Šventinis laikotarpis: ar įmanoma išlaidauti protingiau?

islaidaut
Nors šiemet šventinio laikotarpio linksmybes ir giminių bei draugų susibūrimus kausto pasaulį drebinanti pandemija, Kalėdos ir Naujieji metai, anaiptol, netaps mažesniu iššūkiu daugumos žmonių piniginėms. Daugiau laiko leidžiant namie norisi juos dailiai papuošti, nukrauti stalą gardžiausiais valgiais ir nors simbolinėmis dovanėlėmis palepinti pačius artimiausius. Tačiau ar įmanoma šventiniu laikotarpiu išlaidauti sumaniai ir šventes sutikti be finansinių rūpesčių?

Medžiokite geriausius pasiūlymus

Šalį kaustant karantinui, dauguma smulkiųjų, šeimos ir vietos verslų perkėlė prekybą į virtualiąją erdvę. Sąlygos prekiauti internetu yra gana palankios, tad gurkšnodami mėgstamą arbatą galite įsigyti visko, ko gali prireikti šventėms. Gausus kalėdinių papuošimų asortimentas, gurmaniški užkandžiai ar mielos dovanos artimiesiems – medžiokite geriausius pasiūlymus net neišeidami iš namų. Dauguma elektroninių parduotuvių švenčių laikotarpiu net siūlo kalėdinius ar naujametinius dovanų rinkinius už simpatišką kainą – įsigydami tokius ne tik nudžiuginsite mylimą žmogų, bet ir gerokai sutaupysite. Didžiosios internetinės parduotuvės savo ruožtu dažnai taiko nuolaidas ne tik kalėdinėms dovanoms. Pastarosiose dažnai nupiginamas visas asortimentas, o pirkėjai lepinami papildomais nuolaidų kodais ar dovanomis.

Apsipirkite gausiau – sutaupysite daugiau

Apsiperkant elektroninėse parduotuvėse derėtų nepamiršti ir kai kurių mokesčių. Daugumoje smulkesnių verslų taikomi pristatymo ar mažo krepšelio administravimo mokesčiai. Turėdami omenyje šias papildomas išlaidas, gausiau apsipirkite vienoje elektroninėje parduotuvėje – taip išvengsite didelių pristatymo kaštų, kurie susidaro perkant skirtingose vietose. Apsipirkdami už elektroninėse parduotuvėse nurodytas sumas išvengsite ne tik pristatymo mokesčio. Kalėdiniu laikotarpiu populiaru apdovanoti gausiau perkančius klientus, tad pasiieškokite tokių pasiūlymų. Vertinga, įdomi ar smagi dovana gali nudžiuginti dar vieną šeimos narį ir visai neišlaidaujant! Beje, dauguma verslininkų, ypač šventiniu laikotarpiu, siūlo specialias nuolaidas antrajai ar trečiajai prekei. Tad jei turite parduotuvių – favoričių, pasinaudokite proga papildyti atsargas už mažesnę kainą.

Tvaresnės Kalėdos didesnėms santaupoms

Savaime suprantama, kad ne visiems priimtinas šventinis vartotojiškumas. Originalumo bei idėjų nestokojantys žmonės mielas ir mažų išlaidų reikalaujančias dovanėles gali paruošti ir patys. Tiesa, daugumą jų gali tekti apgalvoti iš anksto, tačiau patiriamas džiaugsmas tikrai atperka sugaištą laiką. Jei mėgstate užsiimti rankdarbiais, nudžiuginkite artimiausius šiltais mezginiais, rankų darbo papuošalais ar Kalėdų eglės papuošimais. Savo ruožtu mėgstantys laiką leisti virtuvėje, mylimiausius žmones gali palepinti stiklainiuku gardžios uogienės, namie džiovintų vaisių, uogų ar grybų rinkiniu, iškepti kvapnų pyragą ar palepinti pievose rinktų arbatžolių maišeliu. Idėjų pilnas internetas, o mažesnės, tvaresnės ir tikrai malonios staigmenos leis paglostyti artimųjų širdis net daug neišlaidaujant.

Šventiniai pasirinkimai – jūsų rankose

Kad ir kaip svajotumėte įvykdyti visus planus, ne visada viskas klostosi taip, kaip norėtųsi. Beveik metus visą pasaulį krečianti koronaviruso pandemija, mažėjantis darbingumas ir kiti netikėti faktoriai tikrai neprideda šventinio džiaugsmo. Tuo labiau, kad tiek internetu užsakomos, tiek namie ruošiamos dovanos, reikalauja, nors ir ne didžiulių, bet kartais nenuspėjamų išlaidų. Tad jei piniginė netikėtai ištuštėjo dar prieš šventes, tikrai neverta nerimauti ar nusiminti. Jei Jūsų finansinės galimybės leis, nustebinti artimuosius galėsite ir pasinaudoję vartojimo paskolos pasiūlymais. Šiuo metu paskolų pasiūlymas įvairiausiems poreikiams toks platus, kad jums tereikia General Financing Banko tinklalapyje užpildyti prašymą ir sulaukti palankiausio jūsų lūkesčius tenkinančio pasiūlymo. Sutikite šventes be rūpesčių ir patogiai!

islaid

Užs. Nr. 470310