Populiariausi konsolių žaidimai: ką išbandyti?

eneba
Šiuo metu pasaulyje yra 3 milijardai kompiuterinių žaidimų entuziastų, iš kurių net 52% – žaidimų konsolių vartotojai. Žaidimų rinkoje vyksta pokyčiai, sukelti devintosios kartos konsolių pasirodymo 2020-ųjų lapkričio mėnesį, todėl dabar suaktyvėjo senesnių ir naujos kartos konsolių pardavimai. Visgi, įdomu pažvelgti į konsolių žaidimus – kokie kūriniai yra populiariausi ir ką gali pasiūlyti kiekviena dedikuota žaidimų sistema. Galbūt ieškote puikios dovanos žaidimus mėgstančiam artimui ar norite praturtinti turimų žaidimų kolekciją – pasinaudokite patarimais, kuriais dalijasi internetinė žaidimų parduotuvė „Eneba“.

PlayStation“ – žaidimų lobynas

Sony Interactive Entertainment“ komanda yra sukūrusi ne vieną ekskliuzyvinę franšizę, kuri praturtina milijonų žaidėjų laisvalaikį visame pasaulyje ir išlieka dažna šio laisvalaikio užsiėmimo entuziastų diskusijų tema. Geriausi „PlayStation 4“ žaidimai apibrėžia visus kūrinius, tiek naujus, tiek laiko patikrintus bei ekskliuzyvinius ir nepriklausomų kūrėjų projektus. „Uncharted“, „Final Fantasy“, „The Last of Us“ – tai tik kelios franšizės, kuriomis gali didžiuotis „PlayStation“ serijos kūrėjai.

Potencialiai dominantį ekskliuzyvinį „PlayStation“ žaidimą ras ne vienas išrankus žaidėjas, nes „Sony“ kūriniai apima daugelį skirtingų žanrų. Mėgstantys automobilių sportą gali išbandyti savo jėgas „Gran Turismo“ žaidimuose, vaidmenų (RPG) bei išplėtotų naratyvų gerbėjai gali leistis į nuotykius kvapą gniaužiančiuose „Ghost of Tsushima“, „God of War“ pasauliuose. Trokštantiems realizuoti savo vidinį herojų, siūlome išbandyti „Spider-Man“ serijos kūrinius, kuriuose netrūksta nei kvapą gniaužiančio veiksmo, nei kuriozinių situacijų. Žaidimų sąrašas tęsiasi toliau, įtraukdamas bene geriausius pastarojo dešimtmečio kūrinius.

Įtraukiantys „Xbox One“ žaidimai

Savo ruožtu „Microsoft“ taip pat turi kuo palepinti savo žaidėjus. „Microsoft“ ir „Sony“ – žaidimų industrijos galiūnės, dėl kurių nuolatinio varžymosi žaidėjai gali mėgautis kritikų pripažintų „AAA“ projektų ir kitų kūrinių gausa. Populiarūs „Xbox One“ žaidimai džiugina žanrų bei žaidimo stiliaus įvairove, todėl tikrai rasite kūrinius, pritaikytus jūsų poreikiams. Kone garsiausia „Xbox“ franšizė – „Forza Horizon“, vainikuojama vienu realistiškiausių lenktynių kūrinių, kuriame žaidėjų laukia atviras bei dinamiškas pasaulis. Taip pat populiarumu neatsilieka „Halo“ serija, kurioje nagrinėjamos žmogiškumo temos ir pateikiama įvairiapusiškai žaidėjo įgūdžius išbandanti kovinė sistema.

Norintys pasinerti į pasakiško grožio bei jautrios istorijos žaidimus, siūlome „Ori and the Blind Forest“ bei „Ori and the Will of the Wisps“, kurie priklauso „Metroidvania“ žanrui. Veiksmo mėgėjai gali pasinerti į įvykių verpetą tokiuose kūriniuose kaip „Deep Rock Galactic“, „Quantum Break“ ar „Sunset Overdrive“. Negalima praleisti ir šiai konsolei ekskliuzyvinio „Sea of Thieves“ žaidimo, kuris garsėja įtraukiančiu daugelio žaidėjų režimu bei humoristinėmis situacijomis skrodžiant jūras ir plėšikaujant smėlingose pakrantėse.

Nintendo“ – laiko patikrintos franšizės

Kai kalbama apie ekskliuzyvinius žaidimus, dažnai pagalvojama apie „Nintendo“ franšizes, gyvuojančias jau daugiau nei dešimtmetį. Šie žaidimai gali būti laikomi „Nintendo“ kompanijos raktu į pasaulinę sėkmę, tad pažiūrėkime kokiais kūriniais gali mėgautis „Switch“ konsolių entuziastai. Prakalbus apie „Nintendo“, daugelis pagalvoja apie tokias pasaulinio populiarumo sulaukusias franšizes kaip „Mario“, „Pokémon“ ir „The Legend of Zelda“, bei, žinoma, daugelį kitų. Geriausi „Nintendo Switch“ žaidimai įtraukia minėtas žaidimų serijas ir kitus kūrinius, be kurių nebūtų įsivaizduojama pilnavertiška „Nintendo“ patirtis.

Nuotykių ieškotojų bibliotekoje privalo puikuotis „The Legend of Zelda“ žaidimai, kurie atskleidžia „Nintendo“ kūrėjų genialumą kuriant įtraukiančius, netikėtų siužeto vingių sklidinus naratyvus. Mėgstantiems azartą verta išbandyti garsiuosius „Mario“ kūrinius ir taip leistis į įvairias avantiūras su ikoniškaisiais „Mario“ broliais. Trokštantys veiksmo bei smagių nuotykių gali rinktis iš „Pokémon“ žaidimų gausos – kiekvienas iš jų sužavi savitomis istorijomis, unikaliais pokemonų regionais bei žaidimo stiliumi. Užsidegę išbandyti savo jėgas kovose prieš kitus veikėjus gali pasinerti į „Super Smash Bros.“, kuriame renkasi žaidėjai iš viso pasaulio ir įkūnija savo mėgstamiausius Nintendo veikėjus siekdami geriausiojo kovotojo titulo.

Užs. Nr. 481158