Požymiai, išduodantys apie vyro neištikimybę

Autorių nuotr.
Taigi, kaip sužinoti, ar jūsų vyras neištikimas, ir ar yra kokių nors požymių, kurių turėtumėte ieškoti? Atsakymas yra taip! Dauguma reikalų nelieka paslaptyje ir laikui bėgant išryškėja. Galite patys atskleisti romaną, jei pažvelgsite į šiuos apgaudinėjančio vyro požymius. Panagrinėkime, kokius fizinius neištikimybės požymius galite pastebėti, kai įtariate, kad jūsų vyras apgaudinėja.

Nereguliarus darbo grafikas

Ar pastebėjote, kad staiga jūsų vyras per daug dirba ir virsta darboholiku? Namo jis grįždavo 18 val., o dabar dažnai dirba vėlai, turi daugiau susitikimų ar dirba su daugiau projektų. Tai gali būti požymiai, nusakantys neištikimybę. Reikalai darbe yra įprasti ir nutinka dažniau, nei manote. Paklausk savęs: Ar jis staiga pradėjo daug kalbėti apie bendradarbį, partnerystę projektuose, eiti į pietų susitikimus ar daugiau keliauti? Ar jūsų vyras labai domėjosi bendradarbe ir dalijasi informacija apie ją ir jos gyvenimą? Jei į bet kurį iš jų atsakėte teigiamai, tai yra didžiulė raudona vėliava. Jei matote drastiškus jo darbo grafiko ar bendravimo pokyčius, jis gali būti neištikimas su bendradarbe.

Nauji pomėgiai

Jau kurį laiką pažįstate savo vyrą ir jis tikriausiai supažindino jus su daugeliu savo pomėgių ir veiklomis. Dabar staiga jūsų sporto ar vaizdo žaidimų apsėstas vyras labai domisi sodininkyste ar žygiais? Nauji pomėgiai gali reikšti, kad jūsų vyras mėgaujasi dalykais, kurie patinka ir jo meilužei, sukuria jųdviejų intymumą ir atstumia jus. Aiškus požymis, kad vyras apgaudinėja, ir ženklas, kad yra kita moteris, yra tai, kad jūs jau paprašėte jo užsiimti kokiu nors nauju jo pomėgiu, o jis jums pasakė „ne“. Neapsigaukite, kai vyras savo hobį iškelia prieš žmoną ir sugalvoja pasiteisinimų, kodėl tai daro vienas. Tai daroma tik tam, kad jo mintyse pateisintų, jog santuokoje yra tuštuma ir priežastis apgauti.

Nepaaiškinamos išlaidos

Taigi, jūs apžvelgiate sąskaitas ir pastebite, kad yra naujų išlaidų, mokesčių ar pinigų išėmimo. Jūs neprisimenate, kad užsisakėte viešbutį, išsinuomavote automobilį ar lankėtės restorane. Paklausus, kokios yra šios išlaidos, jūsų sutuoktinis tik meluoja apie pinigus, vengia klausimo arba sako, kad nežino, iš kur tie mokesčiai. Tai didžiulė priežastis galvoti, kad jis yra neištikimas. Kai vyras išleidžia per daug pinigų renginiams, vietoms ir išlaidoms, kurios neduoda naudos santuokai, jis jus apgaudinėja ne tik fiziškai, bet ir finansiškai. Santuokinių pinigų išlaidų slėpimas ir melas yra finansinės neištikimybės ženklas, todėl į jį nereikėtų žiūrėti lengvabūdiškai.

Seksualinio susidomėjimo praradimas

Santuokoje labai svarbus seksualinis intymumas. Tai skatina partnerystę, mažina stresą, skatina pažeidžiamumą ir stiprina santykius. Sekso trūkumas santykiuose be medicininių priežasčių yra raudona vėliava ir tai gali būti labai svari priežastis vyro neištikimybei! Vyrai vidutiniškai turi didelį libido ir lytinį potraukį, todėl būkite atsargūs, jei staiga jūsų vyras neturi lytinio potraukio, nes vyrų lytinio potraukio praradimas dažniausiai rodo medicininę problemą arba neištikimybę. Jei pastebėjote, kad inicijavote, apsivelkate apatinį trikotažą ir užsiimate preliudijomis, o jis vis tiek nesidomi, tai gali būti ženklas, kad jūsų vyras turi romaną.

Pakeisti arba pridėti slaptažodžiai

Jo įrenginiuose pakeisti slaptažodžiai taip pat turėtų jus sugluminti ir priversti sunerimti ar intensyviau kažko ieškoti. Elektronika sukūrė pasaulį, kuriame lengviau nei bet kada sukčiauti. Susituokusios poros turi turėti 100% skaidrumą, kad ugdytų pasitikėjimą ir intymumą. Įrenginiuose neturėtų būti paslapčių, paslėptų socialinių tinklų paskyrų ir nežinomų slaptažodžių ar kažkokios pasiklausymo įrangos aptikimas. Taigi, jei staiga: vyras slapstosi su savo telefonu ir užrakina savo telefoną, kai įeini į kambarį, tai gali būti viena iš priežasčių dėl neištikimybės.