Spausdintuvai - kaip išsirinkti tinkamiausią?

spausdintuvai
Nors spausdintuvo pirkimas gali atrodyti gana paprastas reikalas, reikia nepamiršti vieno svarbaus dalyko: funkcijos, kurioms suteikiate pirmenybę, turės didžiulį poveikį jūsų ilgalaikiam pasitenkinimui. Šiame spausdintuvo pirkimo vadove siekiame padėti jums susiaurinti, kurį spausdintuvą reikėtų įsigyti, kad būtumėte laimingi daugelį metų.
Kokie yra skirtingi spausdintuvų naudojimo būdai?

1. Namams

Turbūt kiekviena šeima namuose privalo turėti bent vieną spausdintuvą. Mažo triukšmo funkcijos padeda sumažinti blaškymąsi spausdinant didelius mokyklos projektus, o daugiafunkciškumas padeda tvarkyti šeimos nuotraukas, medicininius įrašus, kelionės dokumentus etc. Spalvoti spausdintuvai skirtingais santykiais sumaišo geltoną, rausvai raudoną ir žalsvai mėlyną dažų arba pigmento pagrindu pagamintą rašalą, o tai tiksliai atkuria vaizdus. Spalvoti spausdintuvai yra dažnas pasirinkimas spausdinant namuose ar mažame biure dėl mažų išankstinių šio tipo spausdintuvų sąnaudų ir galimybės spausdinti aukštos kokybės nuotraukas primenančius spaudinius ir grafiką. Vieniems namų ūkiams gali prireikti mažiau funkcijų, tačiau spalvoti daugiafunkciai spausdintuvai ne visada kainuoja daugiau arba užima daugiau vietos nei vienfunkciniai įrenginiai.

2. Namų biurui

Vis daugiau profesionalų dirba nuotoliniu būdu, todėl įprasti namų biuro spausdintuvai patiria vis didesnį spaudimą. Daugumoje darbo iš namų scenarijų geriausia rasti idealų spausdinimo greičio ir popieriaus talpos balansą, o kad būtų kiek labiau funkcionalus, spausdintuvai su skeneriu yra geriausias variantas namų biurui. Negana to, įsigyję šį prietaisą pat galite išvengti papildomų išlaidų (ir kelionių į vietinę spausdinimo įmonę), pasirinkę daugiafunkcį spausdintuvą.

3. Mažam ir vidutinio dydžio biurui

Biuruose su mažomis ar vidutinėmis komandomis gausite naudos iš išplėstų administravimo funkcijų, pvz., darbų eilės ir fakso palaikymas. Didelis lazerinių spausdintuvų greitis ir talpa taip pat padeda išvengti kamščių, todėl jums nereikės stovėti eilėje, kol spausdina kolega. Tokiu atveju rekomenduojame daugiafunkcinius spausdintuvus.

4. Įmonei

Efektyvios darbo eigos ir administravimo funkcijų poreikis ypač akivaizdus dideliame arba besiplečiančiame versle. Tokiais atvejais atskiroms spausdinimo sistemoms gali tekti atlikti įvairias viso biuro užduotis. Daugelis organizacijų teikia pirmenybę lazeriniams spausdintuvams, kad galėtų efektyviai atlikti didelio masto operacijas. Lazeriniai spausdintuvai gali spausdinti nespalvotai ir spalvotai, nors spalvoti lazeriniai spausdintuvai yra brangesni nei vienspalviai lazeriniai spausdintuvai. Paprastai spausdinimui naudojami lazeriniai spausdintuvai, o naujesni „viskas viename“ spausdintuvai gali veikti kaip spausdintuvas, kopijuoklis, skaitytuvas ir faksas. Daugelis jų turi patogius jutiklinius ekranus.

Renkantis spausdintuvą svarbu atsakyti ir į šiuos klausimus - ar spausdinsite daugiausia dokumentus, ar spausdinsite nuotraukas ir spalvotus vaizdus?

Lazerinis spausdintuvas: jei daugiausia spausdinsite dokumentus, įsigykite lazerinį spausdintuvą. Lazeriniai spausdintuvai yra greiti ir puikiai tinka didelės apimties spausdinimui.

Rašalinis spausdintuvas: jei jums reikia spausdintuvo, kad spausdintumėte geros kokybės spalvotus vaizdus ar nuotraukas, įsigykite rašalinį spausdintuvą.

    Tačiau sakyti, kad lazeriniai spausdintuvai nėra tinkami spalvotiems spaudiniams, būtų neteisinga. Nors lazeriniai spausdintuvai yra žinomi dėl savo gebėjimo spausdinti dokumentus greitai ir dėl to, kad ilgainiui yra ekonomiškesni nei rašaliniai spausdintuvai, verta paminėti, kad spalvoto lazerinio spausdintuvo technologija dabar užtikrina konkurencingą spalvoto vaizdo kokybę, palyginti su rašaliniais spausdintuvais. Tad tai yra labai prieinamas pasirinkimas kasdieniam nuotraukų ar spalvotų spausdinimų spausdinimui.

    Žinojimas, kuo spausdintuvai skiriasi nuo kitų, labai padės perkant jūsų poreikius atitinkantį spausdintuvą. Tačiau pirma išsiaiškinant kokie iš tikrųjų yra jūsų poreikiai, vėliau padės lengviau surasti tinkamą spausdintuvą.

    Daugiau spausdintuvų rasite: https://www.biuromasinos.lt/


    Užs. Nr. 522422