Sparčiai augantis paslaugų portalas – A13

a13
Portalas A13.lt – tai naujai sukurta vieta internete, kurioje galite rasti visų reikalingų paslaugų tiekėjus, pradedant nuo laikrodžių taisymo, virėjų, korepetitorių ir baigiant šunų dresuotojais, režisieriais ar net kasimo paslaugomis. Ši svetainė Jums pasitarnaus tiek ieškant tam tikrų tiekėjų, tiek siūlant savo paslaugas, todėl suteiks visokeriopą pagalbą įvairiausiose srityse.

Sparčiai populiarėjantis portalas siūlo daugybę kategorijų, kuriose galite rinktis Jus dominančias sferas, pavyzdžiui: aplinkos tvarkymas ir sodas, statybos bei remonto darbai, buitinės ir kasdienės ar transporto paslaugos, mokymai bei kursai, gyvūnų prekės ir jų priežiūra, nuoma, laisvalaikio pramogos, reklama, dizainas, renginiai bei šventės ir tapyba. Čia galite apsilankyti net jeigu ieškote sporto trenerių, tam tikrų grožio paslaugų ar informacinių technologijų specialistų. Svetainė sukurta be galo patogiai, o ja naudotis išties paprasta. Prisijungę galite nemokamai gauti norimų paslaugų pasiūlymus: tereikia aprašyti pageidaujamą sferą nurodytame langelyje ir paspausti mygtuką „gauti pasiūlymus“. Atsidariusiuose langeliuose reikės suvesti savo vardą, elektroninį paštą, norimos paslaugos kategoriją ir miestą, taip pat pagal Jūsų pageidavimą galite įrašyti telefono numerį bei turimą biudžetą. Be to, galite įkelti norimą nuotrauką, pavyzdžiui, reikalingos paslaugos pavyzdį ar daiktų, kuriuos norite restauruoti dabartinę būklę. Padarius šiuos žingsnius, belieka laukti į Jūsų paštą arba telefoną plūstančių pasiūlymų ir rinktis labiausiai Jums tinkantį variantą.

Visgi, jeigu esate ne užsakovas, o pats teikiate įvairaus tipo pagalbą – ši svetainė taip pat tinkama Jums. A13.lt portalo tikslas – jog kokybiškai dirbantys žmonės visada turėtų klientų. Tad jeigu norite susirasti sau darbo ir ieškoti naujų užsakovų, belieka užsiregistruoti šioje svetainėje, suvesti savo svarbiausius kontaktinius duomenis ir paspausti „naujas skelbimas“. Ten galėsite parašyti teikiamos paslaugos pavadinimą, aprašymą, pradinę kainą, pasirinkti norimą kategoriją, miestą, taip pat ir vietas, kuriose atliekate savo darbus bei įkelti nuotrauką. Pageidaujant galėsite įrašyti darbo patirtį, papildomas paslaugas, jei tokias teikiate ar net suteikti norimą nuolaidą A13 portalo klientams.

Svetainė turi ir daugiau naudingų skilčių, pavyzdžiui, forumą, kuriame galite užduoti norimus klausimus profesionalams. Tereikia įvesti pavadinimą, išsamų problemos aprašymą, pasirinkti kategoriją ir viskas – belieka laukti atsakymo. Tiesa, norėdami sulaukti pagalbos, turėsite prisiregistruoti ir prisijungti prie svetainės, tačiau užduodami klausimą galite pasirinkti, jog Jūsų vardas būtų nerodomas. Portale taip pat galite pasižiūrėti ir įvairiausių darbų pavyzdžių, todėl būsite tikri ar pasirinktas paslaugų tiekėjas tikrai vertas, jog mokėtumėte už jo vykdomas užduotis.

Susikūrę savo nuosavą anketą šioje svetainėje, galėsite stebėti savo skelbimus, mokėjimus už gautas paslaugas ar įkelti nuosavų darbų pavyzdžius. Taipogi, portalo apačioje galite suvesti savo elektroninio pašto adresą ir prenumeruoti naujienas, jog visą informaciją gautumėte patys pirmieji. Ieškodami tam tikro konkretaus paslaugos tiekėjo, paprasčiausiai paspauskite ant norimos kategorijos, pasirinkite savąjį miestą ir pažymėkite ar norite matyti pasiūlymus su nuotraukomis bei papildomomis paslaugomis. Tuomet belieka tik rinktis iš didėjančios skelbimų gausos.

Pats svetainės įkūrėjas teigia, jog jo komanda vadovaujasi dviem pagrindiniais dalykais: bendravimu ir noru dirbti. Kylant įvairaus tipo nesklandumams, šio portalo atstovai yra visada pasiruošę pagelbėti. Jie siekia dirbti nepaviršutiniškai ir nuolat kryptingai domėtis tuo, ką daro, todėl šią svetainę išmėginti išties verta. Tad jei ieškote patikimo, paprastai naudojamo ir išsamaus tinklapio savo norimoms paslaugoms surasti ar teikti, rinkitės būtent A13.lt

Užs. Nr. 457264