Prekyba Stock kategorijos drabužiais: kas tai ir nuo ko pradėti?

Žmonės Lietuvoje vis dažniau renkasi firminius drabužius ne tik dėl žinomo vardo, bet ir dėl aukštos kokybės. Ne paslaptis, kad tokių drabužių kainos yra didelės ir daugybė žmonių negali sau leisti apsipirkti firminių drabužių parduotuvėse. Stock drabužiai - puikus būdas išspręsti šią problemą, o galbūt ir sukurti pelningą ir ilgalaikį prekybos naujais drabužiais verslą.

Stock drabužiai – kas tai?

Daug kur, jau plačiai paplitęs, didmeninės prekybos drabužiais verslo modelis – prekyba stock drabužiais. Anglišką terminą stock galima išversti kaip „prekių atsargos", o jei tiksliau - tai nauji drabužiai iš gamintojo arba parduotuvių sandėlių didmeninėmis kainomis. Stock drabužiai suteikia galimybę verslo atstovams prekiauti kokybiškais bei pirkėjui patraukliais naujais firminiais drabužiais. Tuo pat metu vartotojams atrodyti madingai ir stilingai, nemokant siurrealistinių sumų už firminius drabužius ir aksesuarus. 

Nustatykite potencialų pirkėją

Kas bus jūsų pirkėjas? Kokio tipo drabužius norėsite parduoti? Galbūt norite specializuotis tik tam tikros rūšies drabužiais, pavyzdžiui, tik vaikiškais ar tik suaugusiems? Patyrinėkite rinką, kad pamatytumėte, kurioje srityje jūs matote pasiūlos trūkumą. Studijuodami savo būsimam pirkėjui skirtą rinką, stenkitės įžvelgti konkurentų spragas, kurias Jūs, teikdami savo paslaugą, galėtumėte užpildyti. 

Dar vienas uždavinys, kurį teks išspręsti norint pradėti prekybą naujais drabužiais – surasti tinkamą vietą savo verslui. Prekybos centras ne visuomet yra geriausia vieta drabužių parduotuvei. Konkurencija yra puikus variklis, stumiantis jūsų verslą į priekį, tačiau per didelė konkurencija gali užkirsti kelią jūsų naujai startuojančiam verslui. Renkantis vietą reikėtų atkreipti dėmesį į pastatą ir pačią parduotuvę, jie turėtų būti švarūs ir patrauklūs Jūsų potencialiems klientams. Kitas būdas – prekiauti internetu. Tačiau tai dar viena, atskira tema.

Reikalingi dokumentai veiklos įforminimui

Prekyba drabužiais Lietuvoje dažnai įgyvendinama pasinaudojus individualios veiklos pažyma. Taip pat galima rinktis prekybą pagal verslo liudijimą, tačiau tai galima tik tuo atveju, jeigu prekės parduodamos ne didmena, o galutiniam vartotojui.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į pridėtinės vertės mokesčius. Kiekvieno pirkimo bei pardavimo proceso metu būtina išduoti kasos aparato kvitą arba išrašyti sąskaitą faktūrą (pirkėjui pareikalavus). Jeigu nesate užsiregistravęs į privalomojo vertės mokesčio mokėtojų registrą, privalote tai padaryti tam, kad veikla būtų legali.

Kai jau turite savo verslo planą ir teisinę struktūrą, laikas pradėti dirbti su didmeniniais tiekėjais. Ryšiai su tiekėjais yra labai svarbus mažmeninės prekybos aspektas, todėl būtina investuoti laiko ir pinigų ieškant geriausių, Jūsų verslui tinkančių didmenininkų bei glaudžiai bendradarbiauti su jais.

 

Iš kur tiekiami stock drabužiai?

·         Drabužių atsargų perteklius gamyklose

·         Didmeninės prekybos atstovų atsargos

·         Mažmeninės prekybos atsargos

Kur pirkti stock drabužius Lietuvoje?

irpeta

UAB IRPETA – lyderiaujanti didmeninės prekybos drabužiais įmonė Lietuvoje.

 

Planuojate atnaujinti savo jau turimą drabužių asortimentą, plėsti internetinį verslą, ar tiesiog ieškote patikimo partnerio? - UAB IRPETA jums siūlo:

·         Visiškai naują vyrų, moterų ir vaikų aprangą

·         Garsių prekinių ženklų ir gamintojų drabužius

·         Aukštos kokybės drabužius už mažą kainą

·         Galimybę pradėti pelningą verslą!

Daugiau nei 12 metų veikianti įmonė IRPETA, vykdo didmeninę prekybą naujais drabužiais. Bendradarbiaudami su tiekėjais iš Danijos, Prancūzijos, Anglijos, Olandijos ir Belgijos savo klientams siūlo naujus, žinomų gamintojų firminius drabužius didmeninėmis kainomis ir vienetais!

Užs. Nr. 443841