Roletai – tiek moderniuose, tiek klasika kvepiančiuose namuose. Kalbiname ekspertą

roletai
Sukurti stilingus namus šiais laikais tikrai gana paprasta. Rinkoje įvairiausių dekoro akcentų gausa dažniausiai stebina, juolab, internete galima rasti skoningų pavyzdžių, kuriuos tereikia nukopijuoti.

Puošiant namus pirmiausia reikia skirti dėmesio svarbiausiems akcentams, kurie užima daugiausiai vietos, o tik tada smulkmenoms, kurios turi būti komponuojamos greta jų.

Vieni svarbiausių yra langų uždangalai, kurie labai įvairūs, tad rasti labiausiai tinkamus – ne taip ir paprasta. Apie tai kalbamės su https://www.solemlux.lt vadybininku.

Roletai – universalus pasirinkimas

Vienas geriausių pasirinkimų yra roletai, kurie puikiai tinka bet kokio stiliaus interjere, yra patvarūs. Žinoma, tik tokiu atveju, kai gaminami iš geros kokybės audinio. Bene geriausius gaminius galite rasti čia: solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/roletai/kasetiniai-roletai.

Puiku tai, kad dažniausiai daugelį džiugina ir roletų kaina. Net ir pigesni gali būti labai geros kokybės. Žinoma, kaina kinta pagal stilių, o jam dažniausiai skiriama daugiausia dėmesio renkantis. „Vis daugiau žmonių roletus renkasi vien dėl stiliaus. O kai kaina taip pat maža – juos įsigyti tiesiog būtina“, – džiaugiasi specialistas.

Šis universalus langų dekoro akcentas dažnai džiugina tuo, kad puikiai dera bet kokiame interjere ir gali būti komponuojamos kartu su daugelio vis dar mėgstamomis užuolaidomis. Svarbiausia – audinio suderinamumas ir spalvinės gamos sintezė.

Uždangalai, kurie taupo erdvę

Roletai greta skoningumo, kuris dažniausiai ir paskatina juos rinktis, taip pat ir užima mažai vietos, tad ne veltui mažose erdvėse, patalpose, kuriose svarbus kiekvienas tinkamai išnaudotas centimetras – tai yra geriausias pasirinkimas.

„Žinoma, svarbu ir tinkamai išmatuoti reikalingų roletų matmenis. Tik tokiu atveju jie gražiai padengs langus bei duris. Siūlome pasinaudoti matavimo instrukcijomis, kurias tikrai rasite internete“, – pasakoja vadybininkas.

Jie ne tik vizualiai skoningai įsikomponuoja, tačiau taip pat ir taupo erdvę. Tinkamos spalvos roletai gali net ją vizualiai padaryti didesne, tik tokiu atveju siūlome rinktis šviesesnius. Svarbiausia, kad jie vis tiek puikiai izoliuoja patalpas nuo saulės bei žmonių, tačiau didina erdves, kurios skoningai atrodo, kuria jaukumą.

Nepamirškite priežiūros

Kalbant apie gerus audinius, kurie garantuoja ilgaamžiškumą, taip pat reikia nepamiršti ir priežiūros niuansų, kurie nėra ypatingi, tačiau bet kuriuo atveju turi būti.

„Roletams nereikia nei daug laiko, ne sudėtingų priemonių. Svarbiausia nuvalyti dulkes, o tai daryti galima su paprasčiausiai drėgna šluoste. Valyti reikia dažniau, jeigu dažnai atidarote langus, kurie yra greta judrios gatvės. Kitu atveju priežiūros tikrai reikia mažai“, – patirtimi dalijasi specialistas.

Ne tik geriausios kokybės roletai, tačiau ir nemokami patarimai juos renkantis Jūsų laukia patikimose prekybos vietose. Juk kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo ir labiau poreikius patenkinanti kokybė bus rasta.

Užs. Nr. 492697