Top 5 sausi šampūnai, susilaukę geriausių įvertinimų

Sausas šampūnas užkariavo vartotojų širdis ir tapo viena iš mėgstamų priemonių kasdienei plaukų priežiūrai. Šis produktas leidžia patogiai ir greitai atšviežinti plaukus tarp plovimų. Būtent sausas šampūnas suteikia purumo, pašalina perteklinius riebalus prie plaukų šaknų. Tai nepamainoma priemonė keliaujant, skubant ir dažnai išgelbsti paskutinę minutę.

KlipShop parduotuvės ekspertai atrinko penkis geriausiai įvertintus sausus šampūnus. Todėl perskaičius trumpą gidą, bus daug lengviau išsirinkti sau tinkamiausią. Juk kokybiškas sausas šampūnas gali tapti vienu iš mėgstamiausių produktų, kuriuos būtina pasiimti į kelionę.

Kas yra sausas šampūnas?

Sausas šampūnas yra purškiamas arba miltelių pudros pavidalo plaukų priežiūros priemonė, kuri sugeria perteklinius riebalus, prakaita ir šiek tiek pakvėpina plaukus ir galvos odą. Naudojant sausą šampūną jaučiamas gaivumo jausmas, plaukai atrodo švaresni, puresni. Tačiau kitaip nei įprastas šampūnas, kuriam reikalingas vanduo, kad būtų išplauti plaukai ir galvos oda, sausas šampūnas naudojamas be papildomo vandens. Tiesiog pakanka užpurkšti priemonės ant sausų plaukų.

Kodėl verta naudoti sausą šampūną?

Moterys renkasi naudoti sausą šampūną dėl kelių priežasčių.

Atgaivina plaukus. Tai reiškia, kad jei plaukus trenkate ne kasdien, jie po nakties gali būti prigludę, o likus dienai iki plovimo matytis riebalų perteklius ties šaknimis. Sausas šampūnas padeda atgaivinti plaukus, suteikti jiems švaros pojūčio ir išvaizdos.

Suteikia papildomo purumo. Dėl riebalavimosi plaukai tampa nepurūs ir tarsi nutysę. Sausas šampūnas panaikina perteklinė riebalų sukeliamą sunkumą ir plaukai atrodo puresni, o jų apimtis atrodo didesnė.

Sutaupo laiką. Jei staiga reikia skubėti ir nėra laiko trinkti plaukus, tai sausas šampūnas padeda sutaupyti laiko. Užpurškite priemonės ir iššukuokite plaukus. Jie ir vėl bus purūs ir gaivūs.

Padeda išsaugoti šukuosenas. Sausas šampūnas gali padėti prailginti suformuotos šukuosenos išsilaikymo laiką. Kitą dieną užtenka šiek tiek šaknis papurkšti sausu šampūnu ir plaukai vėl atrodo gerai.

TOP 5 geriausiai įvertinti sausi šampūnai

Vartotojai geriausiai vertina kokybiškas prekes, kurios suteikia trokštamo rezultato. Štai sąrašas geriausiai vertinamų sausų šampūnų:

5. Davines Hair Refresher

Nenaudojant vandens, speciali formulė atgaivina ir valo visų plaukų tipus. Neapsunkina plaukų, daro juos puriais. Plaukai kvepia ir tampa švelnūs tarsi ką tik išplauti, nes krakmolas sugeria riebalų perteklių.

Tai patogi naudoti priemonė, patogiame įpakavime. Tačiau jo kaina yra kiek didesnė nei vidutinė ir gali siekti apie 30 eurų.

4. Schwarzkopf Professional Osis+Refresh

Osis+ Refresh Dust Dry Bodifying Dry Shampoo Apimties suteikiantis sausas šampūnas atgaivina šaknis ir apsaugo nuo riebalavimosi + akimirksniu suteikia apimties ir tankumo pojūtį. Veganiška sudėtis patiks mėgstantiems priemones be gyvūninės kilmės ingredientų.


 

Tai puiki priemonė už patrauklią kainą. Šis šampūnas kainuoja kiek mažiau nei 20 eurų.

3. Chi Luxury Black Seed Oil

Puiki priemonė greitai besiriebaluojantiems plaukams, kuris sugeria riebalų ir nešvarumų likučius, bei atgaivina pavargusius ir gyvybingumą praradusius plaukus. Greitai džiūna ir nepalieka apnašų. Sudėtis praturtinta juodgrūdžių sėklų aliejumi, vitaminais A ir E, hidrolizuotu šilku, kurie rūpestingai atstato pažeistų plaukų struktūrą, suteikia jiems natūralaus žvilgesio.

Ši naudingosiomis medžiagomis papildyta priemonė pelnė vartotojų palankumą dėl savo patrauklios kainos. Buteliuko kaina siekia apie 18 eurų.

2. Batiste Original

Batiste Dry Shampoo Original Sausas plaukų šampūnas skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Sausas šampūnas yra greičiausias būdas trinkti plaukus, jų nešlapinant. Plaukai atsigauna, atsiranda švaros jausmas ir malonus kvapas. Priemonė nepakeičiama kelionėse ir atostogų metu.


Tai puikus šampūnas, kurio kaina yra itin draugiška pirkėjui. Ši priemonė kainuoja vos 5 eurus.

1. ALFAPARF MILANO Texturizing

AlfaParf Milano Texturizing Dry Shampoo Sausas šampūnas suteikia plaukams apimties ir akimirksniu sugeria perteklinį riebalavimąsi. Pašalina likučius iš prieš tai naudotų formavimo priemonių ir leidžia tuo pačiu metu kurti naują įvaizdį.

Tai viena iš geriausiai vertinamų priemonių, kurios kaina siekia 17 eurų.

Patarimai, kaip naudoti sausą šampūną

Sausą šampūną naudoti bus daug patogiau jei laikysitės kelių naudingų patarimų.

Pradėkite nuo mažo kiekio. Geriausia pradžiai užpurkšti nedidelį kiekį sauso šampūno. Jei reikia, šukuojant plaukus priemonės galima užpurkšti daugiau. Tai leis nepadauginti sauso šampūnų ir plaukuose neliks baltų miltelių.

Taikykitės į šaknis. Sausas šampūnas turi veikti ties šaknimis, tad ir purkšti jį reikėtų į jas. Riebalai ir prakaitas labiausiai paveikia arčiausiai odos esančią plaukų dalį. Todėl sausas šampūnas vartojamas šaknims ir šukomis iššukuojamas.

Vengti padauginimo. Sausas šampūnas yra puikus produktas, tačiau jo perdozavimas ir retas galvos plovimas įprastu šampūnu ir vandeniu, gali sukelti odos sudirginimą ir kitus nemalonius pojūčius. Todėl sauso šampūno per dažnai naudoti nereikėtų.

Sausas šampūnas – kiekvienoje kosmetinėje

Sausas šampūnas yra tikrai universalus ir naudingas produktas. Jis pravers įvairaus amžiaus žmonėms, kurie daug keliauja, kartais neturi laiko ilgai formuoti plaukus. Tai puikus pagalbininkas ieškantiems greitų sprendimo būdų suteikti plaukams švaros, gaivos pojūtį ir papildomą purumą vos per kelias akimirkas.

Užs. Nr. 554152