Šešios priežastys, kodėl verta rinktis sertifikuotą vertimų biurą

Freepik.com nuotr.
sertifikuotas
Sertifikuotas vertimų biuras – tai daugybė privalumų. Apie juos skaitykite šiame straipsnyje!

Pirmoji priežastis: visapusiška kokybė

Sertifikuotas vertimų biuras užtikrina visais aspektais itin kokybišką vertimą, t. y., nuosekliai vartojami terminai, jokių rašybos, gramatikos ir sintaksės klaidų, nepriekaištingas stilius, sklandus ir natūraliai skambantis tekstas.

Antroji priežastis: platus paslaugų spektras

sertifik

Nuotrauka: Freepik.com

Yra daugybė vertimų biurų, kurie siūlo palyginti mažai paslaugų (pavyzdžiui, tik dokumentų vertimą ar vertimo lokalizavimą). Pasirinkus sertifikuotą vertimų biurą, dėl to neteks sukti galvos, nes jo siūlomų paslaugų spektras tikrai platus.

Trečioji priežastis: sutarto termino laikymasis

Ar esate kada naudojęsi laisvai samdomo vertėjo paslaugomis? Jei taip, tikriausiai žinote, kad samdomi vertėjai ne visada laikosi sutarto termino, o kartais vertimas apskritai taip ir neužbaigiamas. Pasirinkę sertifikuotą vertimų biurą, su tokiomis problemomis nesusidursite.

Ketvirtoji priežastis: konfidencialumo užtikrinimas

sertifik

Nuotrauka: Freepik.com

Šiandienos pasaulyje konfidencialumas įgyja vis didesnę svarbą. Jei jis aktualus ir jums, rinkitės vertimų biurą, kuris laikosi atitinkamo ISO kokybės standarto ir garantuoja jūsų duomenų apsaugą.

Penktoji priežastis: klientui žinomas vertimo procesas

Sunku būtų įsivaizduoti labiau erzinančią situaciją, kai vertimas patikėtas konkrečiai įmonei, sutartas konkretus vertimo atlikimo terminas, tačiau jam suėjus vertimas negaunamas ir nėra žinoma, kuriame vertimo etape darbas yra užstrigęs. Bendradarbiaujant su sertifikuotu vertimų biuru, klientui yra žinomi visi vertimo žingsniai ir konkretus terminas, kada bus gautas galutinis darbas.

Šeštoji priežastis: ilgalaikis bendradarbiavimas

sertifik

Nuotrauka: Freepik.com

Labai didelė tikimybė, kad sertifikuotas vertimų biuras savo veiklą vykdo jau ne vienerius metus ir kad jo ateities planai yra rimti. Tai yra tarsi garantas, kad su patikimu ir sertifikuotu vertimų biuru galėsite užmegzti ilgalaikius santykius. O tai ypač svarbu, jei ir jūsų įmonė nėra vienadienė ir jei įvairaus pobūdžio vertimų jums reikės nuolat.

Aukščiausios kokybės vertimo reikia ir Jums? „Linearis Translations“ siūlo šias ir daugybę kitų paslaugų: notariškai patvirtintas vertimas, vertimų lokalizavimas ir kt. Be to, galite būti tikri, kad vertimo kaina atitiks vertimo kokybę!

Užs. Nr. 487422