Skalbimo mašinos pasirinkimo kriterijai kiekvienam yra skirtingi

skalbimo

Skalbimo mašinos namų ūkiuose naudojamos reguliariai, kartais net kiekvieną dieną. Bet kai ateina laikas pirkti naują, prasmingiau pasirinkti tokią, kuri ateinančiais metais atitiks jūsų poreikius. 

Šiuolaikinės technologijos ir naujausios skalbimo mašinų funkcijos yra skirtos palengvinti ir sutrumpinti skalbimą. Todėl prieš pirkdami įvertinkite visas įrenginio programas ir funkcijas. Gamintojai siūlo skalbimo mašinas su įvairiems poreikiams pritaikytomis programomis, pavyzdžiui: kasdieniai drabužiai, džinsai ir sportinė apranga, subtilūs drabužiai ir viršutiniai drabužiai. Taip pat yra programų ir funkcijų, kurios padeda sutrumpinti skalbimo laiką, pavyzdžiui, trumpesni kasdienių drabužių skalbimo ciklai ar laiko taupymo funkcija. Daugelyje skalbimo mašinų yra džiovinimo funkcija, kuri padės jums gauti ne tik švarius, bet ir sausus skalbinius. Tai sutaupys jūsų sugaištą laiką, jei skalbinius pakabintumėte ant džiovyklės ar ant skalbinių virvės.

Keli tyrimai rodo, kad beveik penktadalis vartotojų kasdien naudoja skalbimo mašiną, todėl norėdami pasirinkti optimalų skalbimo mašinos pajėgumą, turite pagalvoti, kiek ir kaip dažnai skalbiate skalbinius. Jei turite vidutinio dydžio šeimą ir neketinate dažnai skalbti viršutinių drabužių ar antklodžių, greičiausiai pakaks 7–8 kg talpos. Jei jūsų skalbimo mašinoje yra garų funkcija, kasdien atnaujinti drabužius nėra jokių problemų. Garai prasiskverbia į audinio pluoštus, pašalindami nemalonius kvapus, taip pat sunaikina iki 99,9 proc. alergenų.

Gamintojai reguliariai papildo savo asortimentą „išmaniaisiais“ prietaisais, kurie gali nustatyti tiek pakrautų skalbinių svorį, tiek reikiamą vandens ir ploviklio miltelių kiekį, taip pat koreguoti patį skalbimo procesą, atsižvelgiant į audinio tipą. Kai kurias skalbimo mašinas galima sinchronizuoti su išmaniaisiais telefonais, kad būtų galima diagnozuoti prietaisą ar atsisiųsti papildomų skalbimo programų. Prieš 10 metų buvo sunku įsivaizduoti, kad skalbimo mašiną būtų galima nuotoliniu būdu valdyti telefonu, tačiau dabar ką tik išplautus ir išdžiovintus skalbinius galima gauti vienu prisilietimu – tereikia grįžus namo išimti iš skalbimo mašinos.

Gamintojai bando pritraukti potencialių pirkėjų dėmesį, pristatydami naujas technologijas ir funkcijas, tačiau svarbiau tiksliai nustatyti jums reikalingas funkcijas, kad nebūtų permokėta už nereikalingas. Internetinėje parduotuvėje RDE.LT siūlomos populiariausių gamintojų skalbimo mašinos, kurias galima lengvai filtruoti pagal reikiamus parametrus ir palyginti pasirinktų prietaisų funkcijas.

Užs. Nr. 467927