Silikoninės liemenėlės – nauda ar žala?

silikon
Moterys ir merginos tikriausiai labai seniai yra ką nors girdėjusios apie silikonines liemenėles. Net jei dar neturite įsigijusios, tikriausiai jomis domėjotės arba svajojote išbandyti, o jei ne, tai dabar puiki proga susipažinti su šiuo apatiniu trikotažu. Dar palyginti visai neseniai pasaulyje buvo pristatytos šio tipo liemenėlės. Kokia jų nauda, kur jas galima dėvėti ir ar verta jas įsigyti, šiame straipsnyje mes ir aptarsime.

Prasidėjus vasarai ar šiltajam metų sezonui, damos susimąsto, ar vertėtų išsirinkti iš savo apatinio trikotažo garderobo ką nors naujo, ar jį papildyti kažkuo, kas dar nematyta ir neišbandyta. Būtent silikoninės liemenėlės tampa vis dažnesniu moterų pasirinkimu, dėvint mažiau drabužių arba demonstruojant apnuogintą kūną. Toms, kurioms dar neteko dėvėti šio tipo liemenėlės, bet svajoja išbandyti, gali kilti klausimas, o kokia gi nauda ir privalumai?

Silikoninių liemenėlių privalumai

Silikoninės liemenėlės yra nuostabios pagalbininkės ruošiantis vakarėliui ar kitai šventei, kurios metu planuojate vilkėti gražią suknelę atvirais pečiais ir nugara. Dėvint silikonines liemenėles, suknelės iškirptė gali būti didesnė ir jums nereikės baimintis dėl krūtinės grožio ir apatinio trikotažo spalvos, nes silikoninės liemenėlės dažniausiai yra bespalvės. Be abejo, yra galimybė pasirinkti baltą ar juodą spalvą, kurią pritaikysite prie savo įvaizdžio. Šio tipo liemenėlės taip pat pasižymi tuo, jog neturi petnešėlių. Užsegimas daugeliu atveju yra priekyje, taip palengvinamas darbas užsidedant ir nusiimant ją. Nugaros pusėje jau nebėra jokių užsegimų ir segtukų, todėl dėvėdama šią liemenėlę, atrodysite, jog išvis jos nedėvite. Dar vienas didelis privalumas tai, kad jūsų krūtinė bus sukelta ir atrodys putlesnė bei išraiškingesnė, aplinkiniai net neįtars, jog dėvite būtent silikoninę liemenėlę. Taip pat, jei prireiktų, permatomos petnešėlės yra pridėtos prie komplekto. Šio tipo apatinį trikotažą galėsite drąsiai skalbti daugybę kartų ir jis nepakeis savo formos ar kitaip nenusidėvės. Reikėtų pabrėžti, jog šio tipo liemenėlės nėra vienkartinės ir įsigijus geresnės kokybės silikoninę liemenėlę, ją bus galima dėvėti daugybę kartų. Svarbu žinoti, jog dydžiai ir žymėjimas yra toks pat, kaip ir kitų, įprastų liemenėlių.

Trūkumai

Venkite pirkti pigias prekes. Pigios silikoninės liemenėlės gali nesuteikti viso to, ką išvardijome aukščiau. Be to, jei mėgstate nešioti push-up tipo liemenukus, silikoninės liemenėlės gali nesuteikti tokio įvaizdžio ir komforto prie kokio esate pratusios. Taip pat svarbu prabrėžti, jog prie silikono reikėtų priprasti ir dėvėjimas pirmais kartais gali pasirodyti kiek nemalonus, kol nesušyla pats silikonas. Taip pat verta paminėti, jog didelių biustų savininkėms gali būti sunku rasti didelį dydį.

Užs. Nr. 457937