Pramoninės grandinės: kurios stipriausios ir tinkamiausios darbams?

Pramoninės grandinės yra labai universali techninė įranga, naudojama įvairioms reikmėms. Didelės apkrovos grandinės dažniausiai naudojamos saugiai transportuoti mašinas ir reikmenis arba kėlimo įrangą statybvietėse. Tačiau ne visos grandinės yra vienodos.

Pramoninių grandinių tiekėjai dažnai tiekia įvairias grandines – kiekviena iš jų yra skirta tam tikram tikslui ir svorio apkrovos riboms. Grandinės surinkimo būdas ir jungtims naudojamos medžiagos turi įtakos jos stiprumui, lankstumui ir ilgaamžiškumui. Štai kodėl kai kurios pramoninės grandinės yra atsakingos už sunkių krovinių tvirtinimą, o kitos yra specialiai sukurtos kelti krovinius ir pnš.

Pramoninės grandinės: kokių jų yra?

Pramoninės grandinės turi įvairius įvertinimus, kuriuose nurodomas jų didžiausias tempiamasis stiprumas (taip pat žinomas kaip atsparumas trūkimui). Kai kurioms programoms, atliekamoms veikloms reikalingas minimalus grandinės laipsnis, kad būtų užtikrinta, jog naudojant jos nenutrūktų.

Žemiausia grandinės klasė yra 30, ir tai paprastai yra bendro naudojimo grandinė, kurią galite rasti bet kurioje techninės įrangos parduotuvėje. Ji tinkama naudoti transporto priemonėms vilkti, kroviniams pritvirtinti ar apsauginiams turėklams, tačiau ji nėra pritaikyta sunkiems darbams.

43 klasė yra šiek tiek stipresnė nei 30 klasė, tačiau ji nėra patvirtinta sunkių elementų kėlimui virš galvos. Ši klasė taip pat vadinama "High-Test" arba G-4 grandine. Šią klasę patvirtino Transporto departamentas sunkvežimių surišimui ir vilkimui, kai naudojama pavyzdžiui, medienos ruošai, transportavimui ir konteinerių transportavimui.

70 klasės grandinė stipresnė už aukščiau minėtas, tačiau taip pat nepatartina su ja kelti sunkių įrenginių. Ši grandinė yra pagaminta iš termiškai apdoroto plieno, kuris yra itin patvarus ir atsparus įbrėžimams bei pažeidimams. Pramoninė grandinė tinka didelių sunkiųjų transporto priemonių tvirtinimo detalėms, statybos darbams.

80 klasės grandinė pagaminta iš legiruoto plieno, todėl ją galima kelti virš galvos. Šio tipo grandinės yra neįtikėtinai patvarios, tvirtos ir gali būti naudojamos įvairioms sunkioms reikmėms, tokioms kaip takelažas, kasyba ir vilkimas.

100 klasė yra viena iš stipriausių grandinių tipų ir yra patvirtinta ypač sunkiems kėlimo darbams virš galvos.

 

Cinkuotos pramoninės grandinės: ką reikia žinoti?

Galvanizavimas yra procesas, kai metalas padengiamas plonu cinko sluoksniu. Cinkas padeda apsaugoti metalą nuo rūdžių, įbrėžimų ir korozijos. Tai taip pat padeda pagerinti metalo stiprumą ir ilgaamžiškumą. Cinkuotos grandinės turi panašią kainą kaip kitos pramoninės grandinės, tačiau jos paprastai tarnauja ilgiau. Apsauginė danga apsaugo nuo pernelyg didelio nusidėvėjimo, todėl tai idealus pasirinkimas statyboms.

Nerūdijančio plieno pramoninės grandinės: kada jas rinktis?

Nerūdijančio plieno grandinė yra pagaminta geležies pagrindu, o chromo koncentracija yra 11 procentų. Chromas yra elementas, kuris natūraliai atsparus korozijai ir rūdijimui, kartu suteikiantis pramoniniai grandinei ryškiai blizgančią išvaizdą. Nerūdijančio plieno pramoninės grandinės yra stipresnės nei cinkuotos, tačiau jos yra brangesnės ir sunkesnės.

Įvairių tipų grandinių pasirinkimas gali būti painus. Jei pasirinksite netinkamą tipą, už taisyklių pažeidimą galite susilaukti didelių baudų. Be to, gali tekti išleisti daugiau, kad pakeistumėte grandinę, kuri per greitai nusidėvi arba nėra optimizuota naudoti. Palikite tai patyrusiems pramonės grandinių tiekėjams, kad jie pirmą kartą padėtų jums pasirinkti tinkamą stilių, dydį ir apdailą. "Dukranos grupė" siūlo platų asortimentą grandinių pramonei ir ūkiui.

Užs. Nr. 532766