei skausmo, nei kitokio diskomforto. Nosis išvaloma labai greitai, kvėpavimas palengvėja ir vaikas nejaučia nemalonių pojūčių.

Inhaliatorius

Inhaliatoriai padeda daug geriau įsisavinti skysčių pavidalo vaistus, nes jie juos suskaido į mažytes daleles ir išpurškia į kvėpavimo takus. Inhaliatoriai gali labai prisidėti prie spartesnio gijimo nuo viršutinių bei apatinių kvėpavimo takų ligų, pavyzdžiui: slogos, astmos, laringito, bronchito ar kitų. Šie prietaisai gali gerokai palengvinti ir gripo, įprasto peršalimo simptomus. Inhaliatoriai tinkami ir profilaktikai. Šie prietaisai labai paprastai naudojami, idealiai tinka vaikams, o taip pat juos gali naudoti ir suaugusieji.