Sekmadienis Šiaulių arenoje: 170 mados ir grožio gamintojų, scena ir dovanos lankytojams

Organizatorių nuotr.
Ar jau pradėjote ruošti savo spintas šaltiesiems sezonams? Ar susirūpinote kosmetinės turiniu? O galbūt laikas atnaujinti namų detales, papildyti jas žvakėmis ar kvapais? Puikia proga tam taps šį sekmadienį, spalio 20 dieną, Šiaulius aplankysianti rudeninė mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Nemokamas renginys po ,,Šiaulių arenos’’ stogu suburs drabužių, grožio priemonių, prekių vaikams, papuošalų, interjero detalių, žvakių, kvepalų ir kt. gamintojus. Nuo 10 iki 17 arenoje lauks šimtai gamintojų,o pirmieji lankytojai dovanų gaus – žurnalus.

Per 150 gamintojų vienoje vietoje: nuo kosmetikos iki drabužių

Spalio 20 dieną, sekmadienį, vyksiantis renginys po vienu stogu kvies susitikti net su per 150 gamintojų. Tai yra didžiausia mieste rengiama mugė, kurioje įvairių prekių atrasti galės visos amžiaus kategorijos – nuo vaikų iki senjorų. Megztinių, suknelių ar kelnių – mugėje nestigs drabužių. Unikalių, išskirtinių ir niekur nematytų papuošalų pateiks aksesuarų gamintojai. Kūrėjai vaikams pristatys kostiumėlius, draugiškus kūnui audinius ir net avalynę. ,,Šiaulių’’ arenoje lauks ir kūno priežiūros priemonės, kosmetika, įvairūs kremai. Negana to, namų jaukumui sukurti bus parduodamos ir įvairios žvakės, kvapai bei dekoracijos.

Scena su pasirodymais

Nemokamos mugės metu sekmadienį galėsite ne tik apsipirkti, bet ir išsinešti gerų emocijų. Nuo 12 valandos ant specialiai įrengtos scenos buriuosis Mažųjų modelių mokyklos – Bacio stucijos auklėtiniai ir demonstruos madas. Mugės dalyvių gaminiais papuošti įvairaus amžiaus modeliai skambant muzikai demonstruos, ką pristatys mūsų gamintojai.

Užs. Nr. 433117

festivus