Top mados ikonos, kurių stilių seka ir kopijuoja visas pasaulis

top mada
Tai, kokias aprangas matome socialiniuose tinkluose, televizijoje ir tai, kuo mėgsta puoštis aplinkiniai, reguliuoja pačios stilingiausios įžymybės. Jų stilių seka ir kopijuoja visas pasaulis. Asmenims, nenorintiems atsilikti nuo naujausių mados tendencijų, būtina žinoti apie šias mados ikonas.

Dainininkė ir dizainerė Rihanna

Rihanna – dainininkė, dizainerė bei daugialypės terpės atstovė. Nesvarbu, jog ši moteris užsiima daugybe veiklų, ji visada randa laiko susikurti nepriekaištingą aprangą. Ji į savo stiliaus kūrimą įdėjo labai daug darbo ir pastangų. Rihannos stiliaus trajektorija kito nuo apsmukusių džinsų ir crop maikučių, dominavusių 9 dešimtmetyje, iki pasitikinčios savimi šiuolaikinės estetikos. Dainininkė žinoma dėl savo „blogos mergaitės“ įvaizdžio, kurį atspindėti bando daugybė jos gerbėjų. Rihanna nebijo eksperimentuoti ir atrodyti iššaukiančiai. Ji gali apsivilkti permatomą apdarą ant raudonojo kilimo, vilkėti apatinį trikotažą kaip kasdienę gatvės aprangą ar paprasčiausiai apsirengti kariško stiliaus rūbais. Rihanna taip pat atidžiai rūpinasi, kad prie kiekvieno įvaizdžio jos šukuosena ir makiažas derėtų nepriekaištingai.

Rihanna vertina mados amatą ir istoriją. Dainininkės pomėgis rinktis būsimus kultinius dizainerius dar prieš jiems tampant itin populiariais (pavyzdžiui, Molly Goddard) ir gebėjimas iš anksto pastebėti tendencijas įtvirtino jos mados ikonos statusą ir leido įkurti savo mados imperiją „Fenty“. Rihanna išties labai įtakinga savo gerbėjų tarpe. Dėl vienos jos nuotraukos su „Dolce & Gabbana” ausinėmis šis aksesuaras, kainuojantis 9000 dolerių, buvo išparduotas visur.

Jaunoji mados ikona Zendaya

Aktorei Zendayai vos 25 metai, tačiau ji jau tapo visame pasaulyje žinoma mados ikona. Iš Disnėjaus studijos kilusi jaunoji žvaigždė iš pradžių į madą žvelgė ne itin skoningai, nederindama spalvingų sluoksnių ir sportbačių. Tačiau susitikus su stiliste Law Roach viskas pasikeitė. Zendaya iškeitė savo buvusį įvaizdį į tikslingesnį požiūrį ir pradėjo dėvėti dizainerių kurtus drabužius. Ji pasižymi drąsiais ir ryškiais deriniais. Dabar aktorei pavyksta atrodyti itin elegantiškai tiek vilkint vyrišką kostiumą, tiek šilkinę suknelę. Jos mados pojūtį pastebėjo net garsūs dizaineriai. Prieš porą metų Tommy Hilfiger pasitelkė Zendaya kapsulinės kolekcijos savo vardiniam prekės ženklui kūrimui. Ši modernaus stiliaus atstovė yra įkvėpimas daugeliui jaunų moterų ir merginų.

Nestandartinis Harry Styles stilius

Harry Styles šiuo metu neabejotinai yra vienas iš įtakingiausių mados srityje. Anksčiau, kai priklausė „One Direction“ grupei, jo stilius pagrinde susidėjo iš juodų aptemptų džinsų ir marškinėlių su piešinukais. Dabar Harry kelia nuostabą ir susižavėjimą dėvėdamas nestandartinius dizainerių kurtus drabužius ar laužydamas vyriškumo ribas vilkėdamas pagal užsakymą pasiūtą „Harris Reed“ suknelę. Harry galime vadinti ir perlų vėrinių atgimimo iniciatoriumi. Jo gebėjimas derinti vyriškus ir moteriškus siluetus leido jam tapti dar ryškesne žvaigžde.

Elegantiškoji Victoria Beckham

Anglų dainininkė, dizainerė ir televizijos žvaigždė Victoria Beckham – dar vienas stiliaus pavyzdys. Nesvarbu, ar Victoria vilki juodą mini suknelę ir platforminius sandalus, ar laisvalaikio merino vilnos megztinį – ji žino, kaip susikomplektuoti aprangą, kuri žavi ir per daug nenutolsta nuo jos asmenybės. Dizainerė tvirtai laikosi ant mados ikonos pjedestalo, nes sugeba žengti koja kojon su laiku. Nors balandį jai sukako 47 metai, Victorios įtaka nė kiek nė mažesnė negu jaunųjų mados ikonų. Jos vardo prekės ženklas tapo sinonimu šiuolaikinei moteriai, kuri yra ambicinga, ryžtinga ir, kartu, elegantiška.

Socialinių tinklų žvaigždė ir verslininkė Kylie Jenner

Kylie Jenner yra jauniausia iš Kardashian imperijos, tačiau jos stilius daugeliu atžvilgių atspindi ir vyresniųjų seserų. Kylie itin mėgsta brangius, figūrą išryškinančius drabužius. Nenuostabu, kad jai itin svarbu ir nepriekaištinga šukuosena bei makiažas – juk Kylie turi savo grožio verslą. Ji vienodai mėgsta ir patogius sportbačius, ir elegantiškus aukštakulnius. Kylie garsėja pomėgiu derančių kombinezonų komplektams. Ji yra įkvėpimas tiek norinčioms atrodyti stilingai laisvalaikiu, tiek ieškančioms aprangos vakarui prabangiame klube.

Tarptautinis supermodelis Gigi Hadid

Tikrai nėra daug stilių, kurių Gigi Hadid nebūtų išbandžiusi. Kiekvienas jos įvaizdis pasižymi ramiu pasitikėjimu savimi. Vis dėlto labiausiai supermodelis mėgsta madingus ir šiek tiek berniukiškus drabužius. Viskas, ką ji apsirengia, iškart tampa nauja mados tendencija. Gigi garsėja tuo, kad mėgsta dėvėti naujausius drabužius tiesiai nuo podiumo.

Įkvepianti Michelle Obama

Michelle Obama – moteris, įkvepianti ne tik savo asmenybe ir darbais, bet ir stiliumi. Dėl jos, kaip pirmosios ponios, įtakos buvo išparduota ne viena dizainerio suknelė. Tiesa, jos dabartinis stilius ir ankstesnis, kai buvo pirmoji ponia, ryškiai skiriasi. Kai jos vyras buvo JAV prezidentas, Michelle rengėsi itin elegantiškai. Po Obamos kadencijos Michelle pradėjo rengtis laisviau. Tačiau ir dabar Michelle itin mėgsta minimalistinius papuošalus iš tauriųjų metalų. Ją dažnai puošia įvairios grandinėlės, auskarai bei žiedai. „Aukso sala“ sidabrinių grandinėlių kategorija padės susikurti panašų į Michelles įvaizdį. Šiandien jos grakštus įvaizdis ir madingas mąstymas žavi daug moterų.

Mados ikonos būna skirtingos kiekvienai amžiaus grupei, socialinei padėčiai ar profesijoms. Vieniems labiau prie širdies bus drąsus ir provokuojantis Rihanna stilius, kitiems – elegantiškas Michelle Obama įvaizdis. Svarbiausia atrasti drabužius ir aksesuarus, su kuriais jaučiamasi geriausiai.

Užs. Nr. 495518