Populiariausios apsaugos priemonės su spauda

kauke
Niekada nebūtume pagalvoję, kad teks derinti tokius dalykus, kaip kaukės spalva ar dizainas. Į darbą – su vienokia kauke, laisvalaikis – su kitokia, į parduotuvę – dar su kitokia. Kai kurie žmonės turi net ir daugiau kaukių skirtingoms progoms. Kam?

Pasirodo, viskas labai paprasta. Rimtose darbovietėse dirbantys žmonės turi dėvėti kaukę su įmonės logotipu ir jokiu būdu ne kitokią. Vienkartinė žydra kaukė ne visada atrodo estetiškai, jau nekalbant apie profesionalias baltas statybines kaukes, primenančias papūgos snapą... Dėl savo darbuotojų saugumo įmonės yra linkusios mesti pakankamai dideles lėšas ir pagaminti apsaugos priemonių su įmonės spalvomis ir atributika.

Kokios apsauginės priemonės šiuo metu yra populiariausios – paklausėme verslo dovanų gamintojų Logoreklama.lt atstovų. Jie buvo konkretūs: apsauginės veido kaukės, movos, apdangalai, skarelės su spauda yra populiariausios apsaugos priemonės. Taip pat labai vertinami ir dezinfekcinio skysčio buteliukai ir kitokios talpos su įmonės etikete, nes juos reikia pastatyti prie įėjimo į kiekvieną biurą.

kauke

Apsauginės veido kaukės

Apsauginės veido kaukės su logotipu yra tik daugkartinio naudojimo. Vienkartinės kaukės su logotipais nėra populiarios, nes jos yra greitai išmetamos ir neatlieka savo tikslo – populiarinti užsakovo prekės ženklą. Daugkartinės tekstilinės kaukės yra labai paklausios. Jos užsakomos gana dideliais kiekiais, nes karantino pabaigos nematyti ir kaukių nešiojimas gali būti pratęstas dar ir kitiems 2022 metams. Taigi, investicija į apsaugos priemones tikrai reikalinga ir ilgalaikė.

Kaklo movos

Kaklo movos yra per galvą užmaunamas šalikėlis. Jis labai naudingas aktyviam laisvalaikiui šaltuoju metu, nes efektyviai apsaugo kaklą nuo žvarbaus vėjo, lietaus, sniego. Taip pat toks šalikėlis yra stilingas, nesunkiai priderinamas prie įvairios aprangos. Svarbiausia, kad jis yra elastingas ir gali būti nesunkiai užtempiamas ant veido taip paverčiant apsaugine kauke. Kaklo movos padabinamos įmonės logotipais, jos yra skirtingų spalvų, todėl nesunkiai pritaikomos ir prie oficialios darbuotojų aprangos.

Skarelės su logotipu

Dar šios skarelės žinomos ir kaip bandanos, tik jos ne margos, o vienos spalvos. Taip paprasčiau išryškinti logotipą ir priderinti skarelę prie aprangos. Skarelė gali būti dėvima ant galvos ir ant kaklo. Taip pat ji pakankamai didelė, kad būtų galima uždengti ir burną. Tai efektyvi daugkartinio naudojimo veido apsaugos priemonė karantino metu.

kauke

Veido skydeliai

Veido apdangalai yra visiškai permatomi, atsparūs rasojimui, todėl matomas visas žmogaus veidas. Veido skydeliai yra skirti vidiniam naudojimui – lauke žiemos metu jų nepamatysite dėl galimo kondensato. Patalpose šie skydeliai naudojami gana dažnai, ypač, kai reikia matyti žmonių veidus. Tai ne tik televizijos darbuotojų apsaugos priemonės. Skydeliai yra pritvirtinti prie specialios juostelės, kuri dedama ant galvos. Ant tos juostelės galima uždėti įmonės logotipą. Jis matysis ant žmogaus kaktos, todėl labai matomoje vietoje.

Iš apsaugos priemonių labai populiari verslo dovana yra dezinfekcinio skysčio buteliukai. Jie maži, kompaktiški, telpa į švarko kišenę ar rankinuką, todėl gali būti nešiojami visur. Panaudojami kai tik iškyla poreikis dezinfekuoti rankas. Ne viena įmonė ant tokių buteliukų deda savo logotipą ir dalina juos savo darbuotojams ir klientams kaip nedidelę dovanėlę. Tai atsakingo verslo požiūris, nes visi šiuo sunkiu metu privalome rūpintis kova su koronavirusu.

Užs. Nr. 473003