Sandėlio valdymo sistemos nauda

Autorių nuotr.
Šiandien įmonėms svarbu optimizuoti tam tikrus verslo procesus, jog dirbti būtų kur kas lengviau ir paprasčiau. Viena iš tokių veiklų, kurią būtų galima padaryti efektyvesne, tai sandėlio valdymas. Įmonei plečiantis bei augant, tampa svarbu atkreipti dėmesį į sandėlio valdymo sistemos privalumus.

 

Ar verta naudoti sandėlio valdymo sistemą?

Pažangi sandėlio valdymo sistema padės stebėti įvairius sandėlio darbo procesus, juos analizuoti, padidinti našumą. Tokia sistema leidžia kontroliuoti sandėlio atsargas, matyti reikiamą informaciją bei duomenis vienoje vietoje, valdyti dokumentus, skirstyti krovinius, valdyti transporto srautus, o taip pat gali būti vykdoma sandėlio duomenų apskaita ir kitos reikalingos funkcijos. Iš esmės, sandėlio valdymo sistema gali pagerinti įmonės konkurencinį pranašumą, sumažinti darbo sąnaudas, pagerinti klientų aptarnavimą, atsargų valdymą. Kiekvienai įmonei norinčiai turėti žymiai efektyvesnį sandėlio valdymą verta naudotis sandėlio valdymo sistema.

Pagrindinės sandėlio valdymo sistemos naudos

    ● Patogesnis ir tikslesnis atsargų valdymas ir inventorizacija. Tokiu būdu bus mažesnė klaidų tikimybė, todėl jūsų sandėlyje nebus atsargų bei prekių trūkumo ar pertekliaus. Dėl tikslaus atsargų likučio sandėlyje ir paprastesnio jų valdymo, ne tik bus žymiai sklandesnis sandėlio darbas, bet ir geresnis klientų aptarnavimas.

    ● Geresnis klientų aptarnavimas. Naudojant pažangią sandėlio valdymo sistemą ne tik galima užtikrinti geresnį atsargų valdymą, bet ir supaprastinti visą tiekimo procesą nuo atsargų ar prekių gavimo iki pristatymo klientui. Dėl šios priežasties greitėja prekių pristatymo laikas. Klientas, užsisakydamas prekę, paprastai tikisi ne tik kokybiško ir jo lūkesčius atitinkančio produkto, bet ir sklandaus bei greito pristatymo. Todėl sumažinsite skundų bei pretenzijų skaičių ir padidinsite klientų pasitenkinimą.

    ● Mažesnis personalo kiekio poreikis. Turint gerą sandėlio valdymo sistemą, kai kurias funkcijas programos dėka galima atlikti automatiškai, todėl galima sumažinti personalo skaičių.

    ● Didesnis darbo našumas. Sandėlio valdymo sistemos dėka daugelį darbų galima atlikti žymiai paprasčiau, efektyviau ir lengviau. Dėl šios priežasties taip pat gali padidėti ir darbuotojų motyvacija, todėl darbas bus našesnis.

    ● Sandėlio erdvės optimizavimas. Pažangi sandėlio valdymo sistema padeda efektyviau sandėliuoti prekes. Jos gali būti sandėliuojamos pagal tam tikrus kriterijus, labiausiai patogiose sandėlio vietose, jog būtų paprasčiau prekes surinkti, pakuoti ir tokiu būdu sumažinti sandėlio išlaidas.