Plastinė chirurgija: į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Autorių nuotr.
Ar žinote, ką reiškia sąvoka „plastinė chirurgija“? Plastinė chirurgija, tai įvairių išvaizdos defektų šalinimas chirurginiu būdu. Ši medicinos šaka padeda ne tik keisti, tobulinti, atkurti išvaizdą, tačiau ir spręsti sveikatos problemas. Pavyzdžiui, didelės krūtinės mažinimas gali būti vienintelis efektyvus būdas kovoti su nugaros skausmu ar kitais, didelės krūtinės sukeltais nepatogumais. Tačiau pagrindinė plastinės chirurgijos užduotis yra padėti žmogui atrodyti taip, kaip jis nori. Nesvarbu, ar tai būtų krūtų dydžio korekcija, ar ausų, nosies plastika.

Audinių plastika – galimybė susigrąžinti išvaizdą ir ne tik

Itin reikalinga ir efektyvi yra audinių plastika. Tai chirurginė procedūra, kurios metu gydytojai perkelia arba keičia paciento kūno audinius. Tai padeda atkurti odą po randų, nudegimų, net atkurti kūno funkcionalumą po traumų. Audinių plastika atliekama rekonstrukciniais arba estetiniais tikslais.

Todėl galima drąsiai sakyti, jog plastinė chirurgija toli gražu nėra tik estetinių problemų sprendimas. Tai galimybė atkurti dėl išvaizdos prarastą pasitikėjimą savimi, paslėpti ne tik kūnui, bet ir širdžiai skausmingus randus, o kompleksus paversti privalumais.

Populiarios plastinės chirurgijos procedūros

Šiandien plastinė chirurgija yra labai moderni, turinti daug naujovių ir plačias galimybes. Ar žinote, kokios procedūros yra itin populiarios?

   ● Krūtų korekcija (didinimas, mažinimas, pakėlimas)

   ● Veido operacijos (nosies, ausų, lūpų ir t.t.)

   ● Pilvo plastika

   ● Kūno modeliavimo procedūros/operacijos ir kt.

  Taip pat vis daugiau kalbama apie lytinių lūpų plastiką, jos privalumus. Per didelės, asimetriškos lytinės lūpos gali sukelti įvairių nepatogumų, todėl ši operacija dažnai gali būti vienintelis problemos sprendimo būdas. Toks poreikis neretai atsiranda su amžiumi arba po gimdymų.

  Plastinės chirurgijos privalumai:

  Šiais laikais plastinė chirurgija tikrai gali didžiuotis procedūrų saugumu, plačiu pasirinkimu, naujomis technologijomis. Tai itin efektyvus estetinių ir kitų problemų šalinimo būdas, kuris šiandien yra pasiekiamas daugeliui.

     ● Lanksčios mokėjimo sąlygos (pvz. mokėjimas dalimis) leidžia įgyvendinti savo svajones net neturint didelių santaupų.

     ● Be to, plastinė chirurgija leidžia džiaugtis ilgalaikiais rezultatais, todėl investicija nėra tokia didelė kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

     ● Šiuolaikinės technologijos, modernūs sprendimai ir inovatyvūs gydymo metodai leidžia pasiekti itin gerų rezultatų per trumpą laiką. Kartais vos viena operacija gali padėti pasiekti išties stulbinančių rezultatų.

     ● Nors rezultatai būna akivaizdūs, šiandien vis labiau linkstama prie natūralumo. Gydytojai stengiasi pasiekti kuo geresnių ir pacientui labiausiai tinkančių rezultatų. Dažnu atveju tik pats pacientas ir jo artimieji žino, jog gerų rezultatų pasiekti padėjo būtent plastinė chirurgija.

   Jeigu Jus domina plastinė chirurgija, konkreti operacija ar procedūra, kreipkitės profesionalios gydytojo konsultacijos ir sužinokite, koks metodas Jums tinka labiausiai. VitkusClinic plastinė chirurgija.